Връзка за секс , но после и двамата с чувства

  • 11 171
  • 317
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 218
Мен ако ме отхвърлят гордостта ми няма да позволи да се виждам с тоя повече, камо ли секс да правим.

# 286
  • Мнения: 41 659
Мен ако ме отхвърлят гордостта ми няма да позволи да се виждам с тоя повече, камо ли секс да правим.

Че как се прави секс с някой, който те е отхвърлил??? Нали за да има секс трябва да те допуснат до другия.

# 287
  • Мнения: 25 824
Не знам как го правите вие мъжете, да искате да сте с човек,  за който знаете, че не ви обича, но вие го обичате. Това не предизвиква ли болка. Коментирам,  защото чувам такова неща от мъж не за първи път и просто ме удивява

Аз пък точно обратното разбрах – че chris78 поощрява авторката да продължи да прави секс с мъжа, в когото е влюбена, и да не ѝ пука, че той не я обича. Т.е. нея това трябва да я задоволява напълно.
Нормално е да мисли така – за мъжете не е никакъв проблем да правят с години секс с една жена, без нищо да им трепне. Да, ама жените не са така – рано или късно се влюбват, като се случва дори на закоравели професионалистки. Достатъчно е само някой мъж да прояви внимание и загриженост и вече са с двата крака вътре.
Масово жени се влюбват в лекуващи ги лекари, само защото проявяват към тях повече внимание, интерес (не в сексуалния смисъл, чисто професионално) и съпричастност от собствените им мъже. При това без да флиртуват или да ги свалят специално. Жените сами си пишат романтичния сценарий.

# 288
  • Мнения: 5
Не знам как го правите вие мъжете, да искате да сте с човек,  за който знаете, че не ви обича, но вие го обичате. Това не предизвиква ли болка. Коментирам,  защото чувам такова неща от мъж не за първи път и просто ме удивява

Аз пък точно обратното разбрах – че chris78 поощрява авторката да продължи да прави секс с мъжа, в когото е влюбена, и да не ѝ пука, че той не я обича. Т.е. нея това трябва да я задоволява напълно.
Нормално е да мисли така – за мъжете не е никакъв проблем да правят с години секс с една жена, без нищо да им трепне. Да, ама жените не са така – рано или късно се влюбват, като се случва дори на закоравели професионалистки. Достатъчно е само някой мъж да прояви внимание и загриженост и вече са с двата крака вътре.
Масово жени се влюбват в лекуващи ги лекари, само защото проявяват към тях повече внимание, интерес (не в сексуалния смисъл, чисто професионално) и съпричастност от собствените им мъже. При това без да флиртуват или да ги свалят специално. Жените сами си пишат романтичния сценарий.
Ами просто е написал, че ако ти е приятно да правиш нещо, да продължаваш, той е наясно, че тя има чувства, следователно знае, абе мъжете са направо от друга планета

# 289
  • Мнения: 3 277
Нормално, мъжете обичат само себе си.

# 290
  • Мнения: X
Мисля че вече виждам модела, защото и при двете ми дружки се развиват еднакво отношенията. И мъжете с които се завъртат тези отношения са подобни.
Не знам дали силното желание за партньор не се усеща от мъже златотърсачи (така де, няма само жени да си лягат за пари с богати чичковци), които си мислят че със здрав к. и някалко месечен любовен театър ще си оправят живота. А ако има и баница си е екстра бонус.
То по-евтино и несърцеразбиващо ще им е да си плащат всяка седмица на различен млад мъж за удоволствие и после кой от къде е, но знам, че най ги мачка липсата на компания за почивните дни и отпуските.

Сложно е с това връзка за секс, а жената от самото начало да има надежда за нещо повече.

Разбирам, че е възможно да им е самотно в почивните дни и в отпуската, но липсата на партньор може частично да се компенсира от време, прекарвано с порасналите деца или с приятелки, женски компании.

Последна редакция: пн, 14 авг 2023, 16:08 от Анонимен

# 291
  • Paris, France
  • Мнения: 14 272
Нито изчезва либидото 10 години след началото на менопаузата, нито 50 и повече годишните мъже искат всеки ден.

Това за либидото го пиша от опит, а и менопозални роднини и приятелки са ми го казвали.

Това, че при теб е така, не го прави валидно за всички.
Даже напротив, при много жени сексуалният апетит след менопаузата нараства, защото вече не се притесняват от нежелана бременност.
Пък ако сменят и партньора, либидото направо литва в небесата.
Невена, защо не пробваш? Може не да ти е свършил меракът, а просто мъжът ти отдавна да ти е омръзнал. Simple Smile

Е, повечето сме с клъцнати тръби и отдавна не се притесняваме от бременности. Това с бременностите може да е било притеснение на жените от поколението на баба ми, макар че и тогава е имало възможност за кюретаж.

