Четвърта януарска седмична темичка - 22-28 януари

  • 5 164
  • 148
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 316
Ралфиета, добре дошла Hug Hug Раздаваш топлонка ли, пу съм първа на опашката Naughty че днес за 10 мин на колелото и ми замръзнаха ушите. Уши, уши....Mcdirok правилно Naughty първо на лекар и тогава лекарства, че и аз хич не ги разбирам тез доктори, които предписват нещо без да се те погледнали дори. Успех, дано да не е нищо сериозно!!!
Звезди, успех на забаря, ама може ли коронка по време на бременност? Моята зъбарка ме посъветва да оставя всичко за след това Praynig
Калида, читанка съм, "вечният студент". Уча езика, като не съм го учила на време. Ама май училището е мързеливо колкото мен Joy
  bouquet  bouquet  bouquet

# 91
  • Мнения: 5 476
Здравейте и от мен!  Hug

 Wink и аз да се разпиша за днес и бягам...

Майче Б,аз бях пояснила по-горе...но явно не сме се разбрали...става дума за доброволно пенсионно осигуряване.За допълнително здравно тук не съм чула. newsm78
  Tired  Цените за зъболекар са направо ужасни...имаш право мисля на една пломба и преглед ,които се поемат от здравната каса,но се чака ред,а и пломбата е обикновенна.
 
  Цената,която ви писах е на частно. Peace
  За да добиете идея- пред 6 год.свекърва ми си е направила зъбни импланти на 5 зъба на стойност от 12 000 еуро ... Shocked #Cussing out ...жалко,че не се познавахме още с Масимо тогава...щях да я заведа в Бг.
 
Ралфиета, добре дошла и от мен!  Hug

Звезди ,успех на зъболекаря!  Heart Eyes  bouquet

Миленче,иди на лекар и дано нещата бързо се оправят!  Heart Eyes Hug

Калида,дъщерята няма време за пиано...тази гимназия и цеди тотално силите... Tired..а косата й е все още дълга!  Wink

...стягам багаж..че утре заминаваме за Лигурия. Peace
 
Да не ви изреждам по имена ,че вече сме доста  Wink...на всички ви по една прегръдка,пазе те се и  ви пожелавам предварително весел уикенд!  bouquet
 


# 92
  • Мнения: 907
Коко, мерси за поздрава Simple Smile Точно слушах тези дни Васко и Тоника. Васко беше такъв красавец, погрозня хубавтото момче, пък и нещо не намирам хубави парчета от последните му 15г, що така, а?

Калида къв ти ремонт. Още ми се вие свят от последната оферта  ooooh!. Ще викам още фирми да дават оферти. В крайна сметка ние ще ръководим работите (ще включват разни майстори), че тия само за едното менажерство искат 15000Eur! Като се установим на нещо, ще трябва поне 2 месеца да си издействаме решение, че нали ще променяме фасадата. Дълга и широка ще е ... Мисля го сега как ще разпределям бебетата  newsm78.

# 93
  • Мнения: 1 017
Здравейте и от мен!  Hug

 Wink и аз да се разпиша за днес и бягам...

Майче Б,аз бях пояснила по-горе...но явно не сме се разбрали...става дума за доброволно пенсионно осигуряване.За допълнително здравно тук не съм чула. newsm78
  :

Джорджи, ами то аз си казах, чЕ има смисъл да мисля за пенсия, Щото се обърквам вечЕ  hahaha И аз за допълнителното пенсионно говорех, ама казах/писах здравно, Щото бистрихме зъболекари. Извинявай  Hug  bouquet

ОбачЕ тези цени дето ги изреждаШ... Sick Sick SickБоже мили, да не ми се налага  Shocked

# 94
  • Мнения: 1 909
Едно "ку-ку" и от мен
 Само тук ли няма сняг? Дайте малко поне на картинка. При нас е слънчево е колкото си щеш, но не мога да ви стопля - някъде около 1° е само.

Май единствено при Слави и Кита е топло в момента

Слави, честито ти кръстено детенце!! Явно още е преживявало емоциите следващите дни. А странстващия поп как се справи?

Джорджа, четох по-нагоре размислите ти за сегашните пенсионери и за нас като бъдещи такива. Като ги гледам и тук как добре си живеят, а и добре са си живяли на времето - имало е работа, пари, икономиката е била във възход... А сега всичко върви в обратна посока. Ние за такива пенсии не можем и да мечтаем. Ама аз и без това сметнах, че за да получавам пенсия във Франция, ще трябва да работя поне до около 80 години. Та едва ли ще имам време за щастливо пенсионерстване Tired

# 95
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
3а пьрви пут, от както пиша, се ра3писвам в седмичната в ЧЕТВЬРТЬК Crazy....ама това е положението....сестричка и бебо си 3аминаха вчера Cry Cry Cry, при нас е бяла прика3ка от сняг, атито ни е с 39,6 Т, малкото спи от 2 часа и половина, а3 готвя и лудницата е на лице...след малко, ил по-скоро довечера ЩЕ СЕ ВМЬКНА ПАК....

чао 3а сега, че манджата отиде ooooh!

# 96
  • Мнения: 354
Привет момичета ето ме и мен Hug
Днес и тук сутринта  заваля сняг но беше малко и вече няма и следа от него Tired
Хайде да се похваля снощи поръчахме новото возило Пежо 307SW подписахме документите и в понеделник ще го вземем,нямам търпение вече Blush
звездичкастискам палци thumbsup на мен не искаха да ми ги правят зъбите докато бях бременна.
 welcome на Ralfieta мерси за кафенцето взимам го за следобедно

# 97
  • Мнения: 5 183
Ехо, аз само да кажа, 4е съм много заета тези дни, а 4етвъртъка си е направо маратон за мен ... до 5 на работа, а от 6 до 9 на курс в друга 4аст на града ...
Нямам време и да ви 4ета, но следва Лонг уикенд, заради деня на града ни, та затова тържествено обещавам да пиша  Hug

Последна редакция: чт, 25 яну 2007, 21:37 от Балалайка

# 98
  • Мнения: 1 526
Здравейте, мацки!
Тези дни въобще не съм влизала във форума, а и в нета в къщи.
След болестта се чувствам ужасно изморена вечер  Tired
нямам сили за нищо, набързо се оправям с децата и предремвам на някой филм.
Записах Меди за училището, което искахме и тя много се вълнува и радва.
Утре не работя, та ще мога да ви изчета  Hug
Позрави на всички!

# 99
  • Германия
  • Мнения: 8 104
добра ви вечер, мацки  Flutter
Има ли някоя от европейките  гледаща фигурното пързаляне? Защо Албена и Максим са 3-ти,  newsm78 изпуснах днес репортажа.

# 100
  • Мнения: 7 914
Момичета,

сега сядам да ви пиша понеже досега или сървъра беше стресиран или Кредора изчезваше на някъде!
 Мерси на всички, които ми стискаха палци  Hug Hug Hug

Зъбчето ми беше мъртво още от преди години и сега пиленето почти не го усетих.. дори упойката която ми беше приготвена( специално за бременни) не се наложи да се слага Party Единственето неудобство беше, че от миризмите на лекарствата и консистенцията на отпечатъка необхдим за коронката ми предизвика позиви за повръщане, ама добре че само с позивите си останах Mr. Green

Ralfieta
добре дошла   bouquet
 и много благодарско за шоколадчето  Heart Eyes


mcdirock
какво стана с ушото? Hug Hug Hug
дано да се е разминало без антибиотик и вече да не те боли...сега се сетих да не би поради рязката температура (слънце-сняг) да ти е настинало учето? newsm78


mama B
колкото ме е страх да ходя на зъболекар толкова ме е страх да не би от нещо мъничко по зъбите да стане нещо голямо... та и аз се замислих малко...ама със счупен зъб да чакам още 15 седмици( а може би и повече)...не ми се видя добра переспектива.... Rolling Eyes Защо вредно ли е да се ходин а зъболекар с тумбак? newsm78
Ха! Поне можете да се успокоявате с нашите данъци Joy


