Четвърта януарска седмична темичка - 22-28 януари

  • 5 161
  • 148
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 5 183
Здрасти, мили4ки!!!
Да се от4ета преди сън  Party
Първо да кажа, 4е днес моят тати има рожден ден. Педи малко му се обадих и се 4ух с него и майка ми. Как ми се иска да си ги гушна! Hug Heart Eyes
Денят ни днес бе изпълнен с емоции - Томи беше на рожден ден, после цяла тумба ходихме на плаж. Утре сме на Бейби шауър, в понеделник пак организирано на плаж в някоя по-отдале4ена местност и така ... Понеделника е по4ивен ден - празник на града!! Ураааааааааааааа!!!
Не съм ви из4ела, но ми се спи.
Пожелавам на Гого на Мама Б един прекрасен празник днес.
Болни4ките да оздравяват. Бременните ни май4ета да са ни живи и здрави и те.
На вси4ки желая един прекрасен уикенд!   bouquet

# 136
  • Мнения: 7 914
amei
иии , че жалко айде оздравявайте Hug Hug Hug

Балалайка
мерси  Hug
 ама и твоя дълъг уикенд ще е много интензивен и наситен с прекрасни емоции Hug Hug

# 137
  • Мнения: 1 526
Ехоооооооо!

Нана, Габи е станал още по- разкошен малък мъж!!!! Пу, много ти е красив и нежен!
Поздравления за намерените работи и дано всичко стане както си го планираш!

Амейче
, жалко че Шокито се е заразил  Sad! Пази се поне ти (колкото може де). Че да можеш да ги гледкаш мъжлетата ти! Бъзро оздравяване!!!

Ивалекс, хубаво е да ти видя пак сред нас!

Балалайка уикенд- дълъг и изпълнен с весели емоций, какво по- хубаво от това! Приятно изкарване!

Звездичка, дано след коронката се свърши с ходенето по зъбари за дълго време, както си си пожелала!

При нас- Вик тези дни ни направи кривогледи (да ми е здрав). Първо ни избяга в един търговски център, разхождал се бил. 20 мин. не можем да го намерим. Съобщих на охраната и след малко го намерили на входа. Невъзмутим  щял да ни намери на паркинга (който е няколко етажа и пълен с коли Shocked) После пък ходихме да се разхождаме в една японска градина с шадраван и езеро и той взе, че се изтърси и езерото... плитко беше, но целият се измокри и трябваше да се прибираме... Та такива мити работи...

# 138
  • Мнения: 1 110
Добър ве4ер бандата!

Мен маи ме догони българския грип на 4ужда по4ва - от в4ера главоболие, горещи вълни и други екстри. Дано да не го предам и на мъжете у нас Praynig

Нани4ка, ама страхотни о4и пу-пу тоз Габи Hug

Звезди как мина зъбаря? И аз за сега само в БГ си оправям зъбите и сега даже се 4удя кога да скокна пак до там 4е маи още един мъдрец за вадене се стяга newsm78

Амейски 4естито ви жилище. Аз с моито мъж не мога да се преборя да се махнем от Амстердам и да купим къщи4ка в по малко град4е, с градинка и по спокино от тук Sad
Бързо оздравявяне на малкото Шоки Peace

