Четвърта януарска седмична темичка - 22-28 януари

  • 5 172
  • 148
  •   1
Отговори
# 75
  • Германия
  • Мнения: 8 106
Леле, тая пломба от злато ли е бе Shocked

# 76
  • Мнения: 7 914
Morki,
 ха ти си май от моя отбор на музикалните инвалиди  Blush...ама това какви проблеми ни създава и с усвояването на езиците, нали? Sad

kita99
страхотни снимки  Hug Hug Hug
Ха! верно вече минах 25....какво са още 15  Mr. Green... след 15 седмици за съвсем други неща ще ви мърмаросвам  Joy
Пингвините са ми много любими, едно време продаваха Linux-a  с пингвини различни размери/
живи ли бяха  moresmile



Коко Бенд
я издай как ги намираш тези страхотните снимки, а? Thinking

mimkata я и теб да подканя да взимаш участие при холандките  Mr. Green

nana_cool шЪ тЪ имаме Упредвид Hug Hug Hug

ivalex сега като се замислих... и аз така си я спомням ...ама дали оЩе го води? newsm78

Giorgia
ъхЪм и а за мост чух нещо с 3 нули отзад #Crazy

pepelyashka наШите (НЛ) са "само от сребо" -  350 ?

Хайде лека нощ от мен  Hug Hug Hug

# 77
  • Мнения: 2 959
Привети, Момичета!

Зайченце, къде се загуби? Още ли го няма желанието за писане, Татито да не е в командировка?
Синя птичко, хайде оздравявай по скоро!
Мамо Щтрумпф, Щтрумпфетка, къде сте? Как са малчуганите- Тони и Матео?
Амейка, вярно че сега племенницата, Тати и сестричката са Ти достатъчно занимание, но все пак ни липсваш, чули?
Румянката, посрещнахте ли баба?
Балалайчице, приятни разходки с Томасчо елмасчо, и лека работа!
Тали Дан, оздравя ли, къде сте с Мади и Вик? Работа ли много имаш?
Сонитка, Пиколинка, как сте, бременелки?
МегиХ, да не започнахте вече ремонта вкъщи за новата детска стая?
Карилиусче, как сте с малкият БТР, как е холандският?
Мили46, къде изчезна и Ти, след НГ май не си се явявала сред нас? Как е Австралийското лято?
Чумби, как сте с Мирянката и Алекс?
Дундичке, какво стана с возилото?

...Аз го попитах той раждал ли е на сухо без упойка...
Риенка- усмихната Оптимистка с невероятното чувство за хумор, как сте днес с Мая? А Ти къде си раждала бебка, в БГ или по немско?
Морки, а ти учиш ли нещо наред с бременеенето?
Джорджа, не Ти е лесно на Теб с такива свекъри. А Борянката свири ли още на пиано, все още ли е с таз разкошна дълга коса?
Макдирокче, бързо оздравяване на Джулката желая и на Теб наспиване!
Слави, Ти все още ли си от рицарското братство, или вече постигна желаните кг? Честито Ти християнче!
Звездице, а поръчхте ли вече коронката, колко ще трябва да платиш за това удоволствие?
Наничка, подписа Ти е много хубав- страхотни очи има Дон Биберона!
Мимката, как върви училището?
Кита, много са Ти хубави снимките. Ти си много смела мама, да тръгнете две жени само с 3 деца на почивка. Приятни океански мигове!
Ивалекс, вие в същият град ли сте или сменихте и града с новата къща/ това къща или апартамент е?/?
Тролска Принцеске, а имате ли си още сняг? Планирате ли ходене до БГ таз година?
Вечернице, за Теб добре, Ти си и актриса и певица и лесно се справяш с различните роли, но и другите ли от хора са като Теб?
ПетяЛ- Снежната Кралица/ досега май във Форума нямахме друга кралица, освен Червената, а сега и снежна Си имаме/, а Криси как се справя с езика в училище?
Дидка, с кой от малчуганите сте имали 4- дневният застой, Викича или Мишето?
Етка, дохде ли кулинарната муза при Теб, кога чакате Майчето да Ви посети?
Мамче Б, приятни приготовления за партито и надписване на финските покани. А за чая, да все още съм на зелен с джинджър сутринта, а следобяда- редувам белият с билков.
Коко бенд, честито Ти ново картинно оформление и благодаря за спомените в които ме пренесе с Васко Кеца.
Набабчетохвърчилото, само се заканваш, от тоз от другият, от следващият месец, но ние чакаме!

