Нов телефон, но откъде?

  • 3 173
  • 19
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 4
Здравейте,

Обмислям покупка на нов телефон, до сега винаги съм ползвал андроиди , в последни време  Xiaomi и ми служи много добре до този момент.

Но искам да разнообразя и ще закупя Айфон, чакам да излезе 15ката да видим безбожната му цена и характеристики.

Сега към въпроса. Вие от къде сте закупили "ябълките" си?

И имате ли някакви съвети?

# 16
  • Мнения: 170
Винаги купувам телефони от места като Технополис и/или Техномаркет, до момента не съм имала никакви проблеми с тях.

# 17
  • Мнения: 373
Да събудя малко темата.
Някой докоснал се до iphone 15 ( чистата версия) има ли?
Допада ми, това че камерите са подобрени, тежи колкото моя телефон и не е чупливи като 15 про и 15 про макс.
Преди имах iphone 8, но го махнах защото менюто и настройките нямаха БГ език (това ме дразнеше, понеже не ми се отдават езиците)
Нямах никакви проблеми с него, дори ми липсват хубавите му снимки. Така, че съм се решила сега на iphone. Яд ме е, че преди 2м имах оферта за iphone 14 от оператор да го взема за 1700лв., а сега е към 2000лв. Та iphone 15 ми идва със 20лв по-скъп от базов 14, което ме кара да се насоча към базов15. Чета за проблеми, но главно с про моделите. Та дали си заслужава да взема 15-ка, който още не е ясно дали няма да се появи още някой бъг, или 14-ка

# 18
  • Мнения: 362
Дълги години бягах от ябълката защото и аз си виках, че е като секта и тн. Виках си, че може да се вземе по--евтин андроид, който да прави същото и прочие. Така стана обаче, че преди няколко години минах на ябълка - е направо се родих, толкова доволен от телефон не съм бил от много време. Чак ме доядя, че съм ги пренебрегвал. Със сигурност не са перфектни като компания, ама поне няма на втората година да трябва да сменяш телефона понеже вече за нищо не става.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 247
Разгледайте www.mobileworld.bg .

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт