На заем от друг форум или ужасно ли е в бг-мама?

  • 13 386
  • 260
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 164
Призовавам към грубо отношение,  да "затворим портите “, кой влязъл - влязъл и без друго сървърът е претоварен. Скоро от Новаци,  alert Старите пушки няма да могат да влизат Laughing  Peace Peace Peace

# 151
  • София
  • Мнения: 5 606
На мен пък ми е супер тук, макар че съм нова.
Факт е, че тук намирам всичко, от което се интересувам в момента като майка, жена, любима и т.н. Факт е, че когато ми е скучно и няма с кого да си кажа една приказка пак съм тук. Факт е, че не съм забелязала някакво особено внимание към мен, но не го и търся. Искам просто да си прекарам свободното време добре, а в този форум се чувствам така.

Peace

# 152
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Нямам време да чета цялата тема, ама да си кажа.  Mr. Green
Аз съм в БГ мама точно заради няколко подобни теми в Биберон - колко ужасно било, колко лоши и зли били тук, направо те изяждали жива... Взе, че ми стана интересно и реших да проверя. И тук останах.
П.П. Смешно ми е. Тези хорица, които на всяка цена искат да бъдат някой, нещо, да ги забелязват... И като не съумяват да се справят в "живия живот", започват да се натискат в нета. И като и там не стане работата, почват да се оплакват и проклинат.
И какво ще стане, душко, ако никът ти Гъзи-Бъзи 76 (примерно) стане известен на десетина души? Или на сто? Какво от това?  newsm78

# 153
  • Мнения: 5 468
Ей, толкова се чудих едно време, какъв ник да си сложа, а виж какви живописни имало Joy Joy Joy. Много готин. Страхотен!!!

# 154
  • Мнения: 13 512
Смешно ми е. Тези хорица, които на всяка цена искат да бъдат някой, нещо, да ги забелязват... И като не съумяват да се справят в "живия живот", започват да се натискат в нета. И като и там не стане работата, почват да се оплакват и проклинат.
И какво ще стане, душко, ако никът ти Гъзи-Бъзи 76 (примерно) стане известен на десетина души? Или на сто? Какво от това?  newsm78
Много точно казано, браво!

# 155
  • Мнения: 6 155
И какво ще стане, душко, ако никът ти Гъзи-Бъзи 76 (примерно) стане известен на десетина души? Или на сто? Какво от това?  newsm78

1.Ще започнат да ти пишат ника в темата "Кой ви е любимият съфорумец"
2. Ще участваш във всички категории на форумските номинации
3. Ще можеш да си чатиш без да ти правят забележка модовете, ще можеш да пускаш тъпи теми и просташки коментари и всички ще ти лижат задника
4.Ще започнеш да си измисляш нов "имидж", за да си по-интересен /колкото по-просташки, толкова по-добре/
5. Периодично ще уведомяваш форумското общество за нов ник, аватар или подпис
6. Като напишеш нещо в някоя тема и 90% от следващите ще повторят твоето мнение
7. По-старите и опозналите форумци няма да се заяждат с теб  Outta Joint
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Whistling

# 156
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Форумът ни предлага да си инкогнито или да се запознаеш с много хара- както искаш. Можеш да пишеш само по теми, които те интересуват или да си пъхаш носа навсякъде.

Всеки има глава на раменете и може да преценисам как и какво е интернет пространството и форумът ни в частност.

Единственото за което бих подкрепила оплакващите се е, че в темите от Клюкарника се отговаря, бъзика и прочее предимно в теми на "любимки" и "любимци". Попадала съмнанякои доста стойностни и интересни теми, в които никои не дава мнение ите си отиват на опашката.