Хубав нов ден Ви желая!

# 78
  • Мнения: 2 255
Ех ,Калида със заканите ще си остана...малкия нещо ми прави номера...Т,кашля ми...
Вечер по диагоналната мятам едно Очо на форума...все не съм дочела,все недоразбрала....не мога да се включа адекватно Embarassed
Толкова информация:) Гледам снимки от концерти:) Има мания пингвини:)))Даже и за Васил Найденов сте отворили приказака...аз успях да се снимам с него ,когато пя тук:)
  Лек ден и от мен  bouquet

# 79
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Слави, честито ти христианче.
Коко, секретарката беше зодия риба и някак си не ми звучеше да и викам, шаран мой или скумрийо ма, та за по засукано и сладко и виках ките мой. От чиста проба лигатня, защото девойчето си беше слабо и високо.
Вече има поправка, утре тръгваме 2 жени с 4 деца, че си взимаме и едно бг още.
ivalex погледни  това, за да ти дойде музата, аз не че съм ползвала леглата на бебетата по предназначение, ама все са ми липсвали джобове. Ето сайта на фирмата /любима/
Звезди играчки бре, ако ги продаваха с истински, щяха да ги осъдят.

# 80
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Ivalex, ако имаш мерак и ти липсва място, ти препоръчвам да си ушиеш ето това за памперси, аз много го ползвах, моето е с цип. Слага се на бебешка закачалка. Ако не си го виждала и ти е трудно да си го представиш, обещавам да ти обясня по-подробно като се върнем следващата седмица. И ако не си се сдобила със слинг или кенгуро, ще ти пратя кройката на това което сега взех, много е удобо, ти само се огледаи за подходящ плат, по възможност памук.
Айде банда успешна седмица и умната докато ме няма.

# 81
  • Мнения: 1 017


Добро утро, сладурки  Hug

ИзпраЩам мнооооооооооого сняг на всички, които го искат  Heart Eyes В замяна може ли мъъъъъничко топло?? Имам нужда от някъде към 10 градуса, та да мога да отида до центъра и да поръчам тортата на Гого без да ми замръзнат пръстите  Confused Сутринта изобЩо не погледнах термометъра, и 10 минутното ходене на минус 25 ми коства почти опадали пръсти (направо плачЕх като влезнах в офиса)...ужас, забравила съм какво значИ истинска зима  Rolling Eyes

Калида, да ти кажа, чЕ тази сутрин и аз пих бял чАй  Heart EyesМай Ще започна скоро да се връЩам към старите навици. Искам да те помоля да споделиШ дали си правиШ неЩица със сурови пШеничЕни или други зърнени неЩа...Аз тези дни си спретвам едан салата с неЩо, на което не му знам името (на немски го знаех, ама ... newsm78), по старо като култура от пШеницата (елда?)...Та накисвам го за 24ч, и после с домати, базилика, сурово каШу и балсамико със зехтин...ммммммм, страхотно се получАва (и малко козе сирене за разкоШ), а и съм сигурна във витаминната му стойност  Hug НеЩичко подобно дали си готвиШ и ти, та да обменим рецепти?  Heart Eyes

Джорджи, интересно...тук чАстното здравно осигуряване е от поне 10 години прието...А за данъците, които удържат, и тук не са за похвалване  Rolling Eyes   НАй ниските са 22% (или някъде там) и най високите 45%... Като не е необходимо да си супер заможен, за да плаЩаШ максимални такси...Даже хората тук се договарят на по малка заплата, са да влезнат в долна данъчна група  Simple Smile ОбачЕ тези цени дето ги споделяШ  Shocked Аз това лято бях на "зъбодоктор": 5 пломби (верно, без никакви усложнения, смяна на стари и 1 нова) плюс почистване на зъбен камък и полиране (флуоридизиране или неЩо такова му казват) ми струваШе 300?. КАсата поема половината, т.е. ако трйабваШе да си плаЩам сама Щях да платя към 600?  newsm78 Я елате да си правите зъбите при моята лекарка  Hug

