Пол на БХС

  • 1 609
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 182
Здравейте!
Бременна съм в 13-та седмица, преди няколко дни бях на БХС.
Първо искам да кажа, че пускам този пост от огромно вълнение, защото ще съм с породени дечица.
За мен е най-важно те да са живи и здрави, а не какъв е пола, но знам, че разбирате прекрасно вълнението ми!
Та, по същество Simple Smile Според следящото ми АГ, е момиче, според специалиста по ФМ, е момче, дори ми показа нещо, приличащо на тестиси - мислех, че се сформират по-късно и сега гледах единствено по гръбначето му какъв евентуално ще бъда пола и все пак, момчетата трудно се бъркат.
С първото ми детенце, познаха от раз пола точно на БХС.
Аз по тези снимки не разчитам абсолютно нищичко.
Благодаря и бъдете здрави! Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 113
тоест искаш да ти кажем, че ще е момиче ?

# 2
  • Мнения: 182
тоест искаш да ти кажем, че ще е момиче ?

Чух две различни мнения, за това е и постът ми Simple Smile
Нямам предпочитания за пол, но това явно не се подразбира от поста.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 25 252
В тази седмица стават грешки. Няма как да знаем кой от двамата лекари е видял правилно. Все единият е познал Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 23 165
в тези седмици не определят пола по наличие на тестиси.
гледат съвсем други неща, които са присъщи на някой пол и оттам предполагат.
затова и никой добър лекар не казва пола със сигурност, а казват  само някакви проценти.

# 5
  • Мнения: 182
в тези седмици не определят пола по наличие на тестиси.
гледат съвсем други неща, които са присъщи на някой пол и оттам предполагат.
затова и никой добър лекар не казва пола със сигурност, а казват  само някакви проценти.


Да, именно!

# 6
  • Мнения: 1 113
изчакайте поне до 17та седмица и все пак никога не е напълно сиигурно

# 7
  • Мнения: 1 050
Ама пък изглежда сладко, каквото и да е! Smiley

# 8
  • Варна
  • Мнения: 515
Аз мисля, че е момиче, защото снимката доста прилича на моята от същия период, но пак със сигурност ще се види след 1-2 седмици. На следващия видеозон като го погледнат отдолу се вижда точно какво е. Търпение и спокойствие ще се покаже.

# 9
  • Мнения: 156
На мен на първата ми казаха 80% момиче, но на втората фетална всъщност се оказа момче и си се видя много ясно. Таа и това не е гаранция.

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 5 960
В коя г.с. е била първата ФМ и в коя г.с. е била втората?
На първата ФМ често говорят в проценти, защото на този етап не могат да дадат гаранция. В този период (особено ако ФМ е била в 12-13 гс), ако апаратурата не е много добра, ФМ не е направена от специалист по ФМ или ако позицията на бебето не е подходяща е възможно да станат грешки.
В 18 г.с. нещата вече са почти сигурни.

# 11
  • Мнения: 156
Ако въпроса на BRIN е бил към мен, първа в 13та седмица и втора в 20г.с. Явно самото разположение на бебето не е било подходящо,нямам представа. Аз нямам проблем с това, че първо е едно после друго, казвам за да го имат някои момичета в предвид, че на такъв ранен етап стават грешки.

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 5 960
Да, tothemoon, към теб беше въпросът.
Точно това имах предвид. Има голяма разлика между 13гс и 18гс.

В 13 гс в повечето случаи дават проценти вероятност. Но на следващата ФМ в 18-20гс, вече могат да определят пола със сигурност. Авторката е в 18 г.с. и са й казали, че е момче. В тази г.с. е почти сигурно, че е това, което са й казали.

# 13
  • Мнения: 182
Да, tothemoon, към теб беше въпросът.
Точно това имах предвид. Има голяма разлика между 13гс и 18гс.

В 13 гс в повечето случаи дават проценти вероятност. Но на следващата ФМ в 18-20гс, вече могат да определят пола със сигурност. Авторката е в 18 г.с. и са й казали, че е момче. В тази г.с. е почти сигурно, че е това, което са й казали.

В 13та бях на прегледа, когато ми казаха, че вероятно в момче.
Следващия месец съм на Втората фетална и ще видим 😊

# 14
  • Мнения: 6 985
В 13 ми объркаха😁..... в 16,19 вече си познаха и имам момиче🌞

Общи условия

Активация на акаунт