На заем от друг форум или ужасно ли е в бг-мама?

  • 13 369
  • 260
  •   1
Отговори
  • Мнения: 677
"Аз до скоро пишех само в бг-мамма,но има някои неща,които ме отблъскват от онзи форум..Няма да ги споделям,за да не ви отегчавам,а и като не сте много запознати и навътре с нещата,едва ли ще ги разберете.

прави ми впечатление,че който си е свикнал с този форум,той най-си му харесва и не може да свикне с други.Същото става и с потребителите на БГ-мамма.Те казват същите неща,само че в защите на форумите на бг-мамма.Явно всичко е въпрос на навик.
Хубавото на бг-мамма е организацията на самите форуми и повечето възможности,които форума ти дава,относно собствения ти профил и използваните имотикони.Някак форума е по-съвършен.До сега съм влизала в няколко други форума,но не съм срещала форум с толкова много опции,като този на бг-мамма.казвам всичко това,не за да го хваля,понеже както разбрахте имам и негативи към него,а за да съпоставя нещата като цяло.

Това,което прочетох от някои мами тук,че са били посрещнати негостоприемно в бг-мамма е ужасно и за съжаление твърде вярно.Била съм свидетелка на няколко скандала,в които съм била замесена и самата аз.какво да ви кажа.Простотията е на всякъде....

# 1
  • Мнения: 677
Друга поребителка:
"И в Бг мамма съм регистрирана, но почти не съм
> писала. Просто не ми допада отношението там. Не
> дай Боже някоя по-нова мама да пусне тема, която
> наскоро е била обсъждана и веднага започват едни
> отговори - "Я виж по-назад" "Това сме го обсъждали
> милион пъти" и т.н.
> ТО и тук е така, но никой не се отнася така грубо.
> Естествено, че темите свързани с нашите съкровища
> са едни и същи и ще продължават да бъдат такива,
> но просто всеки когато започне да се вълнува даден
> въпрос тогава почва и да се интересува, нали?
> Затова толкова много ви обичам вас и почти по цял
> ден тук се подвизавам. "
>
Друга:
"Привет на всички!  И аз съм регистрирана в бг-мама, не че искам да кажа нещо лошо ама там в темичката в която се опитах да пиша няколко пъти не срщнах никакво отношение.Има 5-6 момичета от София, които явно се познават отдавна и си пишат помежду си,няма лошо,ама защо трябва да игнорират другите, поне аз се почувствах така когато написах няколко поста , но все едно че не бях, никой не ми отговори и то няколко пъти"

# 2
  • Мнения: 2 550
Още няколко потребителки останали с впечатление, че сме зле настрАени към тях  Wink

# 3
  • Мнения: 6 155
Много е ужасно...
Време е да се пусне тема "Кои са най-ужасните/гадни/ потребители във форума"  Mr. Green
Или "Кой ви дразни?345"  Whistling

# 4
  • UK
  • Мнения: 3 959
Нормално е, ако някой, когото познавам от тук ми каже да проверя назад и че някоя тема е обсъждана, няма да го приема така, както ако съм нова и не познавам никого. Но аз пък съм забелязала точно обратното - бях приета много добре като се има предвид че преди почти две години като се регистрирах нямаше толкова хора под 20 години, колкото има сега.

# 5
  • Мнения: 14 489
е да ама ние сме от тия дето може да им е гадно ама си писателстват тука. а тия жени, горките Cry за мъченици трябва да ги обявим - на бг-мама инквизицията

# 6
  • Мнения: 2 550
Айде пускай, Биби  Laughing
После аз ще пусна "Време да полижем мас или кои са най-готините потребители във форОма 2003 част"

# 7
  • Мнения: 3 423
Не съм писала нищо от гореспоменатите.
Не си спомням да бях посрещната зле тук.
Или сигурно не съм го изживяла толкова.
Знам ли. Май съм прекалено самовлюбена.

# 8
  • Мнения: 6 167
ужас.  добре , че не са ме споменали поименно  Twisted Evil
 

# 9
  • Мнения: 6 155
Айде пускай, Биби  Laughing
После аз ще пусна "Време да полижем мас или кои са най-готините потребители във форОма 2003 част"

И да я пусна ще започнат веднага изказвания "е, какво значи ужасен - такива няма", "ама то не е точно ужасен, ами различен"... ooooh! ще се обясняваме 10 стр. какво точно се пита и нищо конкретно  Whistling  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 677
Разбира се из нета,най-известна е Дона с оная тема Mr. Green
И рецептите и,на Дона, от готварския също са..

# 11
  • Sf
  • Мнения: 808
В другите подфоруми никой на никого не е отвърнал по подобен начин, както са го описали в менинята си тези момичета Simple Smile

Не съм писала нищо от гореспоменатите.
Не си спомням да бях посрещната зле тук.
Или сигурно не съм го изживяла толкова.
Знам ли. Май съм прекалено самовлюбена.

Забелязвам, че напоследък много неща не ти харесват, вярно е, че понякога прекаляваме с флууд, сексуалните теми и разменянето на реплики, но ти не подминаваш Simple Smile Преди като че ли не беше така критична?

# 12
  • 1st floor
  • Мнения: 9 110
аз не разбрах в кой форум е писано това Embarassed

# 13
  • Мнения: 7 837
Синдромът на платоническата интернет  любов. Искаш навсякъде да те лижат, щото на сухо не ти е хубаво... Grinning
Не съм длъжна на никой тук. Каква любов, сплотеност, целувки, топли милувки и колективизъм...

# 14
  • Мнения: 7 723
 аз също съм съвсем отскоро във форума и поддържам мнението, че новаците не се посрещат много гостоприемно.
От тук пишещите не познавам никой лично, но ми прави впетчатление, че откакто публикациите ми станаха повечко на брой, отношението на доста съфорумки се промени към мен .
А форума- наистина е върха.  Simple Smile

# 15
  • Мнения: 3 423
В другите подфоруми никой на никого не е отвърнал по подобен начин, както са го описали в менинята си тези момичета Simple Smile

Не съм писала нищо от гореспоменатите.
Не си спомням да бях посрещната зле тук.
Или сигурно не съм го изживяла толкова.
Знам ли. Май съм прекалено самовлюбена.

Забелязвам, че напоследък много неща не ти харесват, вярно е, че понякога прекаляваме с флууд, сексуалните теми и разменянето на реплики, но ти не подминаваш Simple Smile Преди като че ли не беше така критична?

Може и да си права. Обещавам ти, че от
февруари ще съм по-блага, честен ворт.
Но да се върна на темата, всеки има право
да се чувства така, както се чувства, и щом
са го написали, може би наистина ги боли.
Аз не си спомням лошо отношение към мен.

# 16
  • Мнения: 560
Аз също съм нова тук,но нямам впечатление да съм приета зле.Не познавам никого лично,но вече има хора,които се обръщат даже по име към мен /Карчева,пък Цомба направо си ме нарече "нащо Кате" в друга тема-и двете да са живи и здрави/.
Влизам в два форума-тук и на Пежо.Толкова са различни,че и дума не може да става за изразяване на мнение в Пежо за бг-мамма или тук за Пежо.

Последна редакция: пн, 22 яну 2007, 20:23 от rushsf

# 17
  • Мнения: 7 186
Бас ловя, че е от Биберона Simple Smile
Там цитатите им излизат с
>
>

> ..........

# 18
  • Мнения: 6 206
Ами донякъде са прави момичетата, макар че лично аз бях посрещната много топло, радушно и обстоятелствено. Laughing
Но пък това е чара на бг-мамма иначе като се почнат едни лиги, едно миличка, ох, ах, любов страшна. И то между хората, които не се познават, то дори и виртуално. Не го разбирам това.

Това съм го чела, не е в биберона, някакъв нов форум е, не го помня кой е.
Момичетата от биберона са пекани.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ама верно отдавна не е имало тема за вътрефорумни взаимоотношения  Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 88
Честно казано, изобщо не ме интересува кой кого по какъв начин приема или не приема. Смятам, че идеята е да се разменя някаква информация, предимно полезна. Ако я намеря-прочитам я, ако не я намеря-питам. Ако има въпрос, по които аз мога да съм полезна, ще отговоря с удоволствие. Обаче ми е най-малкия проблем дали някой ще ми обърне внимание или ще ме хареса. Не знам, може грешката да е в мен и аз да съм някакъв темерут, а да е по-нормално да си чувствителен на тема контакти в интернет?!? newsm78

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Бас ловя, че е от Биберона Simple Smile
Там цитатите им излизат с
>
>

> ..........



Не е за първи път....преди година-две пак там имаше тъжни вопли по темата колко гадно е в бг мама и колко лоши са всички...
Цикличност някаква сякаш има. Може би заради наближаващата пролет е.

# 22
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
че има крокодили, има. ръфат, късат, щом им прави кеф... пък който не му харесва, да не влиза... хора разни, свят широк.
аз лично не можах да разбера само, защо ми беше изтрито от модератор положителното мнение за един от джедаите... Rolling Eyes
имам и леко съмнение, че правилата не важат еднакво за всички, май Rolling Eyes

# 23
  • Букурещ
  • Мнения: 7 835
Вие ме върнахме на 16.01.2004 - датата на регистрацията ми тук

3 години, я сега бой на новобранките, а-а-а, ма-ха, откъде накъде, тия след мен, които са, след 01.2004 - вън Mr. Green

# 24
  • Мнения: 1 951
Бас ловя, че е от Биберона Simple Smile
Там цитатите им излизат с
>
>

> ..........



От там е, да. Чичко Google знае всичко.

# 25
  • Мнения: 4 068
Няма да споря с някой неща в гореспоменатите цитати. В някои подфоруми тук е точно така както са го описали момичетата. Влиза, питаш нещо, защото си притеснен в момента и търсиш съвет и насреща ти зейват десет гърла да ходиш да ровиш из форума назад или с търсачката, щото видиш ли им губиш времето и ценното място на първа страница. За жалост нещата на места стоят точно така.
Иначе съм абсолютно съгласна с Каспър, че и другата крайност с точенето на безкрайни лиги е точно толкова крайно гадна. Абе кефи си ме мен БГ-мамма и това е то. Няма начин всички 30 000 потребители да се обичаме, но понякога трябва да сме по-гостоприемни. От това не боли.

