Трикове за по-лесно забременяване

  • 7 081
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 115
Засичане на овулацията и секс всеки ден Wink

# 31
  • Мнения: 5 179
При нормална спермограма не е нужно, още повече, че може да доведе до излишно напрежение и протриване.

# 32
  • Мнения: 1 050
Ако секса е всеки ден, то какъв е смисъла от засичане на овулация?
Засичане на овулацията и секс всеки ден Wink

Последна редакция: нд, 20 авг 2023, 16:26 от Yvka

# 33
  • Мнения: 115
Аз засякох О с фоликулометрия при АГ и тя ми казва да действаме. 4 дни подред правихме секс и се получи. Споделям своят опит в помощ на питащите, след 2 години неуспешни опити и идеална спермограма и никакви други проблеми Simple Smile Та който желае може да пробва.

# 34
  • Мнения: 153
Аз засякох О с фоликулометрия при АГ и тя ми казва да действаме. 4 дни подред правихме секс и се получи. Споделям своят опит в помощ на питащите, след 2 години неуспешни опити и идеална спермограма и никакви други проблеми Simple Smile Та който желае може да пробва.
Две години не е малко. Браво!
Успя ли сте.

# 35
  • Мнения: 327
Миналата година опити няколко месеца, накрая решихме да си починем от мисълта за бебе и заминахме на море в Гърция в края на лятото. И хоп, две седмици след морето, положителен резултат и сега се радваме на 3-месечно човече. Всичко ще се нареди, опитайте се да не мислите временно за бебе, за да видите дали ще даде резултат.
Пожелавам успех

# 36
  • Мнения: 6
Аз засякох О с фоликулометрия при АГ и тя ми казва да действаме. 4 дни подред правихме секс и се получи. Споделям своят опит в помощ на питащите, след 2 години неуспешни опити и идеална спермограма и никакви други проблеми Simple Smile Та който желае може да пробва.


Вашият случай ми вдъхва надежда ☺ Около година и половина неуспешни опити с нормални изследвания, засега които са направени. Скоро ми предстои лапароскопия или хистероскопия, според зависи от положението.
Лека бременност ви пожелавам 🥰

# 37
  • Мнения: 115
Аз засякох О с фоликулометрия при АГ и тя ми казва да действаме. 4 дни подред правихме секс и се получи. Споделям своят опит в помощ на питащите, след 2 години неуспешни опити и идеална спермограма и никакви други проблеми Simple Smile Та който желае може да пробва.


Вашият случай ми вдъхва надежда ☺ Около година и половина неуспешни опити с нормални изследвания, засега които са направени. Скоро ми предстои лапароскопия или хистероскопия, според зависи от положението.
Лека бременност ви пожелавам 🥰

Ще стане и при вас! Все някога и по някакъв начин! Не се отказвайте! Иначе аз не съм бременна в момента, това беше преди 5 години.
Успех!

# 38
  • Мнения: 1 035
Опитвахме 3г+, не ставаше. Всичко беше идеално, но не се получаваше. Най-много се обидих, когато майка му се опита да ме успокои, по най-просташкият начин, че може да си вземем дете и от държавата, да му осигурим дом, бъдеще. Да, в това няма нищо лошо, но при все, че няма проблем искахме наше. Накрая стана, но за жалост в пика на Ковид пометнах в края на шести месец, беше брутално. Толкова го чакахме, толкова го искахме, целият свят се срина. Отказахме се. Решихме, че ще изчакаме поне няколко години, преди опитите. Пазехме се с прекъснат полов акт, защото и да "станеше белята" не ни притесняваше. Изобщо не го мислехме, цикълът ми и без това е нередовен, въобще не съм забелязала, че ме е пропуснал. Та в края на декември 6м по-късно, точно по коледа ми беше супер зле. Мислех, че съм хванала Ковид 🤣🤣, изобщо през ум не ми мина за "белята". Та на коледа бяхме в болница, ЛЛ ме попита да не съм бременна, аз категорично казах "НЕ". Даде ми един тест и каза, че преди него няма да ми дава никакви лекарства. Е, 2 черти. Оказах се в 7ма седмица. И сега навсякъде "проповядвам", че прекъснат полов акт не е контрацепсия, и че имам 2 годишна калпазанка, заради това.

# 39
  • Мнения: 1 387
Опитвахме 3г+, не ставаше. Всичко беше идеално, но не се получаваше. Най-много се обидих, когато майка му се опита да ме успокои, по най-просташкият начин, че може да си вземем дете и от държавата, да му осигурим дом, бъдеще. Да, в това няма нищо лошо, но при все, че няма проблем искахме наше. Накрая стана, но за жалост в пика на Ковид пометнах в края на шести месец, беше брутално. Толкова го чакахме, толкова го искахме, целият свят се срина. Отказахме се. Решихме, че ще изчакаме поне няколко години, преди опитите. Пазехме се с прекъснат полов акт, защото и да "станеше белята" не ни притесняваше. Изобщо не го мислехме, цикълът ми и без това е нередовен, въобще не съм забелязала, че ме е пропуснал. Та в края на декември 6м по-късно, точно по коледа ми беше супер зле. Мислех, че съм хванала Ковид 🤣🤣, изобщо през ум не ми мина за "белята". Та на коледа бяхме в болница, ЛЛ ме попита да не съм бременна, аз категорично казах "НЕ". Даде ми един тест и каза, че преди него няма да ми дава никакви лекарства. Е, 2 черти. Оказах се в 7ма седмица. И сега навсякъде "проповядвам", че прекъснат полов акт не е контрацепсия, и че имам 2 годишна калпазанка, заради това.

Според мъжа ми мъжете усещат кога трябва да прекъснат акта и според него няма такова нещо, като случайна бременност при уж прекъснат полов акт навреме. Т.е. мъжа е усетил , че не е прекъснал навреме. Ние се пазим по този начин повече от 13 г. и нямам изненадваща бременност. Имаме 2 деца с които забременях много лесно, но нямам друга случайна бременност.

# 40
  • София
  • Мнения: 5 499
Несериозна , жива и здрава да ви е ❤️

И на мен първата бременност ми е от прекъснат,отидох на лекар да се оплаквам от зацапване и да  обяснявам как вероятно имам хормонален проблем ,не съм бременна.
Докторката каза "Добре" и включи ехографа,следващото нещо,което чух беше "Бременна сте!"

# 41
  • Мнения: 1
Здрaвейте! Чеcтито нa вcички c положителен теcт зa бременноcт и нa вcички мaми c покaзaли cе нa бял cвят Cъкровищa ❤️
Когато тестът за овулация показва две чертички, колко дни е препоръчително да cе прaви бебе опити?

# 42
  • Мнения: X
Не всеки тест за овулация с две чертички е положителен. Прочети си листовката.

# 43
  • Мнения: 1 387
Здрaвейте! Чеcтито нa вcички c положителен теcт зa бременноcт и нa вcички мaми c покaзaли cе нa бял cвят Cъкровищa ❤️
Когато тестът за овулация показва две чертички, колко дни е препоръчително да cе прaви бебе опити?

От 12 до 36 часа.

# 44
  • София
  • Мнения: 13 474
Ако тестовата чертичка е наситена колкото контролната, тогава е моментът в следващите приблизително 24 часа.
Ако просто са 2 черти, може да не означава нищо.

Общи условия

Активация на акаунт