Dessinka  и на нас ни беше мъчно за теб! Hug кажи на как си, кометке? Hug Hug


Morki
тука нали знаеш, че нещата който те улесняват като например -  ехографи, къвни тестове, упойка при раждене и тн НЕ може.. всичко друго можеееееее Crazy Crazy Crazy

Giorgia
 и все пак приятно изкарване Hug

MegiX,
 ха и при нас цените са ужасни... за една стая 3,5м на 4,5 м профисионални бояджии искат 500?, а не профисионалист иска 15? като не можел да я боядиса за по-малко от ден и половина ooooh! а на едната стена има врата, а ан дръгите две по два големи прозореца Rolling Eyes.. и това са цени без никакви други екстри  ooooh!

chumbi
 а ти за себе си какви планове имаш по отношение на пенсиите? newsm78


amei
иииииИИИИИИИииии появи се най-накрая Hug
Уф дано вие с Шоки да не се разболеете покрай татито Praynig


dunda
 хич ли нещяха да ти ги правят? newsm78


Балалайка
ще чакаме с нетърпение да ни пишеш как сте? Hug

Tali Dan
 най- важнотот е да се възстановиш Heart Eyes
Много се радвам за Меди Hug Hug Hug

pepelyashka
 иии и аз съм го изпуснала.... ooooh! жалко Rolling Eyes



# 101
  • Мнения: 7 914
Нана
 писах тук таме из форума и се натъкнах няколко пъти на твоя ник.. и се подсетих.. ти защо не пишеш вече тук Hug Hug Hug Hug

# 102
  • Мнения: 6 390
Здрасти банда
минавам посред нощите да ви видя  Wink

Днес цял ден се моткахме с шейната  Wink Laughing

чумби
другата седмица пращай топлото насам  Mr. Green

Тали
радвам се че всичко е ок вече, много готин подпис имаш  Heart Eyes

Дирокич
какво е това ново 20 с ухото, ами загрято олио не може ли да си сложиш, и памуче да е топло на ушото Thinking

Бобсън
така и не разбрах коя е тази песен  Mr. Green

Меги
ама аз не знам кой са песните на Васко за последните 15г.  Embarassed тези който ги знам и харесвам са с по голяма давност  Blush Mr. Green

Дунда
само така  Party

Ралфи
и ти ли си холандска мама не разбрах  Blush добре дошла   bouquet

Ами това е.. другото го забравих  Crazy Laughing

Днес попаднах на тези смешки  Mr. Green
интересни преводи - http://fun.bgwebworld.com/bg/funny_translations2.html
таковане - http://fun.bgwebworld.com/bg/takovane.html


# 103
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
дано да не се ра3болеем, и а3 се моля....ама кавото стане...ще спим двамата с Шокито отделно, но той цял ден се гуши в него Confused, явно усеща, че не му е добре....дано да мине бьр3о Praynig, благодаря, *ве3ди  Hug  bouquet

Мамче В, подписахме договор 3а нов, по-голям апартамент ( на сьщият адрес, но един етаж по-нагоре)....3а това си стискала палци, данке  Hug Heart Eyes  bouquet

Тали, бьр3о в3становяване  Hug Heart Eyes  bouquet

много ми липсвахте всички Hug Hug Hug, сега докато вля3а отнововьв "форума"  ooooh!, но ще гледам да е бьр3ичко....

лека нощ на всички Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 104
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
ей, Коки, от кьде ги намираш все такива подскачащи и танцуващи аватарчета, а?  Crazy...много са весели Joy

Общи условия

Активация на акаунт