Балалайка 4етито на тати ти!!! А Малкия се заформя като цяла фурия Hug

# 139
  • Мнения: 2 959
Привети, Момичета!

Балалайчице, честит Ти рожденник! Да Ви е жив и здрав Дядото! Приятни мигове Ти желая на всички запланувани мероприятия.
Джорджа, приятно изкарване в Лигурно и дано имате късмет с времето!
Вечернице, чакаме отзиви от 5 РД на хора, нали знаеш?!
Набабатихвърчилото, как сте с Джоши, свалихте ли температурата?
Наничка, поздравления за новата работа, Габсъна наистина е станал вече един малък мъж, какъв поглед има на първата снимка, на мама е слабостта, нали?!
Звездице, а в Холандия организират ли някакви курсове за бременни, на които да Ви показват как се ражда, техники за улекотяване на болките?
Мамче Б, как мина партито, и при Вас явно като при Тали Дан имате традиция рожденника да подарява подаръци. А колкото до житното прочистване, заимствано е от Дънов а и ми допада защото аз много много не си падам по готвенето.
Ралфиетка, сега разбрах откъде идва титлата Ти, Ти чакаш бебче- племенниче. Сестричка или братче си имаш? А за Ар. Хейли и аз много си го харесвах едно време но след това се прхвърлих на Гришам.
Морки, хайде не умаловажавай и за 5мин да е, то се иска да можеш добре да координираш тежестта, така че спортна мадама си. А име измислили сте с 1/2, и за двата варианта и розово и синьо?
Ивалекс, голям оптимизъм струй от Теб, явно доста си си мечтала за собствено жилище. Успех Ви желая с Мишо и когато Ти остане време можеш и да ни покажеш нещо.
Тролска принцеско, няма да стигнем до БГ таз година, но много Ви се радвам на всички които планувате такова ходене. Ти да не си Морско Момиче та мечтаеш за топло и моренце?
Тали Дан, да не би да е някакъв лонг уйкенд при Вас та толкоз хора по пътищата? Сега покрай Вики не можеш да си отклониш вниманието и за миг, Той сигурно се бори за самостоятелност вече?
Макдирокче, желая Ти бързо минаване на отита.
Амейка, а кой ще прави ремонта на новият апартамент, вие или старите собственици? Бързо оздравяване на Шокито и шоколадовият Тати Ви желая!
Карилиусче, не се поддавай на вируса и да Си пазиш мъжете!
Пепеляшчице, и Ти ли търсиш за гледане на деца като Нана, Ти не работеше ли с някакви студенти или то беше само практиката Ти това?
Мимката, а Ти къде се изгуби, много учене ли има, Ти имаш ли вкъщи пиано? Тръгна ли на фитнеса?
Дидката, как сте с в красивият Сливен?

Приятна и усмихната неделя Ви желая!

# 140
  • Мнения: 952
Привет на всички! Доста от вас са се заели с една тежка задача и така като чета ремонтите са хит в момента. 
Kalida - оттам наистина ми е титлата. Имам сестра и наверно затова очакването е толкова емоционално. С нея сме много близки и всичко си споделяме, та все едно аз чакам бебче.
Тоз Гришам и на мен много ми харесва - умее да пише заинтригуващо човека. Не че и на Дан Браун не изчетох на един дъх всички 4 книги.
mama B - надявам се празника на Гого да е минал добре и най-вече той да е щастлив от двудневното парти(в градината и вкъщи).  Tada 
mcdirock дано бързо отмине отита и да се разминеш само с кремчето и да не се стига отново до антибиотик.
nana_cool много сладко детенцe си имаш, да ти е живо и здраво.  smile3525
Страхотно е, че толкова бързо вече има отзовали се на обявата ти за търсене на работа. Късмет и други ангажименти да има, както ти желаеш.
amei дано твоето малко бяло шоколадче сваля температурата и да се оправя бързичко.
Tali Dan  явно не ви е било ден или по скоро на вашето момченце му е било ден за пакости  Laughing
Вечерница - надявам се преобличането 4 пъти тази вечер да не те е изтормозило, концерта да е минал страхотно и да те е заредил с много положителна енергия
Звезди, а ти как си? Мина ли ти схащането, физиотерапевта помогна ли?

На всички желая приятна неделя. Наслаждавайте се с половинките си на почивния ден пълноценно

# 141
  • Германия
  • Мнения: 8 099
.....
Пепеляшчице, и Ти ли търсиш за гледане на деца като Нана, Ти не работеше ли с някакви студенти или то беше само практиката Ти това?
......