# 26
  • Мнения: 6 155
Ренци, гостоприемни сме  Wink
Но не може да се регистрираш и първата ти тема да е "Колко пъти правите секс" или "Свекърва ми е ужасна"... и други такива  Crazy

# 27
  • Мнения: 1 849
Един психолог който много уважавам (Дейл Карнеги), казва, че движещата сила на хората е да се чувстват по някакъв начин важни.

Не им е обърнато внимание, сърдят се момичетата. Мен в биберона ме приеха много по-грубо от колкото тук! Макар, че старта тук започна с пререкание с един от моераторите и изтрити мои мнения... Какво от това. Мненията ми бяха вече доста, когато мамите от "Нашите деца" се изгавриха много гадно както с мен така и с Бога...незнам Той какво им беше направил, проблема беше, че не мисля като тях...и се бях изказала  против мастробацията. След тази гавра, която незнам как модераторите допуснаха (аз не се оплаках), мъжът ми забрани да пиша тук. След месец ми мина. С нищо не бих заменила този форум. Това, че има няколко грубиянки не означава, че всички са такива!! В крайна сметка никой с нищо не ти е длъжен!! Имам няколко чудесни запознанства от тук...
Ходила съм по много други форуми и повярвайте ми там хората са много по-груби когато ги предизвикваш да мислят различно.
А иначе страницата е изпипана и като чета други форуми се дразя постоянно...
Аз съм от големите фенове на форума и не спирам да го рекламирам на приятели...

# 28
  • Мнения: 4 651
Ренци, гостоприемни сме  Wink
Но не може да се регистрираш и първата ти тема да е "Колко пъти правите секс" или "Свекърва ми е ужасна"... и други такива  Crazy

Защо да не може бе Biby? Всеки е в правото си да се чувства толкова важен, колкото иска, па и да си пита каквото иска. Все ми е тая и по-зле заглавия от тия да изпраска някой - ако са извън нормите/правилата - има си модератори, ако са ми "под нивото" нито ги чета, нито отговарям. По-добре е тъп въпрос /по някакви/нечии критерии там/ да срещне мълчание, отколкото да се превръща в  размяна на реплики.

# 29
  • Мнения: 843
        Писала съм го .И  пак ще го напиша...първият ми опит тук бе катастрофален. Пуснах тема за картофеното пюре.в " Адапте-то" .. ми патка.    Но ми отговариха точно.   После опитах и постинг..  ..и така до сега. Laughing
      Сега липсва търсачката, макар, че за тъсещите" "друго "некво"мнение"." . търсачката е безполезна.   Виждам , че повечето от нас се съобразяват с намалените функции на търсачката  и отговарят отново.  И аз така.  За тези след нас:-))

# 30
  • Мнения: 6 155

Защо да не може бе Biby? Всеки е в правото си да се чувства толкова важен, колкото иска, па и да си пита каквото иска. Все ми е тая и по-зле заглавия от тия да изпраска някой - ако са извън нормите/правилата - има си модератори, ако са ми "под нивото" нито ги чета, нито отговарям. По-добре е тъп въпрос /по някакви/нечии критерии там/ да срещне мълчание, отколкото да се превръща в  размяна на реплики.
Защото теми за свекърви има хиляди и е съвсем логично да те пратят да четеш назад.
А тези относно секса - в 90% от случаите се регистрират хора, за да си правят майтап. Пускат темата и повече ни вест, ни кост... и естествено никой не ги взима на сериозно Tired
А не, че по принцип не може Wink

# 31
  • Мнения: 4 068
Ренци, гостоприемни сме  Wink
Но не може да се регистрираш и първата ти тема да е "Колко пъти правите секс" или "Свекърва ми е ужасна"... и други такива  Crazy

Биби, нямах предвид такива теми. Но влизайки притеснен в Проблемно забременяване и задаваш въпрос за овулацията примерно хич няма да се почувстваш добре приет щом те насметат и те пратят първо да си прочетеш домашното. Има такова отношение на моменти за жалост и то е адски неприятно.

# 32
  • София
  • Мнения: 5 605
Ренци, гостоприемни сме  Wink
Но не може да се регистрираш и първата ти тема да е "Колко пъти правите секс" или "Свекърва ми е ужасна"... и други такива  Crazy

Защо да не може бе Biby? Всеки е в правото си да се чувства толкова важен, колкото иска, па и да си пита каквото иска. Все ми е тая и по-зле заглавия от тия да изпраска някой - ако са извън нормите/правилата - има си модератори, ако са ми "под нивото" нито ги чета, нито отговарям. По-добре е тъп въпрос /по някакви/нечии критерии там/ да срещне мълчание, отколкото да се превръща в  размяна на реплики.
Мда затова и аз съм съгласна. Аз гадно онтошение не съм срещала, но в няколко мини конфликта съм участвала /като разбира се те са без лоши чувства, просто разминаване в мненията/. Но единствения път, когато се издразних много беше, когато питах за захранването /не помня точно какво-например може ли да яде червено цвекло/ и 3-4 мами веднага ми се скараха, че преди 3 месеца била дискутирана темата, та търси си с търсачката. Е да де ама търсачката не ми се отвори, защото беше "прегряла". Обадих се и си попитах лекарката. Но ще бъде странно ако всички само четем старите теми, а никой не пиша, защото реално погледнато надали е останала тема, която да не е коментирана и по която да не е изписано много. Но нали именно това е форума!

# 33
  • Мнения: 1 629
Ми гадно си е отначало. Ако не си виждал форум. Ако не знаеш кое как е. Кой кой е.
Ако не четеш. Ако търсиш внимание. Ако си свикнал да ти обръщат внимание по принцип.
В отчетните си знаят и кътните зъби и  не приемат току така. Любимки са ми Grinning

# 34
  • Мнения: 6 206
В отчетните си знаят и кътните зъби и  не приемат току така. Любимки са ми Grinning


Тук грешиш. Истинските "кучки" са в клюкарника.

# 35
  • Мнения: 7 837
Истинските "кучки" са в клюкарника.


Каспър, мисля че момента за нова антиспам тема, назря  Laughing
Истинските празнодумци-изпразвачи,сме в Клюкарника, ако питаш мен  Grinning

# 36
  • Мнения: 448
Аз съм съвсем нова.Не съм забелязала никакво негативно отношение.Веднъж пуснах тема,която я е имало и просто ми я преместиха като пост в нея.Не виждам нищо лошо в това като не съм наясно с някои неща,някой да ми каже.Форума е супер!Макар че не съм млада майка,намирам много полезно инфо.  bouquet

# 37
  • Мнения: 1 383
Аз не съм нова, но не пиша особено активно, и предполагам, че не съм разпознаваема. Въпреки това не мога да се оплача от неотзивчивост, когато пускам теми, или от незачитане на мнението ми в темите на другите. Определен тип теми избягвам, което ме предпазва от проблеми. Май опира до нагласа и очаквания.
Посещавам и други форуми, не постоянно, а като търся мнение за нещо специфично, и имам впечатлението че в другите форуми проявяват по-голяма нетърпимост един към друг, агресивност, граничеща с просташко заяждане. Може би това се дължи на факта, че в тях участват предимно или поне наполовина мъже, аз така си мисля. Тук тонът е толерантен, веднага се отрязват желаещите за пререкания, за нецензурни изрази и дума не може да става, има форумски етикет, който създава една по-културна атмосфера. Може би пък точно тези, които не го познават, се чувстват отблъснати.

# 38
  • Мнения: 677
Изродихте темата..
Аз си мислех да е забавно с такива мнения..И да допълвате,ама..


проблема беше, че не мисля като тях...и се бях изказала  против мастробацията..

Освен мастробацията,дали и ползването на презервнативи е лошо?

# 39
  • Мнения: 4 651
Защото теми за свекърви има хиляди и е съвсем логично да те пратят да четеш назад.
.....

Да де, ама на всеки свекървата е уникална  Mr. Green
Пък за сексуалните теми - я бъзик, я ги е срам хората от каквото са споделили. Неизползваните еди колко месеца регистрации - в коша и готово Simple Smile

# 40
  • Мнения: 1 629
А, Поля, моля, тук че сме кучки - сме, ама в сравнение със съскането в отчетните, изглеждаме направо мило Grinning

# 41
  • Мнения: 6 206
Истинските "кучки" са в клюкарника.


Каспър, мисля че момента за нова антиспам тема, назря  Laughing
Истинските празнодумци-изпразвачи,сме в Клюкарника, ако питаш мен  Grinning
А, не можеш ме хвана втори път.
Който ме разбра, разбра, другите и в сто пъти да им го повториш няма да повярват.

# 42
  • Мнения: 899
Има една много тънка линия при взаимоотношенията между хората - реални или виртуални.
Трябва да знаеш как да се държиш, за да бъдеш приет подобаващо на дадено място.
Онлайн културата на доста хора, за съжаление куца. И понеже не знаят това, после се оплакват, че нейде не са добре приети.

Смятат, че тук могат да напишат всичко, анонимността е невероятно комфортна. Искрено се съмнявам, че дамата с мастробацията би влязла в някое кафене и би се изкряскала от вратата: "Алоуууу, пък моят мъж е много готин и ме ч***а всяка нощ! А вашите как са?"

В кафето ще я приемат по същия начин както и тук  Laughing

# 43
  • Мнения: 7 474
Единственното , което аз усетих като новодошла беше, че има хора , които се познават отдавна и имаш усещането , че им се набъркваш в разговора  Laughing  Но объясненията могат да бъдат по-любезни към новите , защото е много неприятно , когато си неориентиран още някой да те насмете  Stop

# 44
  • Мнения: 9 903
А, Поля, моля, тук че сме кучки - сме, ама в сравнение със съскането в отчетните, изглеждаме направо мило Grinning
стига бе - че аз в отчетните не смея да съсна.... знаеш ли как се стискам Simple Smile

# 45
  • Мнения: 5 140
Бг Мамма е първият ми форум който посетих преди 2 год. (и за сега единствен).
Когато започнах да пиша си имаше бая стари потребителки преди мен.
Не са ме насмитали,защото не съм се вряла навсякъде. Каквото ми трябва чета, ако трябва препрочитам и ако нещо не ме удовлетвори питам, но изключително рядко. Никога не съм искала да изпъквам и да набирам мнения.
В никакъв случай не смятам, че тук е ужасно, поне за мен, намерих много добри другарки в живота(те си знаят), именно в този форум.   bouquet Hug Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 1 629
тити, теб те знаят хората и се съобразяват Mr. Green
ни стрия смеят да споменат, ни БСП, ни нищо Laughing

# 47
  • София
  • Мнения: 2 161
Единственното , което аз усетих като новодошла беше, че има хора , които се познават отдавна и имаш усещането , че им се набъркваш в разговора  Laughing  Но объясненията могат да бъдат по-любезни към новите , защото е много неприятно , когато си неориентиран още някой да те насмете  Stop

Точно! newsm10 И поради тази причина колкото и да ми е интересна една тема и да искам да се включа, просто се отказвам......какъв е смисъла когато никой не ти отчита мнението smile3516

# 48
  • Мнения: 1 629
А, стига бе! Мад гърл, току що ти прочетох мнението. Не съм съгласна. Нито чувството за хумор, нито смислените изказвания остават незабелязани, мисля.