Точно меракът ми е свършил и няма връзка с мъжа. Жена, която има либидо е привлечена поне от други мъже, присърбява я като види привлекателен, дори и да не се възбужда от мъжа, с когото живее. Да ида да търся мъже като не ме сърби е като да вляза в ресторант като не съм гладна. А и съм женена, все пак. Има и мастурбация за жени, които имат либидо.

Не пиша само за мене си и вече поясних. Много приятелки са ми го казвали, също и женски роднини.

Липсата на естроген и тестостерон променя кожа, лигавица, шийка на матката. Кожа и лигавици изтъняват, наранявания са по-лесни и по-лесно проникват инфекции. Тук има пик на венерически заболявания при дъртели на моята възраст, защото хукват по мъже като отлетят децата. Не, мерси. Аз съм се наживяла в това отношение.

Като бях на 30 и 40г, мъжът ми си ме привличаше и сексът беше екстра всеки ден, но ме привличаха и други мъже, а сега никой мъж не ме привлича. Всичко или нищо, дето се вика.

Ако се прежаля за HRT, ще е за по-висока костна плътност, за по-хубав секс у дома. Ако остана сама, мъж не ща да ме пипва.

Винаги съм излизала с мъже, които аз харесвам. Не се виждам да съм с мъж, който ме обича, но аз него не. На мене любов не ми е нужна за хубав секс, нито секс за да изпитам любов.

# 292
  • Мнения: 4 972
Либидото като падне, не значи, че нямаш нужда от партньор, с когото да споделяш.  Връзката е насочена към друг тип удоволствия и споделяне.

# 293
  • Paris, France
  • Мнения: 14 272
Само дето много малко мъже си търсят партньорка за едното голо споделяне. Обикновено са с ишиас или на памперси и очакват грижа, освен баница.

В България мога да си споделям с приятелки, съседки и даже клюкарките пред блока.

Не случайно мъжете предпочитат млади жени. То затова народът си го е казал "Пари и пу**а не пази за старини!"

Последна редакция: пн, 14 авг 2023, 16:10 от Nevena Virolan

# 294
  • Мнения: 25 824
Като бях на 30 и 40г, мъжът ми си ме привличаше и сексът беше екстра всеки ден, но ме привличаха и други мъже, а сега никой мъж не ме привлича. Всичко или нищо, дето се вика.


Добре де, за теб разбрахме. Не разбирам обаче защо продължаваш да обобщаваш за всички жени и да плашиш по-младите, че с менопаузата животът (или поне сексът) свършва. Просто не е вярно това.
За „клъцнатите“ тръби „на повечето“ дори няма да коментирам...

# 295
  • Мнения: 41 659
Именно, нещо много се раздалечават реалностите ни с Невена...

# 296
  • Paris, France
  • Мнения: 14 272
Добре де, за теб разбрахме. Не разбирам обаче защо продължаваш да обобщаваш за всички жени и да плашиш по-младите, че с менопаузата животът (или поне сексът) свършва. Просто не е вярно това.

Вярно е и още как. Не твърдя, че секс след менопаузата е невъзможен, а че интензитетът и честотата на оргазмите падат. Проучвания можеш да си намериш и сама.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6220606/

"Жените в менопауза и след менопауза могат да изпитат намаляване както на либидото, оргазма, така и на честотата на коитуса - най-често поради физиологични промени, дължащи се на менопаузата, по-рядко поради депресия или брачни раздори"

Ако исках да плаша, щях да плаша с горещи вълни, защото наистина са плашещи. 🤩

Именно, нещо много се раздалечават реалностите ни с Невена...

Нормално. Ти имаш друга генетика, може да си влязла по-късно или по-рано в менопауза, да имаш по-здрава мускулатура и сухожилия, друг хормонален статус, тегло, хигиена на живот. Рано или късно и при тебе ще започнат промени в посока намаляване на либидо.

# 297
  • Мнения: 41 659
Сигурно ще намалеят, но философията (на ММ основно) е, че сексът е като с всяка активност - уменията спадат, когато спреш да се "упражняваш".  Я виж Джеки Чан и другите около него какво правят на "по сто години". Ама полагат усилия да си запазят формата. Ако човек си гони поне трите пъти седмично, даже и да не е много на кеф, либидото се запазва.

# 298
  • Paris, France
  • Мнения: 14 272
Джаки Чан е мъж и не е менопозален 🤩.

Можем да гоним трите пъти седмично, но да ги хванем е трудно. Не е и от мъжа. Имам приятелки, които мастурбират с вибратор отдавна и също оргазмите им се разреждат и стават по-слаби. Получават ги отвреме навреме, разбира се.

Като млада след оргазъм заспивах от раз. Сега се ококорвам.

# 299
  • София
  • Мнения: 35 300
Плашите хората, моля ви, спрете се.

Общи условия

Активация на акаунт