Дрехи за порасналите ни деца - от къде?

  • 1 589
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 785
За анцузи - Уайкики и разни български, основно на Севтекс (Габрово). Всяко лято ходим на Хисар и там съм редовен клиент на един магазин за детски дрехи и бельо българско производство от времето, когато пазарувах бодита за сина ми.

За други дрехи - аутлета на Уайкики, до който живеем, и марки конфекция среден клас, но пак от аутлет или Амазон. Но синът ми ходи със строга униформа на училище и няма нужда от много дрехи. Всичките се събират в един шкаф с четири рафтчета.

# 16
  • Мнения: 1 461
От няколко години пазарувам предимно от answear - има много хубави неща и са качествени, а и могат да бъдат намерени на добри цени; често имат намаления - https://answear.bg/c/za-detsa
Обикновено купувам за следващия сезон - например зимното яке го купувам напролет - т.е. яке с естествен пух може да се вземе за 80 лв.; или дънки "Том Тейлър" за 50 лв.; маркови тениски по 12, 15, 18 лв. - хем са готини, хем са качествени.
Ето няколко илюстративни снимки:
Скрит текст:


# 17
  • Мнения: 628
На тийна постоянно му трябват дрехи, защото расте с бясна скорост. Вече е в М на мъжката номерация, маратонките, които взех за есента, са #44. До скоро ползвах Waikiki & Reserved, тук-там съм вземала по нещо от Пепко, но качеството не е добро. Та така стигнах до Ремикс и за неговите дрехи. Обувките са спортни, и Декатлон ни върши работа.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 6 070
В Ремикс и Мания понякога има добри попадения на обувки, иначе пазарувам от obuvki.bg. Във физическите магазини на CCC също правят страхотни разпродажби в края на всеки сезон.

# 19
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 030
Обувки за тийнът от години купуваме от Амазон понеже поради състоянието си не може да се вързва,а маратонки без връзки 43/4 номер с добро качество тук все още не съм намерила на приемлива цена,а там има(преди време от английския Амазон ММ купи маратонки Адидас за 65 паунда,в България като ги пуснаха бяха 400 лв,ами не благодаря)...И едни уникални Скечърси, също от Амазон -с вид на официална обувка и удобство на спортна.Първо ММ ги купуваше за себе си сега и за детето.

# 20
  • Мнения: 312
От няколко години пазарувам предимно от answear
Може ли да обясните как се ориентирате за размер? Къде са таблиците с размери, както в другите сайтове. 😊

Общи условия

Активация на акаунт