Приятна и усмихната неделя Ви желая!
Калида, практиката ми свършва скоро  Whistling тутор дори да остана, не се знае дали и колко ще бъде стипендията. Пък и си мисля, дали да не отстъпя път на младите, да се понаучат и те на това, що е то германска бюрокрация. И за да не скучая, докато пиша дипломна работа, а Дребчо е на ясла, не бих имала нищо против да наглеждам почасово дете на колежките студентки. И на мен бившата ми съквартирантка ми поемаше Мартин за по семинар време, докато се отвори място в яслата. Та такива ми ти планове пепеляшкини  Mr. Green

Хубава неделя и на вас с Дана! Hug

# 142
  • Мнения: 5 183
Хелоу, хелоу, хелоу от слън4ева НЗ. Жегаааааааааааааааа!!! Задух днес цял ден и накрая се изля един дъжд, та поне да се наспим спокойно.
Бейби шауъра днес мина много добре. Бяхме с децата, не само по женски. Томи през цялото време ме питаше къде е бебето  Mr. Green

Последна редакция: нд, 28 яну 2007, 12:02 от Балалайка

# 143
  • Мнения: 5 183
Карилуис и Калида, благодаря ви за поздравите послу4ай рождения ден на моя тати!  Hug В4ера ми се обади и той, след като аз му звъннах - бяха седнали ве4е на маса, да празнуват, а той ми звънна да ми каже, 4е много се е затъжил и ... ох много ми е мъ4но. Никога не съм го виждала /4увала такъв  Sad

# 144
  • Мнения: 7 914
Добро утро и от мен, въпреки мрачната тиха неделна сутрин, която наднича през прозореца и ме подканя пак да си гушна възглавето Mr. Green

Tali Dan
 ами ще правя допълнително посещение при зъболекаря, понеже снощи ми падна временната коронка Sad

kariluis

 то и аз предпочитам българските зъболекари, ама сега нямам възможност за тях Rolling Eyes

Kalida
организизрат, ама е доста скъпо и аз реших че паричките мога да ги изпозлвам за много по полезни неща Rolling Eyes


Ralfieta
тука нешата не могат да стават бързо... първата среща почти винаги е само да си побъбриш с човека насреща  Joy  така че при второто вкючване очаквам да ми помогнат...ама мен пак от тогава насам почти не ме е боляло Party

Балалайка
и какво му обясни за скритото бебе? Mr. Green
Сорри, че забравих да ти честитя рожденика Blush
их, че тъжно , ама нали планувате тази година да си ходите ( стискам палци от сърце да ви се осъществят плановете) Hug Hug

# 145
  • Мнения: 5 183
Звезди, ми Томи гледа коремите на трите присъстващи бременни. На теория му е ясно уж и все пак - клепа на парцали  Mr. Green

# 146
  • Мнения: 7 914
Балалайка
щях да те пита а пита ли често Томи за приятелчето си? newsm78

# 147
  • Мнения: 2 959
Привети, Момичета!

Ралфиетка, а чела ли си нещо от Скот Туров, пише в стила на Гришам, днес случайно ми попадна негова книга? Как е в БГ, започна май зимата?
Пепеляшчице, а кога е защитата на дипломната работа, юни ли някъде и след това започва търсене на работа ли или още някакви специализации?
...а той ми звънна да ми каже, 4е много се е затъжил и ... ох много ми е мъ4но. Никога не съм го виждала /4увала такъв...
Балалайчице, Той трябва да е благодарен че поне Ники и сестричката Ти са до него, въпреки че за децата по еднакъв начин боли. Той знае ли за плановете Ти за ходене до БГ? Как мина празника на града Ви?
Звездице, много неприятно с временната коронка, кога ще ходиш пак да Ти я слагат? Ще имаш ли някаква помощ от близки след раждането или ще се борите сами с 1/2?
Дундичке, как е новата кола?
Мамо Щтрумпф, как сте с Тони?

Спорна нова седмичка и приятен понеделник Ви желая!

# 148
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Калида, поне да беше пуснала нова седмична, така и така е минало полунощ... Wink
Дипломната...имам 6 месеца, след като я започна, а преди да я започна първо трябва да се срещна няколко пъти с проф, който да ме надзирава, да се разберем за тема и т.н..абе дълга и широка...и бюрократична. С една дума в най-лошия случай ще завърша до зимата, в най-добрия - до края на октомври. За ужас на свекитата не съм се разбързала да правя кариера Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт