Купувате ли на децата си дрехи втора употреба

  • 4 031
  • 73
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 464
От втора употреба не,но от продавалника -да!Все пак гледам да са в отлично състояние де,ако не ми харесат или са много носени просто ги изхвърлям Peace

# 31
  • СОФИЯ
  • Мнения: 856
НЕ. НЕ БИХ И КУПИЛА ОТ ТЕЗИ МАГАЗИНИ. НЕ СЪМ ВЛИЗАЛА ОТ ГОДИНИ. НО БИХ ИЗПОЛЗВАЛА НА БЛИЗКИ ДЕЧИЦА, КОИТО ГИ ПОЗНАВАМ.

# 32
  • Мнения: 2 309
Не ме е гнус от такива дрехи, но като знам с какви препарати ги третират, преди да стигнат до магазина - БЛАГОДАРЯ, но НЕ  Naughty !!!
Ако проблема е в препаратите,бъди сигурна,че чистак-бърсак дрехите също са обработени с химикали!!!

# 33
  • Мнения: 1 802
Не!  Stop Много ме е гнус от тези магазини. Не съм купувала нищо от там за мен, пък камо ли за детето ми  Stop

# 34
  • Мнения: 1 735
Не,дори за себе си не бих купила втора употреба!
За детето искам всичко да е новичко.

# 35
  • Мнения: 1 877
Не,дори за себе си не бих купила втора употреба!
За детето искам всичко да е новичко.
Ама разбира се,че е по-хубаво да са новички дрехите,обаче ако може да си го позволи семейният бюджет....

# 36
  • Мнения: 352
Да купувам по някога,стига нещо да ми хване окото!Не се срамувам от това нито пък ме е гнус!

# 37
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
За себе си - да /имам добри попадения Wink/, но за Рони не мога да преодолея предразсъдъците си  Confused....пък и в нашия забутан град не съм виждала нищо, което да ми хване окото.

# 38
  • Мнения: 2 556
Не, и не бих им купила. Не искам да обличаме дрехи, носени от непознати - нито децата, нито аз.

# 39
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не, и не бих им купила. Не искам да обличаме дрехи, носени от непознати - нито децата, нито аз.
И аз така.
Ако разполагах с по-скромен бюджет бих предпочела да купя по-малко дрехи и да са евтини, вместо маркови и носени. Не бих имала самочувствие колкото и гъзарски да са дрешките ако са втора употреба.

# 40
  • Мнения: 2 197
Не, и не бих им купила. Не искам да обличаме дрехи, носени от непознати - нито децата, нито аз.
Абсолютно точно. А в магазин за втора употреба даже не бих влязла.

# 41
  • София
  • Мнения: 6 477
Да, купувам и за малката и за мен от втората употреба. Просто имам търпението да ровя докато попадна на хубави неща! А за мен си купувам дънки и панталони само от там понеже доволно големи дрехи намирам трудно в други магазини.....а и честно казано адски мразя да давам пари за "парцалки"....просто ме е яд даже....виж за разни глезотийки техничарски по компютъра или разни меломански щуротии - друга работа Wink Wink Wink Wink

# 42
  • Мнения: 3 491
....а и честно казано адски мразя да давам пари за "парцалки"....просто ме е яд даже....виж за разни глезотийки техничарски по компютъра или разни меломански щуротии - друга работа Wink Wink Wink Wink
И аз съм така.  Simple Smile Изпитвам дори удоволствие при мисълта, че спестеното от дрехи отива за уроци по тенис, плуване или музика, за някоя друга екскурзийка, за плодове и месо от магазин за органична храна, и други такива приоритети. 

# 43
  • Мнения: 1 629
Купувам, да. И за мен и за детето. Никакви скрупули нямам. Парите за парцалки, и аз като блажка, предпочитам да оползотворявам за други неща.

# 44
  • Мнения: 6 039
не, като се замисля, дори от нормални магазини в Бг на пазарувам
втрещават ме отношението цени/качество
пътувам достатъчно често и пазарувам при всяко пътуване. Лесно намирам за всяка дреха обувки, колани, шапки, чорапи  и т/н
така, че мисълта да се ровя в употребявани дрехи, не ми се нрави.
не искам никого да обидя
има доста такива магазини във Варна, явно са вървежни Wink

Общи условия

Активация на акаунт