Диета "Японско чудо" - 2 част

  • 31 216
  • 310
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 530
Да, мойта е  Peace

# 46
  • Мнения: 13 769
Имаш ли вече впечатления и какви? От кога я правиш, резултат нещо?

И къде ги тези ски-учители, а  Wink  Я дай един насам Mr. Green

# 47
  • София
  • Мнения: 2 530
Днес ми е първия ден. Като имам резултати ще пиша.
Всичко в учителите ми зяпате, ей.  Naughty Нали заради тях се подлагам на тази диета. ooooh!

# 48
  • Мнения: 13 769
Мдаааа, стимулът е много важно нещо  Mr. Green

# 49
Здравейте! newsm51
И аз стартирам от утре! smile3521
Че бая има да гладувам докато заприличам на човек! smile3511 newsm45
Сега съм 72 , а целта ми е 54 кг!Трябва ми ОГРОМНА ВОЛЯ,докато ги сваля!Но вече мърдане няма! tantrum
От утре съм smile3508 на линия!

# 50
  • Мнения: 1 169
Ох с много мъка съобщавам че днес се провалих,
но утре вече няма просто днес приятеля ми забрави да ми отави
пари а нямахме необходимите продукти за диетата
Явно утре ще стартираме със sweet_angel

# 51
  • Мнения: 488
Лелей!!! Излагате се! Хем отслабвате, ама... само на приказки Peace А аз си мисля, че съм попаднала на отговорни към себе си хора Thinking Я се стегнете! Стига приказки! ooooh! ИЗДЪРЖАХ Peace ИЗДЪРЖАХ и не проядох  bouquet Целия ден (до обяд го знаете, писах вече) успях да изпия и 1,5 л. минерална вода  Heart Eyes  bouquet и нищо лошо не ми се случи Crazy Сл.обяд пих второ кафе (горчиляк Shocked, щот си бях забравила подсладителя, а в заведението нямаше такива екстри #2gunfire) Вечерта - 2 яйца намачках в салатка от зеле, моркови и червена ряпа с лимон, плюс малко останало от печеното бутче Heart Eyes И всичко-до 19.30 (нали така трябваше Grinning). В момента се чувствам като цигански кон на пазар (опс!... да поясня - през задника го напомпват с въздух, да изглежда по-охранен Tired) . И - това е най-важното!!!-направих 20 коремни преси #Cussing outПовече не мога Blush Станала съм абсолюгна пача. Ня-а-а-акога, правех по 140, щот ми писваше да броя, а не че не можех още. Минало бешело незапомнено време... Стягайте се, момичета! Стига с това ОТ УТРЕ. Ще ми паднат и на мен батериите, ако продължавате така...

# 52
  • София
  • Мнения: 2 530
Аз днес, като за първи ден съм: за обяд две яйца и чаша дом. сок, храних се в движение и не можах да си сготвя зелето. А за вечеря- варена риба. Пила съм две чаши чай Инхуа и едно кафе със захарин. И около 2л вода. Не съм гладна, доволна съм от себе си, и утре съм още по- нахъсана. Че от 05.02 съм на ски. И като съм станала кифла, та краката ми треперят на ските, то по-добре да носят по- леко туловище.

# 53
  • Мнения: 6 167
Лелей!!! Излагате се! ....

аз не. с теб държим фронта. Peace
утре ми е 11тия ден.
да си призная днес се чуствам доста отпаднала. следобяд даже спах.
изпила съм 1,5 вода.
отсега мисля как ще се храня след диетата и най-важно да намаля малко яйцата,
че тия са много.
след 1 месец ще я повторя.

# 54
  • Мнения: 488
Ох... олекна ми Naughty Вече започнах да се замислам... всеки пише - от утре... и - в един момент се отказва съвсем:ooooh:
Как да се откажа, като цели три дни издържам вече. Изчезна чувството за глад (е,почти,де Hug) Направо си мечтая за следващото яйчице Sick Sick Sick Ама от тая зелева(най-вече) салата за вечеря още съм сита(три часа! Shocked).
ГладДнес, не се отказвай - ти си причината да съм тук, пък кръшкаш! Не ти вменявам вина, ама я се стегни-излагаме се пред хората Laughing Laughing Laughing Ако и утре не си започнала, направо спирам да пиша във форума (докато не приключа - после ще ви правя скомино с новите си по-малко килограми-хихихи) Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 55
  • Мнения: 1 169
Ох... олекна ми Naughty Вече започнах да се замислам... всеки пише - от утре... и - в един момент се отказва съвсем:ooooh:
Как да се откажа, като цели три дни издържам вече. Изчезна чувството за глад (е,почти,де Hug) Направо си мечтая за следващото яйчице Sick Sick Sick Ама от тая зелева(най-вече) салата за вечеря още съм сита(три часа! Shocked).
ГладДнес, не се отказвай - ти си причината да съм тук, пък кръшкаш! Не ти вменявам вина, ама я се стегни-излагаме се пред хората Laughing Laughing Laughing Ако и утре не си започнала, направо спирам да пиша във форума (докато не приключа - после ще ви правя скомино с новите си по-малко килограми-хихихи) Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

А не от утре съм сред вас вече си набавих всичко необходимо обещавам няма да се излагам  Mr. Green
Само, че мисля да заменя яйцата с парче месо според мен е едно и също, че не мога да ги понасям тия яйца вечею
В никакъв случай не спира да пишеш тук

# 56
От днес съм и аз на тази диета.Надявам се че ще се справя.За 3г свалих 30кг,но тука по празниците качих 6кг и сега трябва да се свалят.Дано има и по голям резултат например още 5-6 килца Embarassed

# 57
  • Мнения: 524
Аз за втори път я правя. и двата пъти нищ не свалих. Направо съм в шах.... Страх ме е сега пак да я потретя, знам, че се прави веднъж на 6 месеца....А я спазвам много строго.. Thinking

# 58
  • Мнения: 299
Ууух,олекна ми... Simple SmileЗначи не съм само аз тази,дето трябва да сваля има-няма 20 кг. телесна маса.. Laughing
Бих искала и аз да се присъединя към вас,но все още кърмя и не мога да си "позволя" подобна дието,нооо.....спра ли с кърменето,ще я пробвам.
Засега само ми остава да чета как върви при вас....айде УСПЕШНО СЛАБЕЕНЕ на всички ентусиастки!

# 59
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Ух.. издържах.. Ама колко съм гладнааа  smile3511
Няма лъжа няма измама.
 Снощи пържих картофки и правих кебапченца на мъжа   chef.
Тая вечер пак някакви такива пикантни хапки ще му правя и не знам как ще издържа. Той пък накупил сладки работи (не го е срам) ! Винаги като съм на диета и някои решава да носи някви супер яки неща за ядене в къщи.. направо #2gunfire. Снощи си взех едно, две картофчета да не е без хич, че иначе ще я зарежа диетата.
Много ми е трудно момичета, трябва да влезна в някой сайт за яки дрешки с хубави манекенки.. да се постимулирам малко  4470

Общи условия

Активация на акаунт