Какво означава ника ви?

  • 4 910
  • 135
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Г-жа Смутена, и аз вчера си купих парче мухлясало синьо, да пробвам, и изпуках парчето за около час, много ми се услади.  Crazy
Мъжът ми вика, че било гадно, аз му викам, че е пезънт.

По темата - щот имам нарцистични нотки в характера  Grinning

# 31
  • Мнения: 1 629
Кръстих се на Мюриел на Сиймор и на Мюриель на Кураж, а това че се казвам така не е първозначно Grinning

# 32
  • Мнения: 10 758
Ми кво означава newsm78 пъпка на ребро Mr. Green

# 33
  • Мнения: 3 423
Кръстих се на Мюриел на Сиймор и на Мюриель на Кураж, а това че се казвам така не е първозначно Grinning

Уважавам името ти,
свекърва ми и тя е Мюмю.
И нея я уважавам.

# 34
  • Мнения: 3 740
Защото точно такъв е оркестърът вкъщи.
И защото ми харесва да си мислите, че съм секс-тетка. Mr. Green

# 35
  • Мнения: 6 243
означава, че семъ миличка и сладичка, и че като ме видят, искат да ме изпапкат. Но това не се отнася за мен.

никът ми идва от имета на героинята на една пиеса.

# 36
  • Мнения: 420
    Grinning Беролина е име на хотел в Германия.  Ходила съм преди време там, много ми хареса хотела и въобще имам прекрасни спомени от това място. Освен това, ми звучи красиво, звучно, отличава се сред останалите, лесно се помни и по някакъв начин отговаря на душевната ми нагласа.

# 37
  • Мнения: 293

Много ме забавлявате днеска Mr. Green

Лео, мноооого драматично  Laughing

Де да имаше повече драматизъм в моя ник, тцъ, действително правех доматена салата с босилек и сирене, та се изискваше да ръгна и повечко чесън.

# 38
  • Мнения: 164
tammy = tam-o'-shanter- шотландска барета.
Иначе като почнах да чатя имах дънки с марката tammy  и на тях се кръстих ,че ми бяха любимите.Сега вече май няма да мога да се побера в тях  Embarassed

# 39
  • Мнения: 68
Михаела-Стела.Аз и и слънцето ми.2 в 1:))Преди се пи6ех АЛИС/не в този форум/АЛИС/от алиса/ в страната на 4удесата,за6тото оби4ам живота и за мен всеки ден е вълнува6т.

# 40
  • Мнения: 7 474
 Laughing

Последна редакция: пн, 22 яну 2007, 17:06 от Leo*

# 41
  • Мнения: 799
Летящата крава, Олд Шуърхенд е най-почтен от всички  Mr. Green

В периода, в който реших да се регистрирам (бременна), тровех живота на много хора около мен и исках да се кръстя Мухоморка. Обаче в клубовете в дир.бг името беше заето и се кърстих Пачикрак. И вече като утвърдено име там, се регистрирах със същото и тук  Mr. Green

# 42
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 186
ЕлиТ = съкратено от Елена и първата буква на фамилията ми.
Банално Sunglasses

# 43
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
http://images.google.bg/images?svnum=10&hl=bg&lr=&q= … D1%80%D1%81%D0%B8

# 44
  • Мнения: 46 520
От моминската ми фамилия Никол(ова).

Общи условия

Активация на акаунт