Купувате ли на децата си дрехи втора употреба

  • 4 030
  • 73
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 621
Не. Никога.

# 61
купувам доста често от магазини втора употреба и почти винаги съм много доволна от качеството на тези дрехи Simple Smile

# 62
  • средноголям град в България
  • Мнения: 145
Купувам, но честно казано понякога съм малко резервирана. Предпочитам да износваме дрешки от племенниците или приятелки.

# 63
  • Мнения: 4 392
Не съм купувала досега.

# 64
# 65
  • Мнения: 163
Купувала съм и определено мога да кажа че има неща които са като нови и си струва да се вземат на смешна цена,а и специално детските са много запазени!!! Wink

# 66
  • Мнения: 2 961
Купувала съм и определено мога да кажа че има неща които са като нови и си струва да се вземат на смешна цена,а и специално детските са много запазени!!! Wink


 Peace

# 67
  • Мнения: 1 425
Не, защото все не намирам нещо което да ми хареса. Но имам много познати, които си обличат децата от 2-ра употреба. Аз явно не мога да уцеля момента, когато пускат хубави неща.

# 68
  • Мнения: 966
да случвало се е .Това е нормално

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 10 826
Не съм купувала нищо,но и отдавна не съм влизала в такива магазини.

# 70
# 71
  • Мнения: 24 467
Н бебета никога не съм купувала. Сега, когато голямото ми дете стана в първи и клас и започна да прекарва голяма част от времето си в игри на вън започнах да купувам дрехи за игра- анцунзи, якета, тъй като просто не си струва да играем с яке за 40.00 лв., напр., което ще се скъса или изцапа за два часа. Дете, което играе свободно задължително се цапа и къса дрехи, това е неминуемо. Обувки обаче никога не купувам втора употреба, по съвет на специалист всяко дете си носи само своите си обувки и то задължително нови, за да заемат формата на неговия крак.

# 72
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Рядко влизам в такива магазини,но ако ми хареса нещо го купувам.Не страдам от излишна гордост.

# 73
  • Мнения: 2 040
Преди дори и невлизах в такива магазини, но свекърва ми много често пазарува от там и такива готини дрехи съм виждала, че постепенно започнах да влизам и вече като ми хване нещо окото, веднага го купувам ... за детето не съм купувала нищо, освен един пуловер наскоро, но свеки какви дрехи й е накупувала от там, направо не е за вярване ..   

Общи условия

Активация на акаунт