Харесвате ли метросексуални мъже?

  • 4 807
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 550
И да, и не. Незнам дали синът ми е точно метросексуален, но така като чета тук какво е това, може и да е. И затова отговорих така. Да, понеже изглежда добре, ходи на козметик за почистване на лицето, обезкосмява си краката /целите/, както и интимните места, скубе си веждите, прави си винаги хубава прическа като излиза, и даже ако няма време или възможност да се наглади добре, не можеш и с топ да го изкараш от вкъщи. Подбира си гардероба много внимателно, и когато има финансова възможност, винаги гледа дрехите да са маркови. Нокти не съм го видяла да поддържа по друг, освен по обикновения начин. Не, понеже цялата тази суетня около една мъжка особа ми е неприемлива, вие може би си нямате представа дори, колко време му отнема да се накипри. Той стои пред огледалото много повече от мен. Аз по принцип не харесвам особено суетните хора, пък то какво излезе. И още по една причина не ги харесвам, и то никак не маловажна.  Тази негова метросексуалност ли е там, или какво, ми струва на мен доста средства. Кажи речи, не съм ги смятала, но май неговите разходи за козметика  и други подробности надхвърлят моите. Но нищо не мога да направя, а и не се опитвам. Всеки е свободен да прави каквото си иска. Той е почти на 19г., не е малък. Щом така се харесва, така да се поддържа. Но не е само той, а всичките му приятели са същите. Изумяват ме тези деца със суетността си. Апропо, да не забравя, не е гей, обича момичетата и редовно го доказва, даже е голям женкар, и често се препираме за това, че не иска да си хване едно по-сериозно гадже, а една след друга ги сменя мадамите.

Последна редакция: нд, 21 яну 2007, 18:10 от bigoni

# 31
  • Мнения: 326
Тццц Naughty Все пак да сме наясно - аз съм жената...

# 32
  • Мнения: 7 723

Leo*, Точно това са мойте представи за метросексуален   Wink
По темата- Хубаво е мъжа да се поддържа,
лошо е, ако това се превърне в мания  Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 445
Ами, не може мъж ми да дава повече пари за козметика от мен. Някак си не става. А Представяте ли си, ако краката му са по-гладки от мойте?

# 34
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 229
да, харесвам. Не обичам горили и такива, дето не се поглеждат в огледалото. Стига да не се превръща в мания.

# 35
  • Мнения: 2 759
        Не харесвам. Всъщност дори са ми отблъскващи. Ужасявам се, когато във фитнеса се опитват да ме свалят подобни екземпляри. За щастие повечето са дори необезкосмени  Hug...

# 36
  • Мнения: 569
 
 http://www.eva.bg/licnosti_i_sabitia/salon/e1814.html

Да, харесвам  #Crazy Laughing #Crazy Laughing


Последна редакция: нд, 21 яну 2007, 20:29 от nikitita

# 37
  • София
  • Мнения: 2 271
Да, харесват ми, но на картинка  Simple Smile В интерес на истината изглеждат добре. Обаче не бих искала мъжът ми да е такъв. Представям си как се бутаме на огледалото, или как си имаме моя и негова чантичка  с гримове, или комплекти за маникюр  Mr. Green
Определено за себе си харесвам мъжкарите  Flutter

# 38
  • София
  • Мнения: 1 244
Ако въпросът е дали ги харесвам като мъже - не.
Иначе всеки е свободен да прави със себе си, каквото иска.
Но вярното е, че са ми неестествени... все едно жена с брада и мустаци, небръснати крака ... (тъпичък пример, ама ще ме разберете)  Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 13 512
Не,не ги харесвам и не бих искала синът ми да е такъв.

# 40
  • Мнения: 2 759
Метросексуален и гей- не е едно и също  Wink
         Вярно е, аз гейове/хомосексуални харесвам.

# 41
  • Мнения: 1 014
Силно казано е, че не ми харесват, но не бих желала да съм с такъв тип мъж.

# 42
  • Мнения: 5 877
Не, благодаря. Аз и жени не харесвам толкова ...айде да го кажем изкуствени, камо ли мъже.

# 43
  • Мнения: 2 353
  Метросексуален е мъж, който си купува сексуалност от "Метро". Така ми каза, някой, не мога да се сетя кой newsm78
  Аз не харесвам такива мъже, едно червило в къщата стига.

Общи условия

Активация на акаунт