някой да е раждал скоро нормално в ...

  • 2 093
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 888
Същите като за Кълвачева HugСпоко!Аз понеже вчера успях да я хвана Кълвачева, а постоянно и е изключен телефона, че е за операция влезнала-та все за теб си мислех..... Embarassed
Аз нормално ще раждам:)Уж с епидурална,ако  остане време за нея:)Кълвачева ми каза още преди повече от десет дни,че ще раждам всеки момент, ама нещо не предвиди както трябва Laughingискаше да ми предизвика раждането преди отпуската, но тъй като имам още време до термина реших да оставя на бебето да си излезе само,когато прецени.Така че може и при Илиева да раждам. Кълвачева ме предупреди,че е мног добра и да не се притеснявам.Ама друго е да получиш информация от мами:)

# 31
  • Мнения: 9 990
Ми аз чух, че спешни операции имала, та затова....
Хайде-стискам палци, пък то не се знае-може и да си я дочакаш и Кълвачева, както е тръгнало HugИлиева  е добра, наистина, не се притеснявай!

# 32
  • София
  • Мнения: 8 932
Майчета, сори за off-а, но къде се намира тази Вита, където им е поликлиниката или на друго място?

# 33
  • Мнения: 9 903
на Подуене - ето и карта:
http://www.vita.bg/pagebg.php?P=4

Боже, чак аз взех да я мисля Петрова, дето ни съм я чувала , нито виждала. Хайде, Петрова, дано всичко е благополучно Simple Smile

# 34
  • Мнения: 6
И аз стискам палци на Петрова! И чакаме да разказва как е минало всичко.
Аз също съм решила да раждам при д-р Илиева и ще ми е изключително интересно да науча всяка подробност.
Утре съм на консултация при нея и сме се разбрали да си поговорим за раждането. Така че ако има нещо интересно непременно ще ви разкажа!

До скоро!   bouquet

# 35
  • София
  • Мнения: 505

ronieta превръзки незнам дали дават, защото аз си носих, но лигнин със сигурност дават от там. Аз си носих само джапанки, паста и четка за зъби и чорапи, които така и не обух, защото в болницата е много топло!

Ивон аз си плащах всеки преглед отделно - не съм ползвала пакета, но си взимах направление от личната лекарка за изследванията на кръв и урина и те ми излизаха безплатни.

Petrova_ леко раждане!

# 36
  • Мнения: 146
Здравейте!
Аз родих с таткото, нормално в Майчин дом, без уговорка с лекар. Всичко мина супер, 5 часа. Платихме 40 лв за семейно раждане.

# 37
  • София
  • Мнения: 6 011
Petrova,не се притеснявай излишно,щом са те насочили към друг толкова добър лекар,няма страшно!И аз исках да раждам по-рано ама бебо не мислеше така и изкарах почти до термина без никакви контракции и разкритие,страх ме беше само да не тръгне през ноща,но моят доктор ми вдъхваше страхотно спокойствие и аз не се притеснявах въобще-дори и ако се наложеше да раждам при друг доктор по спешност.Споко,хората си знаят работата във"ВИТА".При който и да родиш ще се убедиш в това!
Леко раждане и да разказваш после!  bouquet

# 38
  • София
  • Мнения: 888
Petrova,не се притеснявай излишно,щом са те насочили към друг толкова добър лекар,няма страшно!И аз исках да раждам по-рано ама бебо не мислеше така и изкарах почти до термина без никакви контракции и разкритие,страх ме беше само да не тръгне през ноща,но моят доктор ми вдъхваше страхотно спокойствие и аз не се притеснявах въобще-дори и ако се наложеше да раждам при друг доктор по спешност.Споко,хората си знаят работата във"ВИТА".При който и да родиш ще се убедиш в това!
Леко раждане и да разказваш после!  bouquet
Благодаря за успокоението HugДано само да не тръгне през нощта, че ще трябва да събуждаме и да водим с нас дъщеря ни и тати трябва да я пази в болницата вместо да е до мен на самото раждане. Ще разказвам разбира се. Само всичко да мине добре. Днес цял ден ме стяга корем ниско долу - също при  менструални болки. Толкова ме е страх, че пак ще родя нормално. Уповавам се на мисълта, че поне този път ще има епидурална упойка (ако не отида с повече от необходимото разкритие).

Общи условия

Активация на акаунт