Дрехи за порасналите ни деца - от къде?

  • 1 579
  • 20
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 1 228
От къде купувате дрехи за децата в онази особена възраст, когато хем са поотраснали за блузки с картинки на анимационни герои, хем ви се иска още да не ги обличате със скучни дрехи с надписи?
Моят син е почти на 10 и трудно намирам нещо, което хем да ни харесва, хем да е негов размер. И да ми е по джоба. Ние сме от Бургас. Обличам го най-вече с дрехи от Уайкики - казвам го, за да стане ясно какви дрехи харесваме като цена, качество и външен вид. Бих била благодарна да ми препоръчате физически или интернет магазин, в който има детски дрехи с ярки, светли цветове и картинки, които си отговарят на размерите.

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 6 022
Remix.bg препоръчвам. Дъщеря ми е на същата възраст. Откакто го открих, направо се родих. Преди смятах, че е сайт само за втора употреба. Голяма грешка Simple Smile Има огромно разнообразие от аутлет дрехи, при това на смешни цени. Има разни немски, скандинавски брандове, които не можеш да намериш в България. Удобно за доставка, мериш вкъщи, връщаш. Вече не губя време по физически магазини, бюджетът, времето и нервите ми са пощадени:)
Сега например накупих бански за следващата година. По 10-11 лв., Roxy, по 40-50 лв. са във физическите магазини. Сандали естествена кожа, 30 лв. Всички зимни ботуши на детето са оттам, най-много 40 лв. да съм дала за чифт, пак естествена кожа.
Също и mania.bg, но там няма голям избор.
Сега е моментът да се пазарува лятно, големи намаления има.

# 2
  • София
  • Мнения: 38 499
Моят любим магазин > Reserved. Точно защото има дрехи за момчета на тази възраст. Има тениски с картини, но са като за по-големи. Има и всичко останало, в момента на хубави намаления.
За дамската секция няма да говоря.

# 3
  • Мнения: 417
Аз пазарувам основно от HM. Особено по намаления, дрехите им са на много прилични цени. Тийн серията е до 170 см, намират се дрехи и за слаби деца, като дъщеря ми. Поръчвам още от Reserved и Sinsay.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 1 228
На Синсей е трудно да отгатна дали ще му станат дрехите. Понякога дори един размер над неговия му е малък. И той е доста слаб.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 36 604
Сенсей и Ню Йоркър са ми редовни дестинации като пазарувам за детето. Но то детето е почти мой размер вече, та пазаруваме дрехи и за двете ни.

# 6
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
От втората употреба му купувах когато беше "ни рак,ни риба", основно от Хумана и Мания.После порасна и в момента го обличам от Синсей и Пепко и новички неща от кварталната ВУ.С момчета наистина е трудно да се намерят по-цветни и интересни дрехи,но за мое щастие с всяка година изборът става по-голям(съдя по гардероба на бебето ми сега,едно време бе много трудно да намериш ромпър над размер 80 и боди над 92,а вече има дори до 104, което за мен е улеснение,т.к.са ми удобни да го обличам с тях,а той върви едричък като батко си и въпреки че няма 2 години вече носи 92-98).

# 7
  • Мнения: 99
Pepco като цена и качество на мен много ми допадат,има и доста изчистени неща.Sinsay също имат добри попадения ,но са ми една идея по-некачествени от Pepco.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 1 228
Да си призная, като беше бебе го обличах най-вече от втора употреба. В Бургас имаше магазин само за детски дрехи ВУ. Толкова бързо се израстват дрешките, че ми се свидеха пари за нови, а от втората употреба му купувах маркови за стотинки до 3 - 4 лева. Отдавна не съм влизала в такъв магазин, но ще надникна тея дни да разгледам есенната колекция 😁
Иначе от Пепко много се свиват дрехите и трябва 1, даже по-добре 2 номера по-големи да се вземат. От там за мъжа ми вземам памучни тениски за 5 - 5,50. Хубави, едноцветни, с много добро качество и имат XXXL Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 38 499
Странно но точно от Пепко не ми се свиват долнищата в сушилнята.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 6 022
Не харесвам Pepco. Кофти материи, разтягат се, платовете стари и бързо стават на дупки. Оттам купувам понякога бельо, че имат модерни модели - Хари Потър сега е голям хит. Като беше в градинска възраст детето и други неща съм взимала, но не съм очарована.
Предпочитам да дебна в Mania.bg и Remix за качествени аутлет дрехи от хубави марки и естествени материи. Днес например купих сандали естествена кожа за 16 лв. и още един чифт El Naturalista за 28. В сайта им са по 80 евро. Миналата седмица Мания имаха кампания плащаш 1, взимаш две, та я обзаведох с два чифта къси гащи за без пари за идното лято.

# 11
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Никога не са ми се разтягали дрехи от Пепко,виж в сушилнята има някои, които се свиват.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 36 604
Свиват се и се деформират дрехите от Пепко. Но и аз ги обичах, докато детето беше малко, заради ниската цена. Моята бездруго израстваше дрехите светкавично, купувах и хвърлях на конвейер, затова редовно бях в Пепко. Вече не са ми опция.

# 13
  • Мнения: 18
Remix.bg препоръчвам. Дъщеря ми е на същата възраст. Откакто го открих, направо се родих. Преди смятах, че е сайт само за втора употреба. Голяма грешка Simple Smile Има огромно разнообразие от аутлет дрехи, при това на смешни цени. Има разни немски, скандинавски брандове, които не можеш да намериш в България. Удобно за доставка, мериш вкъщи, връщаш. Вече не губя време по физически магазини, бюджетът, времето и нервите ми са пощадени:)
Сега например накупих бански за следващата година. По 10-11 лв., Roxy, по 40-50 лв. са във физическите магазини. Сандали естествена кожа, 30 лв. Всички зимни ботуши на детето са оттам, най-много 40 лв. да съм дала за чифт, пак естествена кожа.
Също и mania.bg, но там няма голям избор.
Сега е моментът да се пазарува лятно, големи намаления има.
И аз съм фен на Ремикс, но имайте в предвид, че само ново с етикет или без и аутлет си заслужава. Няколко пъти се изкуших да взема втора употреба заради ниската цена и много съжалих, имаше бримка на едната блуза, а дънките бяха доста стари и изтъркани...

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 6 022
О, да, много трябва да се внимава и оглежда. Включително и в дрехи с етикет е имало дупки.
Но пък е хубаво, че ако откриеш неописан дефект, не плащаш куриерската такса за връщане.
Обикновено взимам много неща, за да ми излезе безплатна доставката, оглеждам, меря, взимам, каквото искам, останалото го връщам.

Общи условия

Активация на акаунт