Какво ви дразни у чужденците в България

  • 4 247
  • 91
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 6 947
Туристите когато се напият като прасета или се блъскат на швеските маси все едно ще свърши храната!  Sick
Отношението на мъжете-чужденци към българките - като към евтини курви (не без основание).  Confused
Смешни са ми под- и средностатистически граждани от  европейски държави, които у нас се изживяват като баровци.  Grinning

# 31
  • Мнения: 3 447
Peace  добавям, че са някак... развързани....
Точно развързани са... Особено туристите. И си позволяват неща, които никога не биха си позволили в собствената си страна.

# 32
  • Мнения: 5 370
Peace  добавям, че са някак... развързани....
Точно развързани са... Особено туристите. И си позволяват неща, които никога не биха си позволили в собствената си страна.

като например да почнат да пият на ол-инклузив бара от 11 часа сутринта и да приключат вечерта.
Що е то? Германци в хотел БЕЛЛА ВИСТА БИЙЧ на Синеморец.
Гоооолеми картинки са там.....личи си когато групите ги няма. Mr. Green

# 33
  • Мнения: 434
Точно развързани са... Особено туристите. И си позволяват неща, които никога не биха си позволили в собствената си страна.


Опасявам се, че точно за това идват насам. Поне за някои германци мога да го твърдя. Неслучайно си изливат неизразходената енергия в евтини курорти по Майорка или нашето Черноморие - за такова поведение отдавна да чукат тухли по два-три месеца по родните места.

# 34
  • Мнения: 3 423
Peace  добавям, че са някак... развързани....
Точно развързани са... Особено туристите. И си позволяват неща, които никога не биха си позволили в собствената си страна.


Да, щото ги е страх от закона. Затова.
Пък да не говорим, че много от немските,
примерно, туристи, дето идват в България,
са я безработни, я социално слаби, я некви
там други нискочели отрепки, дето са се
мръднали за по 300 евро на евтинджоса.

А Свраката за кви 1000 евро ми говори,
та с такива пари може цяло семейство
в Германия да изкара месеца, ти ми ги
спрягаш за България за сам човек. Толко
ли скъпо е станало или толко нашироко
живее въпросният шеф?

# 35
# 36
  • Мнения: 5 370
Peace  добавям, че са някак... развързани....
Точно развързани са... Особено туристите. И си позволяват неща, които никога не биха си позволили в собствената си страна.


Да, щото ги е страх от закона. Затова.
Пък да не говорим, че много от немските,
примерно, туристи, дето идват в България,
са я безработни, я социално слаби, я некви
там други нискочели отрепки, дето са се
мръднали за по 300 евро на евтинджоса.

А Свраката за кви 1000 евро ми говори,
та с такива пари може цяло семейство
в Германия да изкара месеца, ти ми ги
спрягаш за България за сам човек. Толко
ли скъпо е станало или толко нашироко
живее въпросният шеф?

Че е скъпо при нас-скъпо е, но аз имах друго нещо извнапредвид.
Че тези, които стават някакви шефове на  западни фирми в Бг, си получават заплатите според тамошния стандарт но тук, в Бг. И че респективно с една малка част от тези пари могат да си живеят като крезове.

# 37
  • Мнения: 3 098
Има една част от постоянно пребиваващите  в София, които искрено ме изумяват с претенциите и отношението им към нашата държава, но пък живеят тук от години. Чудя се защо го правят. Като не им изнася - друм  Crossing Arms !!!
Ако работят,плаЩат данъци и наливат в икономиката на държавата е нормално да си търсят правата и да недоволстват,когато се 4увстват оЩетени.





А Свраката за кви 1000 евро ми говори,
та с такива пари може цяло семейство
в Германия да изкара месеца, ти ми ги
спрягаш за България за сам човек.

А стига,бе? WinkЩе се замисля за преместване в Германия.Тук в Испания за ниЩо не стигат. Laughing

# 38
  • Мнения: 7 837
Лошо впечатление ми правеше мръсотията, която оставяха след себе си по плажовете - боклуци, фасове, директно забодени в пясъка... Това, едва ли биха си позволили да го правят вкъщи. Но пък, някои маниери се придобиват с гледане и копиране от нас местните  Laughing

# 39
  • Мнения: 2 759
         Не ме дразнят.

# 40
  • Мнения: 2 891
Има една част от постоянно пребиваващите  в София, които искрено ме изумяват с претенциите и отношението им към нашата държава, но пък живеят тук от години. Чудя се защо го правят. Като не им изнася - друм  Crossing Arms !!!
Ако работят,плаЩат данъци и наливат в икономиката на държавата е нормално да си търсят правата и да недоволстват,когато се 4увстват оЩетени.


Повечето не плащат данъци нито в България, нито в родната си страна. На това му се казва данъчна измама, май  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 211
Рядко ме дразнят, нама с какво. Но както Лиска каза, рускините и на мен ми бъркат в здравето с гадния си акцент Sick Иначе чужденците дори са по-любезни от нас.

# 42
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Дразнят ме руснаците, които и след 100 години не си променят акцента.
За другите разлика не правя - до човек е.

# 43
  • София
  • Мнения: 15 468
Блонди, аз забелязах, че тук много обичат да обещават и после да не изпълняват.За тях това ,че са обещали нещо, не значи нищо, а ти си късай нервите , ако им вярваш.Аз така не мога, щом съм обещала нещо го правя, ако не мога ,изобщо не обещавам. Много любезни,много учтиви, но не си държат на обещанията. В България ме дразни една рускиня, която живее 25 години в БГ и такава руско-българска смесица и е речта, че даже внучката и която живее от 9 годишна в БГ казва, че не я разбира.

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Много се дразня от китайци и корейци - адски са ми нахални...Имам клиенти доста от тези и направо като ги видя и ми става зле...

Общи условия

Активация на акаунт