За шишетата против колики

  • 2 218
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 580
        От деня в който се прибрахме от болницата са на АМ със шишетата против колики на Д-р Браун, включително и за водата. Много съм доволна. Нямаха никакви колики.  Незнам дали все пак коликите не зависят от това дали децата са на кърма или АМ, защото братовчедка ми кърмеше и ползваше шишето само за вода и малчо си имаше колики.

# 46
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Едва ли има шишета, които помагат. По-скоро има бебета без колики или с малко такива

 Peace

# 47
  • Мнения: 113
 Аз нямам такива шишета,ползвам обикновени стъклени на Chicco. Но имам познати майки,които имат на различни фирми и на някои бебенцата имаха по-дълго време, отколкото моя бебчо.Те също даваха капки против колики и пак същото, нямаше особен резултат.

# 48
  • София
  • Мнения: 5 605
Ползвала съм и не съм доволна - няма ефект.Не си хвърляй парите на вятъра.
Peace - коликите са доста неприятен период който задължително трябва да си мине.... Шишетата са по-скоро за успокоение на майката че е направила нещо ....
Peace

# 49
  • Мнения: 728
каквито и шишета да вземеш за колики,каквито и капки за колики-нищо няма ефект!това е период,който при всяко бебе е различен...

# 50
И ние ползваме шишетата на д-р Браун,B-free,вече близо 6-ти месец.Миша премина периода на коликите доста леко,но не мога да твърдя със сигурност,че това се дължи само на шишетата.Въпреки всичко,лично аз съм доволна от тях.

Общи условия

Активация на акаунт