Кита, да си изкарате суууупер  Hug Това жени с деца на море... Grinning Цунках го Гого  Heart Eyes

Коко бенд  Hug Ще ме умориШ с тези стари спомени  Mr. GreenКакво да не мисля за пенсия, виж го Васко, с него съм растнала  Mr. Green Пък и оЩе го харесвам  Party Даже и Гого си подпяваШЕ една от песните, оооох, тази от един Бг сериал за хотел...какво беШе... newsm78 Уфф, склери склериииии  Crazy Ама имаШе неЩо за любов ли беШе, за страст ли в текста, та Гого го пееШе с повечÈ патос от оригинала  Laughing

Балалайке, няма те, ама това значИ, чЕ се радвате на хубаво временце  Hug ГуШ на Томасито  Heart Eyes

Звезди  Heart Eyes

Дидкаааа  Hug Понеже тоалетни перипетии сте имали...киви на Гого му действаШе супер  Flutter ИначЕ топла водичка с мед (даваШ ли му на сладунчо мед вече, не помня...) сутринта, и след 20 мин трябва да тичА до 00  Grinning Ама първо виж да не е алергичен към меда  Hug

А Шоколадовата фамилия къде се изгуби?????

МомичЕта, всички ви прегръЩам, пожелавам ви хубав ден, и по една сбъдната мечта днес  Hug  bouquet Hug





 

# 82
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Добро утро и от мен. Hug

Тук в Милано вали сняг,моми4ета. Не е силен снеговалежа ама все пак  Blush

ЛоШото е,4е мен от сноЩи ме боли ухо и не знам какво да правя. Сутринта говорих с моето джи пи и той ми каза да взема някакви прах4ета ама на мен хи4 не ми се нрави това дето ми предписа ( пък и не ме е прегледал дори  Thinking ). Каза ми дори,4е мога да сложа и от капките за уШи дето ги имам.  Thinking НеЩо не ми вдъхва доверие цялата тая работа и запо4вам да се 4удя дали след работа да не ида до Бърза помоЩ,4е доктора ми има приемни 4асове 4ак утре следобяд. Confused

# 83
  • Мнения: 7 914
pepelyashka наШите (НЛ) са "само от сребо" -  350 ?
Поправка цената е за коронката, а пломбите са ни покрити от касата Peace

Kalida, само че от цената на коронката дори и седна от най скъпите застраховки трябва да платя 25%... което е един бейбифон, или кошче за памперси, или няколко дрешки, шипета... Crazy Mr. Green

набабатихвърчилото

няма ли да се изфукаш със снимката? Mr. Green

kita99
Цитат
Звезди играчки бре, ако ги продаваха с истински, щяха да ги осъдят
хаха разбира се, пошегувах се де  Hug
Ще внимаваме ама и ти да внимаваш , ей  Hug Hug Hug

mama B
 а тук нормалните данъци са около 40%... да не говорим за други.. и на частно почти нищо няма  #Crazy

mcdirock

ха нали искаше сняг ето че дойде Hug
 За ушото аз съм чувала, че топло обича ( едно време топло олио са ми капели.... и за тампонче с ракия да се сложи наскоро чух (...ама да не взема пък да те объркам нещо.. Rolling Eyes Знам че ухо боли като зъб... така, че стискам палци да  не е нещос ериозно и бързо да отмине  Hug Hug Hug


Момичета
стискайте ми палци, че отивам на 45 минутно стъргане на зъба Sick

# 84
  • Italia
  • Мнения: 4 492

mcdirock[/color]
ха нали искаше сняг ето че дойде Hug
 За ушото аз съм чувала, че топло обича ( едно време топло олио са ми капели.... и за тампонче с ракия да се сложи наскоро чух (...ама да не взема пък да те объркам нещо.. Rolling Eyes Знам че ухо боли като зъб... така, че стискам палци да  не е нещос ериозно и бързо да отмине  Hug Hug Hug


Момичета
стискайте ми палци, че отивам на 45 минутно стъргане на зъба Sick


Звезди,мен никога досега не ме е боляло ухо ама е голяма гадост  Sick ЛоШото е ,4е сега с тоя тумбак ме е страх да взимам каквото и да било. Confused СноЩи си позволих само един такипирин макар,4е не знам дали въобЩе е послужил за неЩо. Братов4едка ми,която наскоро имаШе отит оба4е ми каза,4е в болницата са и казали в никакъв слу4ай да не се самолекува по старите бабини рецепти с топло олио и подобни ,нито дори да си слага капки за болки в уШите без да са я прегледали,заЩото може ако инфекцията е надълбоко да се стигне и до пробиване на тъпан4ето. Sick
И аз затова се замислих да ида до Бърза помоЩ,все пак някой да ме прегледа макар,4е не съм голям фен на болниците ама... Confused
Стискам ти палци за зъбаря  Peace

# 85
  • Мнения: 952
Здравейте!
Седмичните ви темички са страхотни и много приятни.
Тъй като пиша за първи път искам витруално да почерпя всички мили момичета от тази темичка с едно ароматно кафе

и за бъдещите майчета по един горещ шоколад


Звездичке благодаря, че ме покани да пиша тук.  Praynig Стискам ти палци при зъболекаря всичко да мине нормално и усещането да не е много неприятно

Благородно завиждам на всички радващи се на снежец. При нас е грейнало едно слънчице. С удоволствие бих пратила на всички нуждаещи се по няколко градуса - положителни  Laughing

Лек ден на всички!

# 86
  • Мнения: 1 017
Ралфиетка, добре доШла  Hug Hug Hug И благодаря за кафето  Heart Eyes

Звезди, палци стискаме   bouquet Ама ти не можеШе ли да устискаШ със зъбчето след като се роди мъничкото??  Rolling Eyes Сигурно е било неотложно ... А пък за данъците...не знам. Тук все се оплакват, че много високи били, та и аз да подкрепя  Mr. Green (ама е добре да се знае, чЕ и в другата Европа са на съЩия хал)

МАкдирокчЕ, ти хубаво се пазиШ да не взимаШ лекарства без внимателна преценка...И аз така бих правила. ОбачЕ имай предвид, чЕ една бактериална инфекция (уШните могат да бъдат много коварни) може да е по опасна, отколкото лекарството среЩу нея  Rolling Eyes Така чЕ, ако мислиШ, чЕ е сериозно, пък и особено ако повиШиШ и т, съветвам те да бягаШ за антибиотик. Дано да ти мине бързо  Hug Аз като дете страдах много от уШичКи, мнооооого е гадно да те боли уШе. И досега ми е останал навика да ми са скрити уШите, примерно като спя  Grinning (не с одеало, Щото се "задуШавам", обачЕ ги покривам с коса  Laughing, или с ръка...кукувЩина отвсякъде  hahaha)

понеже при мен е обяд, споделете ми вкусната салата  Hug (с авокадо, домат, ядки и покълнали зрънца)  Heart Eyes

# 87
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Бубе,аз то4но затова искам да отида на доктор за да ми го види ухото и ако има неЩо да се предприема да се направи овреме. А антибиотик сама няма да взема никога. Дове4ера Ще говоря и с моя гинеколог да видим и той как Ще се произнесе. Ама много гадна болка е да му се невиди. Sad

# 88
  • Мнения: 1 017
Бубе,аз то4но затова искам да отида на доктор за да ми го види ухото и ако има неЩо да се предприема да се направи овреме. А антибиотик сама няма да взема никога. Дове4ера Ще говоря и с моя гинеколог да видим и той как Ще се произнесе. Ама много гадна болка е да му се невиди. Sad


spoko   bouquet  Heart Eyes  Hug

# 89
  • Някъде под слънцето
  • Мнения: 360
Ехооо, привет и от мен, вашата халеева кометааа  Crazy Crazy Crazy Crazy Blush Blush Blush Peace Hug Hug
Най-накрая да успея да кацна и в седмичната тема...уфффф, направо вече ми се свърши търпилото Rolling Eyes....много ми беше мъчничко за вас да знаете... Peace Hug Flutter
Айде..бягам да ви почета, пък след мъничко пак ще пиша...мноооого целувки за мами и дечица... Heart Eyes Hug Peace  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт