Смотани ли сте?

  • 6 723
  • 113
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 309
Опасна съм,не съм смотла!

# 76
  • Мнения: 677
Смотан съм и плах!

# 77
  • Мнения: 2 309
Определено положителни качества за мъж - харесват ми!Дано всички станат,като теб...само да не ме прочете жена ти Mr. Green

# 78
  • Мнения: 3 423
Каква е разликата между
втора и трета опция, а?
Моят отговор е понякога
съм смотана, понякога не.

# 79
  • Мнения: 3 491
За някои хора - съм. За някои - не. Това много ме радва, защото ме предпазва от противопоказни за мене хора и обстановки. Не ми се налага да ги филтрирам и да си харча времето с тях, те сами ме избягват.   

# 80
  • Мнения: 4 392
Бе хич не съм у ред!  hahaha(Това смотано ли е?)
Харесвам се такава! Grinning

# 81
  • Мнения: 4 473
Ха, сега някой да пусне тема за `колко голямо е самочувствието ви...` и гледайте сеир. Mr. Green

Не съм смотана, пък. На моменти може да се чувствам не във форма, ама чак пък смотана  Naughty

# 82
  • Мнения: 3 537
Ми може и да съм смотана,знам ли! Mr. Green
Иначе до сега никой не ми е казвал,че съм смотана. Grinning

# 83
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Бях смотана и задръстена като ученичка. Сега - не.
Имам си и аз сривове, но не се чувствам смотла.

# 84
  • Мнения: 293
Това е второто ми име и ако не го чуя поне два пъти на ден,се депресирам...

 Joy Ей, как ме разсмя Mr. Green

Та смотана съм - сичката ми работа става с толко усилия.. как па едно нещо не стан́а от раз!

# 85
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Само понякога, когато съм сама в къщи... Инак - не!  Crazy

# 86
  • Мнения: 814
Според мъжо хич не съм смотана, а само  замотана,  newsm78, ама друг не го е забелязал! Та... newsm78

# 87
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Не е хубаво да има човек таквоз ниско мнение за себе си и да гласува в разни анкетки, че е смотан. Туй е признак на простащина или на депресия пък. Въобще виждам го като болестно състояние и да вземе да се отстрани. Вредно е, мислете позитивно. Такъв си, какъвто си. Туйто.
Мое да съм шматка, ама не съм смотан. Може двете нещо да се припокриват като смисъл, разбирайте го както щете, но душевното си здраве Вий пазете!

# 88
  • София
  • Мнения: 1 654
И при мен е по-скоро настроение- по време на ПМС-то се смотвам и винаги съм се питала дали ми личи newsm78.

# 89
  • Мнения: 877
Добра, смотана и мила...такава съм си, това е истината..

Общи условия

Активация на акаунт