История с бивша колежка

  • 15 884
  • 516
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 909
Понамирисва отвсякъде!
Командировка, самотна млада колежка,друг град,крие, че са се виждали.
Аз бих поставила ребром въпроса дали на него ще му е все тая, ако ти ме спретнеш тази банална извънбрачна картинка!

А за младите сбоводни колежки, че не се занимавали с женени мъже ги разправяйте на някой друг Grinning

# 16
  • Мнения: 1 674
Той реално не те е излъгал за нищо, просто ти го е спестил, като си знае, че го ревнуваш и си спестява скандала. Ако беше се видял с мъж колега, пак ли щеше да го приемеш като лъжа?

Последна редакция: чт, 03 авг 2023, 08:58 от Karina-88

# 17
  • Мнения: 5 339
Е, хайде сега, извинения, не бил излъгал. Не сме в 5 б клас.

# 18
  • Мнения: 909
И за мен фактът, че не й е казал си е самопризнание за нещо нередно.

# 19
  • Мнения: 6 886
Сигурно и на мъжа й му е писнало вече от болезнената й ревност (за справка - предходните теми) и затова скрива информация от нея. Не го оправдавам, ама и авторката е постоянно във филма.

# 20
  • Мнения: 909
Щом я е избрал за партньор в живота, би следвало да се съобразява.
Когато се запознах с мъжът ми още бях любезна и в добри отношения с бившия ми.Писахме си от време на време и когато мъжът ми разбра проведохме разговор, че за него не е приятно, поставих се на негово място и осъзнах, че не е редно.Веднага спрях и си живеем с доверие и разбирателство.
За да ревнува авторката явно доверието е изгубено някъде по трасето.
И достойният мъж не би се срещнал с колежката тайно или поне не и сам, когато знае, че ще нарани половинката си.

# 21
  • Мнения: 2 220
Аз ако се срещам с колега на кафе, ще предупредя моя.Иначе дори вътрешно ще го усещам нередно.

Съгласна съм, че трябва да се изговори директно това, ако държиш всичко в себе си, само ще трупаш гняв срещу мъжа си и в един момент ще избухнеш за някоя глупост.

# 22
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 673
Никаква история няма, видели са се, голяма работа. Вероятно и сега има жени колежки, ако е някаква мека душа то и сега може да му трепва сърцето по някоя от тях, човешко е. Може мисловно да е теглил черта между служебния и личния живот и не иска да меша едното с другото, затова не ти е казал, както не ти разказва какво става всеки ден в работата му предполагам. И това нищо не значи. Някои дори си флиртуват в офиса, но като излязат всичко се забравя, каквото става в службата си остава в службата.
Други неща в поведението му предизвикват ли някакви съмнения?

# 23
  • Мнения: 1 058
Докато не зададеш въпроса индиректно или директно няма да се успокоиш. Намери начин и продължавайте живота си нататък.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 793
Наполовина пълна, или наполовина празна е чашата? И тук така с коментарите. Не се отчитаме на половинката с кого сме пили кафе, снимали, обядвали през деня. Това са си рутинни действия и не ни правят впечатление, че да си ги разказваме, пък и да се втелясваме.

# 25
  • Мнения: 3 801
За мен е най-нормално да споделя с кого съм обядвала/пила кафе и изобщо как ми е минал деня.
Не съм чела другите теми на Габонка, съдя само от тази, но за мен е подозрително, защото е скрито от нея. Имало е организация очевидно, но нито преди, нито след това мъжът намира за нужно да й каже.

# 26
  • Мнения: 13 957
Аз не виждам  история.
Габонка е ревнива, мъжът й не е глупав. Ако е имало нещо това едва ли щеше да публикува разни снимки. "кафе с бивша колежка" е цялата работа. Шегите от страна на колегите още повече го потвърждават.
На Габонка й липсва доверие и самочувствие. С поведението си принуждава мъжът си да не споделя неща, които ще я накарат да излезе извън релси. Нейното поведение предизвиква неговото поведение.

# 27
  • Мнения: 6 682
N-та поредна тема "Бий му шута"?

Вероника е в друг град, млада и хубава е, със сигурност има личен живот. Защо ви е да усложнявате вашия? Пил кафе с нея съпруга и не ви е казал, какво толкова? Всъщност нищо не се е случило, а вие се тормозите.

Ас ше ви кажа ква е целата работа. И с темата, и с коментарите. Повечето от вас, от личен опит са съвсем наясно къв зор е да си намерат мъж и за тва 5 стинки не дават за коментарите "Мъже - бол, се ше фанеш некой друг балама".
И не се връзват, ама ич, на лафове като  ама оная си имала личен живот и не припирала за женен чичак.
Тя може и да не припира, ама като ше е да направи сечено на друга, винаги!
Такъв е живота, суров и к..ов, от естествения подбор нема отърване, ше знаете.

# 28
  • Мнения: 2 286
История с бивша колежка...
Няма никаква история. Има едно кафе. Ако имаше история, човека щеше да опука колежката някъде скришната и нямаше да поства никакви снимки. Обаче сигурно във фирмата има още пет шест кавала, дето са се точили на колежката, и сега нашия мъж ги бъзика. Ей тва е. Габонката може да се тръшка колкото иска, но тук историята е точно нула. Но то не й пречи да си направи панаира де.
Между другото,  ако жена ми ме нарича "пън" ще и набутам няколко чифта рога, преди да я пратя в гората да си търси друг пън.

# 29
  • Мнения: 5 276
На въпроса защо не ти казва - ами и аз не бих казала на човек, който рови в личните ми чатове. Не е лесно да се живее с ревнивец.

Общи условия

Активация на акаунт