# 157
  • Мнения: 5 877
И какво ще стане, душко, ако никът ти Гъзи-Бъзи 76 (примерно) стане известен на десетина души? Или на сто? Какво от това?  newsm78

1.Ще започнат да ти пишат ника в темата "Кой ви е любимият съфорумец"
2. Ще участваш във всички категории на форумските номинации
3. Ще можеш да си чатиш без да ти правят забележка модовете, ще можеш да пускаш тъпи теми и просташки коментари и всички ще ти лижат задника
4.Ще започнеш да си измисляш нов "имидж", за да си по-интересен /колкото по-просташки, толкова по-добре/
5. Периодично ще уведомяваш форумското общество за нов ник, аватар или подпис
6. Като напишеш нещо в някоя тема и 90% от следващите ще повторят твоето мнение
7. По-старите и опозналите форумци няма да се заяждат с теб  Outta Joint
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Whistling

е, и?
няма
1. Да ти увеличат заплатата
2. Да ти направят безплатна карта за градския транспорт
3. Поне интернета да ти направят безплатен
4. Да хванат някого да поработи вместо теб, докато ти си чатиш
5. Да те пратят на екзотична почивка в компанията на синеоки туареги
6. Да ти дадат хонорар, задето еди-колко си хора са ти прочели темата
7. Да те назначат за почетен дегустатор на всичко сготвено в Готварския
8. Нито ще ти пращат мостри от всичко описвано в "Красива мама"

Биби, ти би трябвало да знаеш. От сума време си тук!

# 158
  • Мнения: 6 155

Биби, ти би трябвало да знаеш. От сума време си тук!

Аз го знам, но други - не  Tired

# 159
  • Мнения: 5 370
И какво ще стане, душко, ако никът ти Гъзи-Бъзи 76 (примерно) стане известен на десетина души? Или на сто? Какво от това?  newsm78

1.Ще започнат да ти пишат ника в темата "Кой ви е любимият съфорумец"
2. Ще участваш във всички категории на форумските номинации
3. Ще можеш да си чатиш без да ти правят забележка модовете, ще можеш да пускаш тъпи теми и просташки коментари и всички ще ти лижат задника
4.Ще започнеш да си измисляш нов "имидж", за да си по-интересен /колкото по-просташки, толкова по-добре/
5. Периодично ще уведомяваш форумското общество за нов ник, аватар или подпис
6. Като напишеш нещо в някоя тема и 90% от следващите ще повторят твоето мнение
7. По-старите и опозналите форумци няма да се заяждат с теб  Outta Joint
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Whistling

е, и?
няма
1. Да ти увеличат заплатата
2. Да ти направят безплатна карта за градския транспорт
3. Поне интернета да ти направят безплатен
4. Да хванат някого да поработи вместо теб, докато ти си чатиш
5. Да те пратят на екзотична почивка в компанията на синеоки туареги
6. Да ти дадат хонорар, задето еди-колко си хора са ти прочели темата
7. Да те назначат за почетен дегустатор на всичко сготвено в Готварския
8. Нито ще ти пращат мостри от всичко описвано в "Красива мама"

Биби, ти би трябвало да знаеш. От сума време си тук!
Аз да допълня АНДА - парното няма да ти  платят. Mr. Green
Ако някой реши да ми плати януарското парно-одма почва да ми пука за неговото мнение. Mr. Green Twisted Evil

# 160
# 161
 Joy
много важно-къде това време за чуства към нещо нереално. малко ли е труден живота че да се връзвам на бг-мамма

# 162
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
аз да ударя едно рамо!ами пробвала съм доста форуми, няма го движението, сухи4ко ми се отговаря, няма я емоцията, някой да ми размаха томахавката! няма го спешния слу4ай, искам извара след 10 мин  и хоп 5 мами помагат тутакси, да не ми се затрие имиджа ми пред семейството! форум, форум, ама си е като у дома тука! има от вси4ко за вси4ки!

# 163
  • Мнения: 459
В началото не разбрах, че оплювате моето местенце биберона. В началото на темата казах, че по принцип не се вълнувам, че някой не ми е обрънал внимание, важното е да извлека необходимото инфо. И точно това правя тук, но в биберона е нещо друго, там няма нахъсани гъски, които чакат някой с 20 поста, за да го ракъсат на прачета, щото така или иначе няма какво да правят, то от седене по 24 часа във форума и всичко вече са обсъдили, а и не дават да се повтарят теми, друго не им остава. Тва скуката е голяма работа, винаги има изключения, но като цяло това е облика на два три подфорума и които са най посещавани.

Я да видим сега, дали някой шЪ мЪ прочете.

# 164
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
там няма нахъсани гъски....

Я да видим сега, дали някой шЪ мЪ прочете.

Прочетохме те.
А ти прочете ли Правила-та в частта за обидите?

какво да првим сега...да се редактираме ли?

Общи условия

Активация на акаунт