История с бивша колежка

  • 15 881
  • 516
  •   1
Отговори
# 30
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 179
Джеймс, ти коя тема четеш, нещо ги обърка май...
Не бий му шута, аз ако можех, на него щях да го кажа.
Ама сега към авторката, че хвърлих едно око назад.
Точно класически прояви на ревност. Като се знам какви са ми слаби ангелите на мен и колко съм влюбчива, същото проектирам върху партньора. Не изчетох всички нейни мнения, но тя е абсолютно наясно, че мъжът ѝ не кръшка, и че нейната глава е пълна с филми.
Аз бих я посъветвала да спре да рови, защото е много гнусно, и да остави човека на мира.

Последна редакция: чт, 03 авг 2023, 08:26 от AIDA_N

# 31
  • Мнения: 18 383
Понамирисва отвсякъде!
Командировка, самотна млада колежка,друг град,крие, че са се виждали.
Аз бих поставила ребром въпроса дали на него ще му е все тая, ако ти ме спретнеш тази банална извънбрачна картинка!

А за младите сбоводни колежки, че не се занимавали с женени мъже ги разправяйте на някой друг Grinning
Ако тя е хубава, а той средностатистически чичо, вероятността тя да прояви интерес е никаква.
Иначе са любезни момичетата, шегуват се, чичовците се връзват сериозно (наблюдения от мои млади колежки). После се смеят зад гърба им заедно с нас, леличките. Grinning
Но шанс за друго освен майтап няма.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 135
Много ми е трудно да дам адекватно мнение по въпроса, защото съм в позицията на тотално не ревнив човек, но откровено казано моето мнение е, че ако имаше нещо ни снимки щеше да има ни дявол...пил кафе пил, много важно...не ти казал - ама предвид параноичното ти ревниво поведение повярвай ми никой не би...прожектираш филмите в главата си като реалност и  ако се отърсиш от тях ще живееш в хармония и доверие...до тогава ще живееш в дерзания и подозрения...

# 33
  • Мнения: 1 429
Нищо съмнително не виждам, с моят мъж не си даваме отчет кога сме пили кафе с колеги. И аз съм на мнение, че ако наистина имаше нещо, снимки нямаше да има. Нищо не крие, знае си стоката и иска да си спести драмата.

# 34
  • Мнения: 972
Ти как разбра, че мисли за нея?
Има и нещо друго ли?

Знам че съм болезнено ревнива. Затова и ви питам тук, защото от страни нещата се виждат по-ясно.
Иначе нещо друго, няма. Това, заради което ревнувам е, че ММ по принцип е малко интроверт и специално да прави планове, когато е само за един ден някъде, и то с някого, който не му е в кръга на близките приятели, не е характерно за него. Демек, прекалено много усилия и мислене за просто едно кафе.

# 35
  • София
  • Мнения: 35 324
Или ти прекалено го преиначаваш просто кафето.

# 36
  • Мнения: 9 870
Случайно ли са се видяли според теб тогава, или все още й има контактите, за да се чуят и видят на кафе?

# 37
  • Мнения: 6 682
Джеймс, ти коя тема четеш, нещо ги обърка май...
Не бий му шута, аз ако можех, на него щях да го кажа.
Ама сега към авторката, че хвърлих едно око назад.
Точно класически прояви на ревност. Като се знам какви са ми слаби ангелите на мен и колко съм влюбчива, същото проектирам върху партньора. Не изчетох всички нейни мнения, но тя е абсолютно наясно, че мъжът ѝ не кръшка, и че нейната глава е пълна с филми.
Аз бих я посъветвала да спре да рови, защото е много гнусно, и да остави човека на мира.

Да бе, объркал, нищо не съм объркал.
Те всичките теми едни и същи, ако не ме мързеше толкова щях да препоствам едно и също навсякъде.

# 38
  • Мнения: 249
Пиенето на кафе с някого нищо не значи. Това, че не ти е казал, не е лъжа и не е задължително да е умишлено скриване. Аз също понякога се виждам с познати и приятелки в рамките на деня и не винаги се сещам да информирам жена ми, а и не мисля, че съм длъжен. В крайна сметка сме големи хора и всеки има глава на раменете си. Изневярата е най-лесното нещо, особено днес. Постоянно се срещаме и комуникираме с различни хора. Всичко е до настройката на човек.

# 39
  • Мнения: 972
Случайно ли са се видяли според теб тогава, или все още й има контактите, за да се чуят и видят на кафе?

Не са се видели случайно. Това написах по-горе и заради това ревнувам.Той се е свързал с нея да й каже, че ще е в града, и ако е свободна, да пият кафе. Знам от съобщението към колегите му, защото и те питаха.

# 40
  • Мнения: 18 383
Страшна организация, непосилна направо. Няколко реда й е написал. Имаш право да се притесняваш.

# 41
  • Мнения: 6 791
Въобще не бих обърнала внимание на подобна "среща". Мъжът ми има колеги и колежки в още 4 други града и когато пътува до там се среща с тях, както и през деня, дори в нашия град се среща с много жени, които работят във фирмите, с които има взаимоотношения. Аз също в ежедневието си срещам много мъже в офиса, случва се да пием кафе в обедната, че даже и да обядвам с колеги мъже. И??
Не смятам, че мъжа ми спи с жените, с които се среща в работата си или има такива мераци. Аз също не го правя и нямам някакви апетити към колегите. Представям си нечия жена да изтеряса заради мен, защото примерно в обедната съм обядвала с мъжа й. 🙄

# 42
  • София
  • Мнения: 13 657
Ужас. Такова дебнене, следене на служебни чатове и т.н.
Нормално е да пият кафе и да се видят, щом са били в добри отношения.
Ако го питаш и отрича, вече е друг въпрос. Но явно е нещо маловажно, щом не го е споделил изрично, но не го и крие.

# 43
  • Мнения: 6 876
Авторке, трябва да разбереш на какво се дължи това недоверие към мъжа ти. Ок, ревнива си, но защо? Той как се държи с теб, какви са ви отношенията? Докато не си изясниш нещата, ще има още доста теми да пускаш за ревността си.

# 44
  • Мнения: 1 114
на мъжа ти явно му е влязла някаква муха в главата иначе за какво му е да се вижда с бивша колежка  ?  аз ей така безцелно не се виждам с никой, чак пък да сме били адски близки да изгаряме от желание да се видим

Общи условия

Активация на акаунт