# 49
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз дълго време пишех само в биберона. Там ми беше уютно, всички бяха приятелски настроени. Но един ден се намъкнах тук и веднага усетих различното отношение към новаците. Спрях да пиша за известно време, но биберона започна да ме отегчава. Тук ми стана по-интересно и реших да не обръщам внимание на тези, които се държат грубо или се заяждат с мен.

# 50
  • Мнения: 5 877
E, сега. Не може всички да ни харесват.
Иначе, за новите - според мен има два начина да те харесат бързо.
Или да бъдеш много полезен, или да бъдеш много забавен.
Другите начини се използват в разнополова компания, каквато нашата не е (с малки изключения  Laughing).

# 51
  • Мнения: 1 941
И аз съм от скоро тук, но изобщо никой не ме е посрещал - нито с лошо, нито с добро. Просто се регистрирах и започнах да си пиша. Пък дали някой се вълнува от това, което пиша, хич не ми пука. И сам война е войн. На мен форума си ми харесва, а безмислените разговори между някакви си "стари" ??? приятелки просто не ги чета. Скрол....

# 52
  • Мнения: 2 792
  Прави са момичетата, вие момичета сте много злобни и нелюбезни, не се държите като истински мами...
  Аз, разбира се, правя изключение, аз съм едно много любезно момиче и мама...
   Та така...

# 53
  • Мнения: 677
Аз пък една анкетка искам да попълнят само..Нищо друго..

# 54
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
  Прави са момичетата, вие момичета сте много злобни и нелюбезни, не се държите като истински мами...
  Аз, разбира се, правя изключение, аз съм едно много любезно момиче и мама...
   Та така...

Хм...Кифла  Joy

# 55
  • Мнения: 1 418
И аз за съжаление съм се сблъсквала с подобно отношение.От 1г. съм във форума,но не пиша често,щото си имам друга работа.Не мога да вися цял ден тук и като се появи някой нов да се заяждам с него.Най-вероятно(без претенции за компетентно мнение)жените,които си стоят в къщи и се чудят какво да правят,влизат във форума и започват да се заяждат с първият попаднал им.Ами сигурно няма с кого да си говорят,или търпят психически тормоз от друго място,та тук си го изкарват-на новодошлите.
Ами-добре дошли!  bouquet

# 56
  • Мнения: 476
И аз като голяма част от момичетата съм нова и не познавам никого лично(поне не знам да познавам  Simple Smile ). Естествено че съм питала неща, които са питани сигурно десетки пъти преди мен, но дори да са ми казвали, че темата е обсъждана, не съм усетила негативно отношение. Така че недоволни винаги ще има. Тук съм защото ми е полезно, а не защото съм самотна и търся от някого мило отношение. Освен това в по-голямата част от бг форумите потребителите са далеч по-груби и сприхави. Свят широк - хора всякакви.   Peace

# 57
  • Мнения: 648
  Нямала съм някакво "особено" посрещане във форума, и нормално, все едно в киносалона всички да ми станат на крака и да ме замерват с пуканки или пък да ми ръкопляскат Crazy
Пък и мойто бойно кръщение е в Отчетна Mr. Green

# 58
  • Мнения: 14 489
и аз съм изпитала пренебрежителното отношение когато бях с по малко от 200 мнения. и това не е най-лошото  Blush
най-лошото е че в момента аз се отнасям по абсолютно същия начин с новобранците.

# 59
  • Мнения: 13 512
но ми прави впетчатление, че откакто публикациите ми станаха повечко на брой, отношението на доста съфорумки се промени към мен .
И защо го отдаваш на броя публикации като цифра, а не на това, че просто са те опознали  повече?

# 60
  • Мнения: 7 723
но ми прави впетчатление, че откакто публикациите ми станаха повечко на брой, отношението на доста съфорумки се промени към мен .
И защо го отдаваш на броя публикации като цифра, а не на това, че просто са те опознали  повече?

О, със сигурност доста народ ме е поопознал  и се радвам, за което  bowuu
Но, Монда, като пуснеш тема под еди- какво си заглавие, очакваш отговорите да те подкрепят, да влязат в стила на въпроса, нали? Когато бях с 20 публикации и пуснах тема "Плашите ли децата си с баба Яга, Торбалан, или еди- кво си" (или нещо подобно беше), повечето отговори бяха от типа: "Не- никога", " Ти луда ли си" , "Я, недей, моето дете го е страх само от мен....." и т.н. Сега, обоче ако я пусна ще получа други отговори, нали?
това само като пример
В теми,в които 30 отговора са положителни , и аз дам мнението си, обратно от това, на останалите, те ме изяждаха.
Това е, отговорих ти. Това е минало- отминало. Wink
Радвам се, че доста от съфорумките са ме поапознали, макар и само виртуално  , както и аз тях, де  Peace

Последна редакция: пн, 22 яну 2007, 23:36 от mylenka

# 61
  • София
  • Мнения: 5 289
Сопрано не казваш за кой форум,става въпрос,да не би да е www.mamaibebe.com,че като гледам е направо копие на бг мама,само дето клюкарник си нямат.То мен друг форум неможе да ме зариби,пиша и в други но рядко.
   Относно отношението към "новаците".....ми не мисля,че някога с някой съм била груба Naughty,аз също не съм била посрещана грубо,напротив всички бяха отзивчиви и отговаряха на тъпите ми бременни въпроси.Това последното го казвам,понеже нали бременните малко се връщаме назад и леко затъпяваме,пък и като си прочета първите постове и умирам от смях Joy.
  И още нещо искам да кажа,ако щете ми вярвайте,но никога не гледам тъпия брой мнения на някого и никога те не са ми повлиявали в мненията.Аз например мисля,че вече 4-та година се подвизавам тук,а я вижте колко са ми бройките Simple Smile......
А пък  до преди по малко от година,не познавах никой по ник,не отличавах потребителите изобщо,само четях и пишех.Оооообаче откак вися основно в клюкарника,всичките ви научих Mr. Green,може би защото вече детето ми не е бебе и почти не влизам във форумите за хранене,бъдещи и настоящи майки,а гледам само как да отслабна в Красива мама и да се разведря в клю-то.Туй то. Grinning

# 62
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Чета във форума от 2004 бях бременна още,по-късно когато роди малката тогава се регестрирах. FlutterТя беше болна и прекарвах голяма част от времето си в четене,нямате си на представа колко много ми помогна и колко полезни са ми били всички.Незнам как са ме приели или как гледат на мене,аз не съм от тези които пишат много,много или влизат в спорове,но знам,че много ми помогна когато бях в трудно положение и имах нужда нещо такова-като форума.  bouquetВъпроса явно е в това кой с каква нагласа се регистрира,но е и нормално да има доволни и недоволни все пак сме много хора с различен темперамент. Peace

# 63
  • Мнения: 1 006
 
...все едно в киносалона всички да ми станат на крака и да ме замерват с пуканки или пък да ми ръкопляскат Crazy


Или да влезеш на стадион и публиката да те посрещне с "мексиканска вълна".

Аре...пак се почва.

mylenka , не мисля че би получила различни отговори в двата момента.Според мен има вероятност твоята нагласа да се е променила и вече да не приемаш предубедено различните отговори.И най-вече да не си скубеш косите заради отговор "Ти луда ли си?". Преди, ако ти е било обидно от това сега се бъзикаш, надявам се.За мен е странна чувствителността на новака.

П.С.Нямам претенции да познавам всички, че даже и повечето от форума.

# 64
  • Мнения: 471
Но влизайки притеснен в Проблемно забременяване и задаваш въпрос за овулацията примерно хич няма да се почувстваш добре приет щом те насметат и те пратят първо да си прочетеш домашното. Има такова отношение на моменти за жалост и то е адски неприятно.

Ееее, Ренци, недей така. Не сме чак толкова лоши в Проблемното Wink Гледаме да помогнем на всички с каквото можем, дори понякога тази помощ да се изразява в препращане към някоя тема.
Аз вече не помня от колко години съм регистрирана, а преди това просто четях, където и да съм писала отношението е било хубаво. Е, не съм от често пишещите, но пък съм от много четящите и на моменти се ядосвам на въпросите на новите момичета, но какво да се прави - не можем да предотвратим това. Във форума обаче срещнах страхотни момичета, с които станахме големи приятелки.
Така че, които иска да чете и да пише тук, на когото не му харесва - Интернет е безкраен, да си намери своето място.

# 65
  • Мнения: 252
Единственното , което аз усетих като новодошла беше, че има хора , които се познават отдавна и имаш усещането , че им се набъркваш в разговора  Laughing  Но объясненията могат да бъдат по-любезни към новите , защото е много неприятно , когато си неориентиран още някой да те насмете  Stop

Точно! newsm10 И поради тази причина колкото и да ми е интересна една тема и да искам да се включа, просто се отказвам......какъв е смисъла когато никой не ти отчита мнението smile3516
PeaceМненията ви се покриват с моето.

# 66
  • Sf
  • Мнения: 808
Liska, благодаря!!!  Wink

Затова, на всеки новак - с бъклица и дрян Simple Smile

Колко вече разискваме едни и същи неща и хората не искат да разберат... На нова работа да идеш, трябва да се съобразяваш и да съумееш да се впишеш в средата.

В интернетски форум, чиито интереси споделяш, излез с нещо весело и приятно и виж дали няма да бъдеш приет Simple Smile Формулирай си въпроса, попитай учтиво, може и да не отваряш цяла тема. Избери си някой потребител/ка, който ти допада, попитай на лс и ще получиш прием, отношение и отговори Simple Smile

Трябва да знаеш как да си поискаш Simple Smile Шамар да си изпросиш, с кеф да ти го дадат Simple Smile

И да попитам сега не ми стана ясно: "масторбирате ли?"  Mr. Green

П.П. Fairy, да не спамя, макар да ме сърбят пръстите  Mr. Green Сбърках, бе, от мастробацията ще да е  Mr. Green

Може да си сложим и лозунг: На пробация за мастробацията  Mr. Green Шегуваме се само Simple Smile Нали не звучим зли и злокобни?

Последна редакция: вт, 23 яну 2007, 00:09 от кросамая

# 67
  • Мнения: 1 006
Какво означава някой да ти отчете мнението? Thinking Трябва ли пишещият след теб да изкоментира това, което си написал? Изключвам случаите, в които задаваш някакъв въпрос към някого или към всички.

Хи-хи...Зададох въпрос. Laughing

# 68
  • Мнения: 3 818
Първо, не смятам, че баш пък отчетните са зли, даже напротив, сякаш там е доста по-лесно, защото са ограничен брой хората.

Второ, много би ми било интересно да се направи едно изследване колко от разочарованите първо са писали и след това са чели една седмица из форума. Обикновено като отидеш на непознато място и си дадеш време да опознаеш обстановката и да разучиш табиетите, успяваш безпроблемно да се намърдаш вътре. Но когато решиш с гръм и трясък да се набиеш в центъра, много ясно, че ще е по-трудно.

Трето, нямам спомен някой да се е отнесъл грубо с мен, откакто съм тук. Помня само една тема, в която с Мамица се сдъвкахме здраво, но тогава и не подозирах, че ще я "кльопам" толкова след това Laughing
От друга страна- да, виждала съм и по-безцеремонно държане. Но навсякъде е така, не само из нет пространството. Не може само цветя и рози. Peace

SUNFLOWER, очевидно за новодошлите е жизнено важно да получат потупване по рамото десетина пъти, за да се почувстват добре Thinking

Кросамая, научи първо, че се пише "масТРОбира", тогава иди да питаш, аааа-ма-ха Crossing Arms Laughing

# 69
  • Мнения: 117
Синдромът на платоническата интернет  любов. Искаш навсякъде да те лижат, щото на сухо не ти е хубаво... Grinning
Не съм длъжна на никой тук. Каква любов, сплотеност, целувки, топли милувки и колективизъм...
Peace

# 70
  • Мнения: 1 006
Кросамая, научи първо, че се пише "масТРОбира", тогава иди да питаш, аааа-ма-ха Crossing Arms Laughing

Я се научете и двете, че се пише "мастурбира".Аз затова и не питам.Ама отчетох мненията и на двете ви. Laughing

# 71
  • Мнения: 7 723
....mylenka , не мисля че би получила различни отговори в двата момента.Според мен има вероятност твоята нагласа да се е променила и вече да не приемаш предубедено различните отговори.И най-вече да не си скубеш косите заради отговор "Ти луда ли си?". Преди, ако ти е било обидно от това сега се бъзикаш, надявам се.За мен е странна чувствителността на новака.
 

SUNFLOWER, права си ! Точно това се опитвах и аз да кажа.
Че за един новак чувството на хумор на "старите пушки" по някой път не се тълкува правилно. Затова и се правят такива постинги у съседни форуми.
Трябва да има толерантност към новаците  Wink

# 72
  • Мнения: 1 941
... Когато бях с 20 публикации и пуснах тема "Плашите ли децата си с баба Яга, Торбалан, или еди- кво си" (или нещо подобно беше), повечето отговори бяха от типа: "Не- никога", " Ти луда ли си" , "Я, недей, моето дете го е страх само от мен....." и т.н. Сега, обоче ако я пусна ще получа други отговори, нали? [/size]
Ако това наистина е така, егати и простотията ... Ми тогава да забранят регистрацията и да си хортуват само дружките, това да не е някакво елитарно общество ? Все пак е форум, който има за цел да е от полза на майките - обмяна на опит, даване на кураж, съвети и тем подобни, нали така? Много жалко ако женската злоба опорочи тази иначе хубава идея. Ето сдружението на българските майки, което се оформи именно във форума на БГ Мамма е нещо адски хубаво. Протестите им, благотоврителните акции и останалите инициативи определено имаха успех. А медиите отдавна гледат на сайта като на институция и го популяризират като най - добрия информатор за бъдещите и настоящи майки. И представете си някоя бременна жена гледа по телевизията как тези майки, обединени се борят за бъдещето на децата и реши да се регистрира тук. Но никой не й обръща внимание, само защото няма "поне 200" публикации или не си говори с една дузина жени на "МА" ? Тогава наистина жалко и за идеята.А като гледам някои хора тук се отнасят с голямо високомерие и ирония към оплакванията за лошо отношение на новаците. Не слагам под знаменател всички момичета от форума. Но то се знае какво става и само с една капка катран в кацата с меда ....

# 73
  • Мнения: 560
А, Поля, моля, тук че сме кучки - сме, ама в сравнение със съскането в отчетните, изглеждаме направо мило Grinning
Кои са отчетните?

# 74
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538

У-у-у
Новак.
 Tired

# 75
  • Мнения: 560
Айде деееееееееееее,ще си остана проста от Люлин,употребяваща обръщението "ма",която не знае кои са отчетни.

# 76
# 77
  • Мнения: 899
Значи правим следния извод - първо четете, после пишете. Гаранция за добро посрещане.

# 78
  • Мнения: 560
Значи правим следния извод - първо четете, после пишете. Гаранция за добро посрещане.
Ако намекваш да изчета милионите теми във форума,че да разбера кои са "отчетните",мързелът ми надделя над любопитството.
Да са живи и здрави които и да са!!!  bouquet

# 79
  • Мнения: 1 416
Ако намекваш да изчета милионите теми във форума,че да разбера кои са "отчетните",мързелът ми надделя над любопитството.
Да са живи и здрави които и да са!!!
Подфорум "& … 085;и" - на вашите услуги... Wink

# 80
  • Мнения: 5 468
Трябва да забременееш първо и тогава всеки ще те упъти Mr. Green.

# 81
  • Мнения: 2 550
Отчетните не са просто подфорум, те са банда...и не просто Банда, а Банда на годината, питайте Априлките.
Те не се карат,
те кърмят,
те си организират срещи,
те са просевтени по всички въпроси свързани със захранването,
те са брилянтни.

И пак - за справка Април'06  Laughing

# 82
  • Мнения: 10 758
Отчетните не са просто подфорум, те са банда...и не просто Банда, а Банда на годината, питайте Априлките.
Те не се карат,
те кърмят,
те си организират срещи,
те са просевтени по всички въпроси свързани със захранването,
те са брилянтни.

И пак - за справка Април'06  Laughing
hahaha

Малка поправка - и клюкарките си организират срещи Wink

# 83
  • Мнения: 5 468
Ами всъщност, от отчетните теми, наистина доста се сближават момичетата и между някои от тях се зараждат истински приятелства.

# 84
  • Мнения: 2 792
Когато бях с 20 публикации и пуснах тема "Плашите ли децата си с баба Яга, Торбалан, или еди- кво си" (или нещо подобно беше), повечето отговори бяха от типа: "Не- никога", " Ти луда ли си" , "Я, недей, моето дете го е страх само от мен....." и т.н. Сега, обоче ако я пусна ще получа други отговори, нали?
това само като пример

  За въпроси от по-горе посочения пример съм сигурна, че от редовните потребители ще получиш директен отговор. Не смятам за нормално да плаша децата си с подобни образи, независимо от броя на мненията на потребителя, който намира това за нормалмно, това е моето мнение.
Продължавам да го намирам за ненормално и лишено от всякакъв смисъл, не зависимо, че си натрупала н-броя мнения, ще ми е интересно да разбера защо точно се прави това и какво се цели .

# 85
  • Мнения: 1 006

SUNFLOWER, права си ! Точно това се опитвах и аз да кажа.
Че за един новак чувството на хумор на "старите пушки" по някой път не се тълкува правилно. Затова и се правят такива постинги у съседни форуми.
Трябва да има толерантност към новаците  Wink

Видя ли сега как те разбрах и облякох мисълта ти. Wink

Добре де...т.нар.новаци за първи път ли се сблъскват с нечие чувство за хумор или са оперирани от такова? В реалния живот с перце ли ги галят навсякъде и никой ли не ги бъзика? Тук е абсолютно същата джунгла, само че е писмена.

Аз лично често трудно се ориентирам кои са новаците и не мисля, че броя на мненията е критерий за това.Мисля, че и повечето от форумците са на същото мнение, с изключение на новаците.Еднаква съм към всички и ще ми бъде трудно да отсявам пишещите по какъвто и да е начин и да се съобразявам кой колко е чувствителен и на каква тема, както и носи ли на бъзик.

Не смятам, че съм какъвто и да е критерий, но има форумки с над 1000 мнения, чийто ник ми е абсолютно непознат, а те може да си имат вече и фенклуб във форума.Както и някои с по стотина мнения, които са ме впечатлили с нещо си.Както и обратното разбира се.Нещата са твърде субективни.

За да има толерантност към новаците предлагам да се въведат отличителни знаци подобни на тези, които си поставят младите шофьори на колите.За да сме по-внимателни и да ги заобикаляме, докато им мине сценичната треска и се научат да лавират в задръстването.Когато се научат да носят на бъзик, на тухли, на вар и пясък и на неотчитане на мненията сами ще се впишат в пейзажа без помощ и без постинги в съседни форуми.

# 86
  • Мнения: 2 309
Имах си хас!
  Да си новак в БГ-Мама е като да си в София с пеУнишка регистрация Mr. Green Joy

# 87
  • Мнения: 13 512
.... И представете си някоя бременна жена гледа по телевизията как тези майки, обединени се борят за бъдещето на децата и реши да се регистрира тук. Но никой не й обръща внимание, само защото няма "поне 200" публикации или не си говори с една дузина жени на "МА" ? Тогава наистина жалко и за идеята..[/color]
Е,сега вече преекспонирате проблема...къде във форума си видяла да се говори на "ма" освен в клюкарника и красива мама? А бременната, която идва да търси помощ и съвети, ще може да различи  отчетния от клюкарника... голям трън в е той в очите- ами той е такъв- за отмора и лигня понякога. в останалите подфоруми всеки спазва благоприличие .друг е въпросът,че много хора очакват веднага да бъдат забелязани и аплодирани...ами то и в живота ни не е така....някои хора не забелязваме, други не забравяме. аз изобщо не съм се притеснявала в първите си дни във форума- не съм очаквала да  ме приемат, защото не съм  искала да съм част от него... в последствие се получи така, че той зае някакво място в ивота ми, но в никакъв случай не и главно- признание тк не търся, нито искам всеки да се съгасява с мен, защото  в живота си имам опоненти ежедневно и за мен това е нормално. Така че не си го слагайте на сърце- говорете си това, което мислите и недейте  да лакейничите.....защото не можете да се харесате на 1000 жени колкото и да ви се иска. Wink
 И понеже съм новак на годината 2006, ще взема да си го сложа в титлата, че да се отнасят с  повече почитание и уважение старите към мен.

# 88
  • Мнения: 5 468

  Да си новак в БГ-Мама е като да си в София с пеУнишка регистрация Mr. Green Joy

Laughing Laughing Laughing

# 89
  • Мнения: 1 006

  Да си новак в БГ-Мама е като да си в София с пеУнишка регистрация Mr. Green Joy

Laughing Laughing Laughing

 Laughing

Свърши ми бензина.Моля, приберете ми колата.Полагам канче.

# 90
  • Мнения: X
Отчетните не са просто подфорум, те са банда...и не просто Банда, а Банда на годината, питайте Априлките.
Те не се карат,
те кърмят,
те си организират срещи,
те са просевтени по всички въпроси свързани със захранването,
те са брилянтни.

И пак - за справка Април'06  Laughing
същото важи и за Май-ски и Юнс-ки 2006та...а отчетните са доста мирно местенце откъдето много можеш да научиш/и да полафиш,де/...
А,за отношението-ами зависи какво си очаквал...никога не съм имала илюзиите,че форума ще ми замени или запълни нещо в живота......това все пак е поредния/макар и много по-готин/ интернет форум.............а на който не му се иска да го насметат или да получи "странни" съвети и отговори да не влиза в клюкарника/или поне да не пише/

# 91
  • Мнения: 1 860
Мммм да... Thinking

# 92
  • usa
  • Мнения: 2 113
я кажи от къде са тия цитати, че да им вдигнем посещаемостта на форума...

# 93
# 94
  • Мнения: 822
Пак се опорочи темата...1000 мнения и нищо съществено насреща...
Предлагам да се сформира "Отряд за гостоприемно посрещане".Мамите и татковци с по-голям престой във форума са добре дошли да се самопредлагат...Всеки може да си избере отделна област за действие...
Вече си представям,как влизам като новорегистрирана мама и Сопранов ме посреща с мнение,колко сексапил излъчва аватара ми и ми прави пълен сексологически и мамологически анализ по картинка...
Дона ще ми даде насоки както за дълго и безпроблемно кърмене (в случай,че Бу е заета),така и съвет (почерпан от дългогодишен опит),как най-пълноценно да "уважа" съпруга си тази вечер...
Никол ще ме поздрави приятелски за "Добре дошла",както и детето ми и родата до девето коляно...
Кросамая ще ми го повдигне...самочувствието с положителен психопортрет...
Вергилия ще ми постне изпитана рецепта за вечеря от пилешко като прелюдия към еротичен масаж...
А Сакри като капак ще ми пусне и музикален поздрав...
Нали не си мислите,че ще искам да си отида...Камо ли да помисля за друг форум...
Или другият вариант е,всеки старши да си избере новобранец и да го протежира пред "обществото"...Да не остане нито един неуважен новобранец!
Трябва да се засрамим наистина и да впрегнем дружно сили за възраждането на форума...
Надявам се,най-уважаваните ни съфорумци да вземат идеята присърце и да разработят план за действие...

# 95
  • Мнения: 1 006

...Сопранов....
...Дона ...Бу...
...Никол ...
...Кросамая ...
...Вергилия...

...А Сакри като капак ще ми пусне и музикален поздрав...


 newsm62

Хайде...почваме гУ от капака, отзад напред.

Добро утро !   Sunglasses

Още ли сте в леглата?   yesyes

Последна редакция: вт, 23 яну 2007, 07:12 от SUNFLOWER

# 96
  • Мнения: 25 610
От скромния си опит в този форум и не толкова скромния в други форуми, да се изкажа и аз по въпроса.  Mr. Green Мнението си  поддържам, между другото, откакто и аз бях новак.  Wink
Че има някакво отношение към новите - има. Но не непременно отрицателно, напротив, обикновено хората са толерантни и се стремят да им помогнат. Единственият минус, който съм забелязала и то не само тук, е, че в началото са малко пренебрегнати, незабележими и наистина мненията им нямат същата тежест, както на старите форумци. Факт. Но нима не е така в живота? Навсякъде, щом човек реши да се впише в стар и голям колектив, не може да очаква да го посрещнат с разтворени обятия. Обикновено се оглежда, ослушва, създава си първи впечатления, маркира си хората, които са му симпатични и се опитва да се сближи с тях...  И лека, полека хората свикват с него и го приемат (или не, зависи си от човека!)... Така е и тук.
Но да нахлуеш с рогата напред: "Аууу, колко сте тъпи тука!", да пишеш активно няколко дена и да си стоиш все с 0 мнения,  да очакваш "умни" теми в Клюкарника...  Wink Mr. Green
Особено хора, за които този форум е първият в живота, би трябвало повечко да гледат, да четат, преди да тръгнат да пишат. Ако имат конкретни въпроси - добре, но от скука да се чудиш какво да измислиш, само и само да пишеш... Особено, когато на първа страница има поне още 1-2 теми в същия дух... И ето го основният проблем - за чукчата писател, който не иска да чете.   Laughing
И още един много важен проблем на новаците, който за съжаление съществува и при много от "старите кучета", това е непоносимостта към противоположно на твоето мнение. Всяко несъгласие, всеки спор по дадена тема се приема като лична обида, почват да се разменят епитети и ядни реплики, че цупене, че сърдене... И защо? Защото някой мисли различно от тебе? А ако се съберат повече хора, които мислят различно и хоп! веднага генералният извод, че видите ли, щото съм новак... Ето по-горе една съфорумка се оплаква точно от това. Ами да пусне пак въпроса си - не бих отговорила различно от това, което съм писала там, защото пиша само това, което мисля и пет пари не давам с колко мнения е питащия. Няма да седна да си плаша детето с баба Яга, само защото някой си е натрупал няколко хиляди мнения, това да е ясно отсега.  Naughty
Та така... Всеки иска да е важен, да, но какво прави, за да стане такъв и дали и доколко уважава нуждата на околните също да са важни - ето това е проблемът.
 И правописът също!  Mr. Green Най-смешни са ми абсолютно неграмотни постове, гарнирани с огромно самочувствие и велики претенции - ами как да го възприемеш сериозно такъв човек?  newsm78

# 97
  • Мнения: 1 533

Не е за първи път....преди година-две пак там имаше тъжни вопли по темата колко гадно е в бг мама и колко лоши са всички...
Цикличност някаква сякаш има. Може би заради наближаващата пролет е.

Това са даже същите цитати, от 2005 година са.

# 98
  • Мнения: 133
Не че ми пука особено, но е истина, че има няколко "дами" тук, които са алергични към чуждото мнение! Thinking

# 99
  • Мнения: 3 886
Незнам за други но аз съм пускала теми и съм писала в теми.Никога не съм срещала лощо държание или обиди.Винаги на темите ми се отвръща по възпитан начин или с подробни обяснения за това което ме интересува.Защо ли другите са с ложо впечатление и аз съм била новак но ................ newsm78 newsm78

# 100
  • Мнения: 1 080
Женски свят - какво да правиш .  Sick

# 101
  • Smallville
  • Мнения: 994
Мен ме тормози един въпрос newsm78 От какъв зор сте скрити,питам тези които се крият,че са онлайн???Извинявам се ама съм от новаците и някои неща не са ми ясни newsm78
А по темата,да натъквала съм се на пренебрежително отношение,все едно те няма,но казано честно не ми пука особено,във форума ми е интересно и приятно по ред други причини.
Това няма да ме накара да спра да влизам,не съм тънкообидна,пък и подкрепям,че не може така с рогите да се вмъкнеш в една компания и да искаш да се впишеш веднага,просто там където съм се изказвала аз наистина съм компетентна и това,че съм невидима ме е издразнило за момента,но само за момента
От друга страна не ми се връзва само да чета,това ми звучи като да подслушвам чужди разговори,щом съм отворила темата,значи нещо ме интересува от нея и имам мнение.
И още нещо,и аз не мога да разбера защо е тази непоносимост към мнение различно от твоето,разни хора,разни мнения.
Да има моменти когато ти идва на ум написаното от момичетата в другите форуми,но чак пък да е ужасно Thinkingне съм съгласна....
Пък и нали ще дойде момента да сменим регистрацията,пеУнишка-та имам в предвид Hug

# 102
  • Мнения: 1 080
Защото така ми харесва за това съм скрита .

# 103
  • Мнения: 7 186
Мен ме тормози един въпрос newsm78 От какъв зор сте скрити,питам тези които се крият,че са онлайн???Извинявам се ама съм от новаците и някои неща не са ми ясни newsm78

Ами ако попиташ с нормален тон, може и да ти отговори някой. Не се сърдете после, че не срещате разбиране.

# 104
  • Smallville
  • Мнения: 994
Мен ме тормози един въпрос newsm78 От какъв зор сте скрити,питам тези които се крият,че са онлайн???Извинявам се ама съм от новаците и някои неща не са ми ясни newsm78

Ами ако попиташ с нормален тон, може и да ти отговори някой. Не се сърдете после, че не срещате разбиране.
Извинявам се Embarassed
ОК.Питам с нормален тон...защо се криете?

# 105
  • Мнения: 293
Аре и аз да постна, да ви зарадвам с Клинт, не за друго Mr. Green


Их де, как' Сийке.. мне, не е от мненията.

Че аз съм ги трупала в красива мама, и ужасно ме е срам - в дом и семейство, кат им се връзвах, ама ми мин́а. Е, чета на мн места, но си трая - действително всичко, което би ме развълнувало, е обсъждано. Ако пък ли не - чичко гугъл почивка няма. Laughing

Добрем. Как пък аз си направих труд да изчета Правилата първо? Не съм пускала /не пускам/  дебилни теми, което май главно дразни, обикновено гарнирано с ужасяващ правопис (как тия хора успяват да се регистрират, недоумявам).

Ааа. За офлайн-а ли? Що, да не би да те интересува, че чета в момента поредната тема на Касиди?? Mr. Green


Reza -  Joy  Смешно ми стана, но не ви виждам вас.. Дори и да имах компетентност за модератор, не бих се навила..
Чудя се откъде намирате сили, време и желание, но няма да се обяснявам -  и друг път е обсъждано това, пак в подобна тема.
Е, лигни като букети не ви трябват, гледам да си редактирам мненията, а не да поствам отново, съветвам барем това повечко хора да го правят, ако ще се мазнят на модератори.

Последна редакция: вт, 23 яну 2007, 10:12 от Чесън

# 106
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Добрем. Как пък аз си направих труд да изчета Правилата първо?

Приятно ми е да се запознаем, инопланетянино.
Какво пиеш?
Метан?

 beer cheers

# 107
  • Smallville
  • Мнения: 994
Ауу,как ме сръфахте само.Какво толкова попитах,не че ме интересува кой къде е,просто ми прави впечатление Thinking

# 108
  • Мнения: 1 080
Човек понякога има нужда и да ги препрочита явно ..
Много ми е чудно как става така - неграмотни хора с диплома - 6.И неграмотния човек - душевен инвалид ли е ?

# 109
  • Мнения: 13 512
Е, аз също съм сигурно от ужасните или както каза една потребителка"много груба понякога". Ама как да се сдържа на тема  : "Ползвахте ли лакочистител докато бяхте бременни и може ли той да навреди на бебето ако се полэва умерено?"

# 110
  • Мнения: 1 533
Е, аз също съм сигурно от ужасните или както каза една потребителка"много груба понякога". Ама как да се сдържа на тема  : "Ползвахте ли лакочистител докато бяхте бременни и може ли той да навреди на бебето ако се полэва умерено?"

Добре си, за мен е ужасно да чета някакви напъни за оригиналничене, които са страшно изморителни, когато се превърнат в стил. Защото и кичът е стил. "АкУ мЪ разбИраТИ за ко ви гУворЪ, моНдиЧ"

# 111
  • Мнения: 5 001
да се изкажа и аз Blush

Тук бях много по-добре приета отколкото в Биберона Peace
Много си обичам момичетата от отчетни Март 2006г.  bouquet

Никой не се е заяждал с мен,  винаги са ми давани компетентни мнения. Имала съм пререкания с някои от мамите, но всичко е било в рамките на добрия тон.
Искам търсачката най-после да работи, защото мразя да пускам наново коментирани теми.

Само от началото бях банната Embarassed, щото не чета правилата, и си направих втори ник, че на първия му забравих паролата, но с бременния мозък е така Crazy


# 112
  • Мнения: 1 006
Ауу,как ме сръфахте само.Какво толкова попитах,не че ме интересува кой къде е,просто ми прави впечатление Thinking

Лейдито ти отговори преди мен. Начинът, по който задаваш въпроса си е с неподходящ тон.За да ме разбереш аз ще ти отговоря по същия начин.Мен пък ме тормози друг въпрос.Теб от какъв зор те тормози това кой е срит и кой не е ???? Със същият успех може да ти отговори и някой новак, защото съм сигурна, че има и скрити такива.Въпрос на лично предпочитание.Все едно да попиташ някого от какъв зор е с еди какъв си аватар.

# 113
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Аз съм от така наречените "нови". И не пускам безсмислени теми и постове, просто ей така да си почеша пръстите по клавиатурата. Ако не ми отговорят, питам пак, нищо не ми е станало. И не се сърдя, правя си изводите, следващият път задавам правилно въпроса и си получавам отговора. .

На моменти дори съжалявам, че не съм от София, за да мога да идвам на форумски събирания и да се запозная с част от момичетата(и момчета можа, нооо това е друга тема)
То отдавна са го казали хората "искай и ще ти се даде..." в случая може би трябва да се поиска два пъти  Grinning

# 114
  • Мнения: 6 155
ОК.Питам с нормален тон...защо се криете?

Аз се крия от мъжа ми  Mr. Green

# 115
  • София
  • Мнения: 2 271
Влизам в два форума-тук и на Пежо.Толкова са различни,че и дума не може да става за изразяване на мнение в Пежо за бг-мамма или тук за Пежо.
Аз също влизам тук и в един автомобилен форум и е немислимо да обсъждам тук онзи форум, или пък там - този  Confused Просто никой не го интересува развитието на другия форум. Те дори са противоположни, което в същност ме привлича и в двата форума - единя задоволява родителския ми интерес, а другия - към другата ми страст...
Замисляла съм се, че е странно да участваш в два сходни форума. Например в бг-мама и биберон, или друг майчински форум. Какъв е смисълът???? Чак пък и да обсъждаш другия форум!?!? Звучи ми все едно да говоря зад гърба на един приятел с друг  Naughty

# 116
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382

имам и леко съмнение, че правилата не важат еднакво за всички, май Rolling Eyes

За това съм съгласна !!!

# 117
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224

Замисляла съм се, че е странно да участваш в два сходни форума. Например в бг-мама и биберон, или друг майчински форум. Какъв е смисълът???? Чак пък и да обсъждаш другия форум!?!? Звучи ми все едно да говоря зад гърба на един приятел с друг  Naughty
[/quote]
ee, чак пък толкоз... Confused
пиша в биберон в отчетни, правя го още от бременна, момичетата са готини и си помагаме много.
тук пък подфорум Кърмене е незаменим. не виждам лошо. в края на краищата това са форуми за родители и взаимопомощ между тях, главно.  

# 118
  • Мнения: 196
Не мога да не се включа.Моята първа публикация: вместо да пусна тема пуснах анкета.Естествено е да ми се подсмее човек и аз бих си се подсмяла.Но в общи линий когато се регистрирах не съм имала кой знае какви даже по-скоро никакви пререкания с никой,което не е хубаво.По-интересно щеше да ми е ако бях заспорила с някой.Различните хора имат различно мнение-това е.Не можеш да очакваш всички да мислят еднакво.  bouquetБГ МАМА ми харесва и когато имам възможност и темата ми харесва пиша.

# 119
  • Варна
  • Мнения: 2 942
И мен не ме забелязват и какво от това??? Детето вече няма запек, благодарение на фоума! Купих му едно чорапи, защото ми помогнаха, къде да търся Simple Smile Така, че аз ще си пиша, няма май да пускам теми, а за останалото ....много важно! Нали сме тук да си помагаме?!
За което БЛАГОДАРЯ!

# 120
  • Мнения: 2 891
Не исках да се навирам между шамарите, изказвайки мнение в тази тема, но няма как. Аз съм от новите. Пиша си на воля и никой не ми пречи. Скоро се представих в отчетните и получих повече от топъл прием. Що се отнася до "отхвърлените" , имам идея как това да се промени и да не виждаме повече такива "обяснителни" теми:
  • Правят си тема, в която се запознават.
  • Уреждат си среща, на която се виждат очи в очи и си измислят терминология, по която да се разпознават
  • Пишат теми, в които вече могат да се държат като самостоятелно общетво


    По този простичък начин ще задоволят потребността си от принадлежност към собствена група.

    Това е от мен.  Mr. Green

# 121
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
аз също съм съвсем отскоро във форума и поддържам мнението, че новаците не се посрещат много гостоприемно.
От тук пишещите не познавам никой лично, но ми прави впетчатление, че откакто публикациите ми станаха повечко на брой, отношението на доста съфорумки се промени към мен .

Тц. Не се променя отношението на старите кучета спрямо броя ти публикации.
Обратното е.
Колкото повече пишеш (или четеш), толкова повече започваш да усещаш обстановката около себе си, да се съобразяваш с нея и съответно - да пишеш така, че и да ти отговарят добре.


ОК.Питам с нормален тон...защо се криете?
Зор...чак пък.
Лично аз съм скрита, защото така получавам по-малко ЛС. В противен случай т.к. съм мод, ако ми се вижда името като активен, бивам залята с лс, към които просто не мога да взема отношение инак - добави РД на детето ми в Календар, защо едикойси е написал едикакво си и т.н. неща, които според пишещия са належащи и изискват отговор сега и веднага. Така получавам пак достатъчно ЛС, но на други тематики, където мога да съм от полза.

# 122
  • Мнения: 6 315
Когато бях с 20 публикации и пуснах тема "Плашите ли децата си с баба Яга, Торбалан, или еди- кво си" (или нещо подобно беше), повечето отговори бяха от типа: "Не- никога", " Ти луда ли си" , "Я, недей, моето дете го е страх само от мен....." и т.н. Сега, обоче ако я пусна ще получа други отговори, нали?

О, не. Тук със сигурност грешиш. Ще ти отговорят/им по същия начин.

Аз не гледам броя публикации а чета мнения. Правят ми впечатление аватари, но не и броя публикации. Хората, които пишат предимно в клю-то са с малък на брой публикации, но са достатъчно впечатлителни по други начини.

Всеки да пише/чете където му харесва само да спазва правилата... Това е най-важното според мен.  Simple Smile

# 123
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
Всеки да пише/чете където му харесва само да спазва правилата... Това е най-важното според мен.
Има хора, които не ги спазват и никой нищо не им казва. Що ли тъй? newsm78

# 124
  • Мнения: 5 140


Аз не гледам броя публикации а чета мнения. Правят ми впечатление аватари, но не и броя публикации. Хората, които пишат предимно в клю-то са с малък на брой публикации, но са достатъчно впечатлителни по други начини.

Всеки да пише/чете където му харесва само да спазва правилата... Това е най-важното според мен.  Simple Smile

И не само според теб. Peace

# 125
  • Мнения: 3 091
Сопранов, не ти беше разбрана идеята явно! жалко!

Мили ми съфорумци, от тази тема за съжаление няма да има никакъв смисъл, както от всички подобни на нея до сега. И тук се вижда как някои от нас не приемат друго мнение... В Интернет е трудно да се правят монолози.

Всички реакции на обида, отхвърляне, отрицание за жалост са проява на комплекси! Как може да ви пука какво е мнението на хора, които не познавате, които не ви познават? Тук би трябвало да сме за удоволствие и защото намираме полезна информация за важни неща.
Някой някого сръфал, изял, посрещнал нелюбезно - голЕм ПРАЗ!
тук има страхотни хора, които се отзовават винаги, готови са да помогнат и слава Богу! Форумът не е Кокошарника (клю-то). Знаете ли, че има много активни потребители, които дори не влизат тук? Четат и пишат в подфорумите и всичко е ок.
Аз например трудно пускам теми - само когато наистина нещо ме интересува и не мога да си набавя информация от другаде или ми трябва бърза реакция. Има хора, които пускат по 3-4 теми на ден - съвсем естествено е, че е рисковано авторите да се изчерпят и темите да бъдат тъпи.
Недоволни винаги ще има. Смях се много на постингите, в които се коментират клики, групички, масонски ложи. Съвсем нормално е едни потребители да се харесват и да имат повече общи неща от другите.
Обръщайте внимание повече на реалния си живот и всичко ще си дойде на мястото!
Простете, че стана дълго.

Последна редакция: вт, 23 яну 2007, 12:36 от Ламята неСПАСКА

# 126
  • Мнения: 5 877
Когато бях с 20 публикации и пуснах тема "Плашите ли децата си с баба Яга, Торбалан, или еди- кво си" (или нещо подобно беше), повечето отговори бяха от типа: "Не- никога", " Ти луда ли си" , "Я, недей, моето дете го е страх само от мен....." и т.н. Сега, обоче ако я пусна ще получа други отговори, нали?

О, не. Тук със сигурност грешиш. Ще ти отговорят/им по същия начин.
Simple Smile неее, ще ти отговорят - вече нищихме тази тема, потърси назад
а детето с баба Яга наистина не плаша!

# 127
  • София
  • Мнения: 5 605
Сопранов, не ти беше разбрана идеята явно! жалко!

Мили ми съфорумци, от тази тема за съжаление няма да има никакъв смисъл, както от всички подобни на нея до сега. И тук се вижда как някои от нас не приемат друго мнение... В Интернет е трудно да се правят монолози.

Всички реакции на обида, отхвърляне, отрицание за жалост са проява на комплекси! Как може да ви пука какво е мнението на хора, които не познавате, които не ви познават? Тук би трябвало да сме за удоволствие и защото намираме полезна информация за важни неща.
Някой някого сръфал, изял, посрещнал нелюбезно - голЕм ПРАЗ!
тук има страхотни хора, които се отзовават винаги, готови са да помогнат и слава Богу! Форумът не е Кокошарника (клю-то). Знаете ли, че има много активни потребители, които дори не влизат тук? Четат и пишат в подфорумите и всичко е ок.
Аз например трудно пускам теми - само когато наистина нещо ме интересува и не мога да си набавя информация от другаде или ми трябва бърза реакция. Има хора, които пускат по 3-4 теми на ден - съвсем естествено е, че е рисковано авторите да се изчерпят и темите да бъдат тъпи.
Недоволни винаги ще има. Смях се много на постингите, в които се коментират клики, групички, масонски ложи. Съвсем нормално е едни потребители да се харесват и да имат повече общи неща от другите.
Обръщайте внимание повече на реалния си живот и всичко ще си дойде на мястото!
Простете, че стана дълго.
Peace

# 128
  • Мнения: 7 111
В началото единственото, което ми харесваше във форума беше змиярника. Пардон - клюкарника  Mr. Green.
Сега форумът е различен, аз също.
Има много потребители, които ценя заради доброто им чувство за хумор и ума.  bouquet

# 129
  • Мнения: 3 886
ОК.Питам с нормален тон...защо се криете?

Аз се крия от мъжа ми  Mr. Green
smile3532 smile3532 smile3521тва страшно ме изкефи

# 130
  • Мнения: 6 206
Аз обаче наистина се крия от мъжа ми, както вярвам и биби.

# 131
  • Мнения: 459
Ами във всички форуми е така, на новите им по трудно да се приобщят към останалите.
Въпреки, че и старите ги разбирам, и аз предпочитам да си клю клю с виртуална приятелка, която познавам от 5-6 месеца например.

Случвало ми се е тук да постна нещо по някоя тема, малко след мен "стара" съфорумка се изказва потчи същото и след нея се коментира нейния пост, а мен дет се вика кучета ме яли. Ама няма място за сърдене, просто мишката е играла по бързо покрай мен и не са ме прочели, и аз предпочитам да прочета по обстойно мнението на "познат" ник отколкото на някой новак. Така че дреме ми на шапката, важното е да се извлече необходимото инфо или просто човек да се позабавлява.

# 132
  • София
  • Мнения: 5 605
Аз обаче наистина се крия от мъжа ми, както вярвам и биби.
Извинявай мацка, надявам се няма да го приемеш като заяждане, но защо се криеш от мъжа ти? Не ти дава да пишеш тук ли?  newsm78 Не мога да си представя моя да ми каже къде да пиша и къде не.

# 133
  • Мнения: 6 206
Ами има един израз по Великден
"От другите къщи мирише на козунаци, от нашата на бг-мамма."
В този смисъл, да, гледам да скрия някой друг час от мъжа ми

# 134
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Ами във всички форуми е така, на новите им по трудно да се приобщят към останалите

Случвало ми се е тук да постна нещо по някоя тема, малко след мен "стара" съфорумка се изказва потчи същото и след нея се коментира нейния пост,....... Така че дреме ми на шапката, важното е да се извлече необходимото инфо или просто човек да се позабавлява.
Мисля,че на новите им е трудно да се приобщят заради самото им притеснение,че непознават никого и не се чувстват още в свои води!Но всяка сама трябва да го преодолее това съмнение!....Колкото до постингите дето се коментират на по-старите съфорумки-просто някои имат навика да четата заглавието на темата и последното мнение ..и да пишат коментара по последният писал..не че игнорират новите.И аз в началото непознавах никого,но там където имах какво да кажа си пишех,бях нападната много грубо заради едни поместени рецепти за лечение по бабешки с компреси от ракия-заболя ме от грубите нападки ....но пък какво толкова-разни хора-разни идеали.В последствие много от виртуалните симпатии се превърнаха в реални симпатии!Много съм доволна ,че открих този сайт!Тук срещнах много нови и незаменими приятелства....а както заформяме срещи с многодетните и осиновителите-още колко нови познанства ме чакат с хора от цяла България-ами то си е цяло богатство и си е за завиждане човек да има толкова приятели

# 135
  • Мнения: 3 423
    • Пишат теми, в които вече могат да се държат като самостоятелно общетво
      По този простичък начин ще задоволят потребността си от принадлежност към собствена група.

    Кому църква, кому партия, кому бабиерос.
    Отивам да чета нататък. И пак ще пиша.

    Допълвам. Писна ми от тия нови. Какво сте
    се затръшкали всички - новите, па старите,
    па тоя, па оня, ай, нема нужда. Тука никой
    нищо с никого не дели, пишете си, четете
    си на воля, пък не изоставяйте истинския
    живот. Клюкарникът и без друго е губивреме,
    няма какво да си слагате на сърце, че и да
    броите мнения, па и да се цупите, че тоя ви
    забелязал, оня не ви, че никой не ви пише
    ЛС, ми и на мен никой не ми пише, и кво,
    да легна и да ритам ли, ама, ха. Когато имам
    време, пиша, когато не, не. И не ми дреме
    кой как е станал и как ми е погледнал аватара.
    Я, да си пооправим самочувствието.
    И да се научим да пишем реферати.
    Така, де![/list]

    Последна редакция: вт, 23 яну 2007, 23:46 от Liska

    # 136
    • Мнения: 6 167
    ... повечко на брой, отношението на доста съфорумки се промени към мен .

    Тц. Не се променя отношението на старите кучета спрямо броя ти публикации.
    Обратното е.
    Колкото повече пишеш (или четеш), толкова повече започваш да усещаш обстановката около себе си, да се съобразяваш с нея и съответно - да пишеш така, че и да ти отговарят добре.

    ю



    ОК.Питам с нормален тон...защо се криете?
    Зор...чак пък.
    Лично аз съм скрита, защото така получавам по-малко ЛС. В противен случай т.к. съм мод, ако ми се вижда името като активен, бивам залята с лс, към които просто не мога да взема отношение инак - добави РД на детето ми в Календар, защо едикойси е написал едикакво си и т.н. неща, които според пишещия са належащи и изискват отговор сега и веднага. Така получавам пак достатъчно ЛС, но на други тематики, където мога да съм от полза.


    съгласна съм с Бу. аз например тоя брояч не го искам.
    поемам риска да ме приемат лошо с публикации 0 и ранг вечен новак  Wink

    # 137
    • Мнения: 3 423
    Ха, Лени, убий ме, ама тъкмо си мислех за теб.
    Щото хем взех да пиша дълго, хем да поправям.  bouquet
    Ето, Лени е по-нова от мен, но има повече мнения.
    Дай, сега, да се хванем за косите ли.

    # 138
    • Мнения: 6 167
    Ето я Лиска.
    Тя се държи лошо с новаците, като мен, пише в странни хайку форми
    и се изразява кратко, нищо че я  задминах преди 10 хиляди постинга.
    освен това кърми. и реално е за този форум, а аз нямам бебе.
    общото е , че губим време - и нови , и стари.

    # 139
    • София
    • Мнения: 5 605
    Ами има един израз по Великден
    "От другите къщи мирише на козунаци, от нашата на бг-мамма."
    В този смисъл, да, гледам да скрия някой друг час от мъжа ми

    Сега те разбрах!  Hug

    # 140
    • Мнения: 843
    Ами има един израз по Великден
    "От другите къщи мирише на козунаци, от нашата на бг-мамма."
    В този смисъл, да, гледам да скрия някой друг час от мъжа ми



                       То, и от моята къща мирише на  козуна... пардон, на  Форума.  Не, че се крия.. намалих присъствие... ноооо, виждам, че се е върнало любимото ми " непрочетени публикации" .  Там си скачам като птичка.  Иначе  се потапям  в "клюкарника", в което няма  никакво лошо:-))   ми, да! Grinning
              Ужасно ли е тук?   Може би,  ХАА  --- Нооо, само за хора без търпение и с мания за себеутвъждаване. Не може Веднага и Всички да те харесат. 
               Ами както си го направиш, пък.

     

    # 141
    • Мнения: 7 837
    Хихи, ама Буба доста се е вживяла в Биберон-а, Че и в скандали била замесена, брей... Grinning

    # 142
    • Мнения: 677
    Клюкарка!

    # 143
    • Мнения: 7 837
    Че  хората са пуснали линк, не е голяма тайна. Сигурна съм, че не е тя. някой явно й прави мръсно, като се е регистрирал с нейния ник... Whistling Интриги, брей...

    # 144
    • Мнения: 4 181
    По темата, абсолютно съм съгласна с мнението, че един човек където и да се опитва да се интегрира трябва първо да опознае хората и да се впише така да се каже в обстановката.

    Единственото , което не ми харесва тук е това, че някои хора се взимат прекалено насериозно, очевидно форумът им е основно поле за изява.
    Съответно не търпят мнение различно от тяхното.
    Преди доста се палех и спорех в някои теми, но виждайки, че в повечето случаи само си губя времето говорейки на "радиото" вече взех повечко да чета и по-малко да пиша.

    И да не ми игнорирате постингите сега като нямам 3000 публикации Wink

    # 145
    • Мнения: 2 891
      • Пишат теми, в които вече могат да се държат като самостоятелно общетво
        По този простичък начин ще задоволят потребността си от принадлежност към собствена група.

      Кому църква, кому партия, кому бабиерос.
      Отивам да чета нататък. И пак ще пиша.

      Допълвам. Писна ми от тия нови. Какво сте
      се затръшкали всички - новите, па старите,
      па тоя, па оня, ай, нема нужда. Тука никой
      нищо с никого не дели, пишете си, четете
      си на воля, пък не изоставяйте истинския
      живот. Клюкарникът и без друго е губивреме,
      няма какво да си слагате на сърце, че и да
      броите мнения, па и да се цупите, че тоя ви
      забелязал, оня не ви, че никой не ви пише
      ЛС, ми и на мен никой не ми пише, и кво,
      да легна и да ритам ли, ама, ха. Когато имам
      време, пиша, когато не, не. И не ми дреме
      кой как е станал и как ми е погледнал аватара.
      Я, да си пооправим самочувствието.
      И да се научим да пишем реферати.
      Така, де![/list]
      Как да го разбирам това?!  newsm78 Извадила си изречението от контекста или като си видяла думичката "новите" и директно си започнала да събираш негативни помисли.

      # 146
      • Има много детски смях.
      • Мнения: 3 152

      Всички реакции на обида, отхвърляне, отрицание за жалост са проява на комплекси! Как може да ви пука какво е мнението на хора, които не познавате, които не ви познават? Тук би трябвало да сме за удоволствие и защото намираме полезна информация за важни неща.
      Някой някого сръфал, изял, посрещнал нелюбезно - голЕм ПРАЗ!

       Peace

      Неведнъж съм сазвала в подобни теми- някои приемат форума прекалено насериозно!  Peace

      # 147
      • Мнения: 689
      На мен пък ми е супер тук, макар че съм нова.
      Факт е, че тук намирам всичко, от което се интересувам в момента като майка, жена, любима и т.н. Факт е, че когато ми е скучно и няма с кого да си кажа една приказка пак съм тук. Факт е, че не съм забелязала някакво особено внимание към мен, но не го и търся. Искам просто да си прекарам свободното време добре, а в този форум се чувствам така.

      # 148
      • Мнения: 293
      зяпам си аз на 2-ра страница.. Таз тема явно не е умряла.

      Добре, бе, не си представям в нета да пиша - аз съм милинка мамичка, със сладички принцески, много ви обичкам (това последното скоро го прочетох, баш в биберона).
      Странно как точно тези "милинки мамички" са най-активни в стрелбата по свекърви, други майки, държавата или лелките в детската градина. Къде отиват прегръдките им тогава, демек - толерантността, спокойното, разумно обсъждане на проблема?

      Аз на живо съм доста мил човек. Търпеливо (в случай, че съм допуснала някое мрънкало до себе си) обяснявам, а не казвам директно - ееей, бе, тая тема си я потърси, обсъждана е вече. Mr. Green

      В случай, че не съм ясна (как го казваше Гандалф.. говоря си с най-мъдрия, дето ми е подръка Laughing Laughing ) - поне тук има и мислещи, откровени и емоц. интелигентни хора (хора-жени, пояснявам за Сопрано).

      # 149
      • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
      • Мнения: 13 650
      съгласна съм с Бу. аз например тоя брояч не го искам.
      поемам риска да ме приемат лошо с публикации 0 и ранг вечен новак  Wink

      Сменяй си всяка седмица ник-а и аватара и готово  Wink

      # 150
      • Мнения: 164
      Призовавам към грубо отношение,  да "затворим портите “, кой влязъл - влязъл и без друго сървърът е претоварен. Скоро от Новаци,  alert Старите пушки няма да могат да влизат Laughing  Peace Peace Peace

      # 151
      • София
      • Мнения: 5 605
      На мен пък ми е супер тук, макар че съм нова.
      Факт е, че тук намирам всичко, от което се интересувам в момента като майка, жена, любима и т.н. Факт е, че когато ми е скучно и няма с кого да си кажа една приказка пак съм тук. Факт е, че не съм забелязала някакво особено внимание към мен, но не го и търся. Искам просто да си прекарам свободното време добре, а в този форум се чувствам така.

      Peace

      # 152
      • Кацнала на едно дърво.
      • Мнения: 3 192
      Нямам време да чета цялата тема, ама да си кажа.  Mr. Green
      Аз съм в БГ мама точно заради няколко подобни теми в Биберон - колко ужасно било, колко лоши и зли били тук, направо те изяждали жива... Взе, че ми стана интересно и реших да проверя. И тук останах.
      П.П. Смешно ми е. Тези хорица, които на всяка цена искат да бъдат някой, нещо, да ги забелязват... И като не съумяват да се справят в "живия живот", започват да се натискат в нета. И като и там не стане работата, почват да се оплакват и проклинат.
      И какво ще стане, душко, ако никът ти Гъзи-Бъзи 76 (примерно) стане известен на десетина души? Или на сто? Какво от това?  newsm78

      # 153
      • Мнения: 5 468
      Ей, толкова се чудих едно време, какъв ник да си сложа, а виж какви живописни имало Joy Joy Joy. Много готин. Страхотен!!!

      # 154
      • Мнения: 13 512
      Смешно ми е. Тези хорица, които на всяка цена искат да бъдат някой, нещо, да ги забелязват... И като не съумяват да се справят в "живия живот", започват да се натискат в нета. И като и там не стане работата, почват да се оплакват и проклинат.
      И какво ще стане, душко, ако никът ти Гъзи-Бъзи 76 (примерно) стане известен на десетина души? Или на сто? Какво от това?  newsm78
      Много точно казано, браво!

      # 155
      • Мнения: 6 155
      И какво ще стане, душко, ако никът ти Гъзи-Бъзи 76 (примерно) стане известен на десетина души? Или на сто? Какво от това?  newsm78

      1.Ще започнат да ти пишат ника в темата "Кой ви е любимият съфорумец"
      2. Ще участваш във всички категории на форумските номинации
      3. Ще можеш да си чатиш без да ти правят забележка модовете, ще можеш да пускаш тъпи теми и просташки коментари и всички ще ти лижат задника
      4.Ще започнеш да си измисляш нов "имидж", за да си по-интересен /колкото по-просташки, толкова по-добре/
      5. Периодично ще уведомяваш форумското общество за нов ник, аватар или подпис
      6. Като напишеш нещо в някоя тема и 90% от следващите ще повторят твоето мнение
      7. По-старите и опозналите форумци няма да се заяждат с теб  Outta Joint
       Mr. Green Mr. Green Mr. Green Whistling

      # 156
      • зад парка
      • Мнения: 1 583
      Форумът ни предлага да си инкогнито или да се запознаеш с много хара- както искаш. Можеш да пишеш само по теми, които те интересуват или да си пъхаш носа навсякъде.

      Всеки има глава на раменете и може да преценисам как и какво е интернет пространството и форумът ни в частност.

      Единственото за което бих подкрепила оплакващите се е, че в темите от Клюкарника се отговаря, бъзика и прочее предимно в теми на "любимки" и "любимци". Попадала съмнанякои доста стойностни и интересни теми, в които никои не дава мнение ите си отиват на опашката.

      # 157
      • Мнения: 5 877
      И какво ще стане, душко, ако никът ти Гъзи-Бъзи 76 (примерно) стане известен на десетина души? Или на сто? Какво от това?  newsm78

      1.Ще започнат да ти пишат ника в темата "Кой ви е любимият съфорумец"
      2. Ще участваш във всички категории на форумските номинации
      3. Ще можеш да си чатиш без да ти правят забележка модовете, ще можеш да пускаш тъпи теми и просташки коментари и всички ще ти лижат задника
      4.Ще започнеш да си измисляш нов "имидж", за да си по-интересен /колкото по-просташки, толкова по-добре/
      5. Периодично ще уведомяваш форумското общество за нов ник, аватар или подпис
      6. Като напишеш нещо в някоя тема и 90% от следващите ще повторят твоето мнение
      7. По-старите и опозналите форумци няма да се заяждат с теб  Outta Joint
       Mr. Green Mr. Green Mr. Green Whistling

      е, и?
      няма
      1. Да ти увеличат заплатата
      2. Да ти направят безплатна карта за градския транспорт
      3. Поне интернета да ти направят безплатен
      4. Да хванат някого да поработи вместо теб, докато ти си чатиш
      5. Да те пратят на екзотична почивка в компанията на синеоки туареги
      6. Да ти дадат хонорар, задето еди-колко си хора са ти прочели темата
      7. Да те назначат за почетен дегустатор на всичко сготвено в Готварския
      8. Нито ще ти пращат мостри от всичко описвано в "Красива мама"

      Биби, ти би трябвало да знаеш. От сума време си тук!

      # 158
      • Мнения: 6 155

      Биби, ти би трябвало да знаеш. От сума време си тук!

      Аз го знам, но други - не  Tired

      # 159
      • Мнения: 5 370
      И какво ще стане, душко, ако никът ти Гъзи-Бъзи 76 (примерно) стане известен на десетина души? Или на сто? Какво от това?  newsm78

      1.Ще започнат да ти пишат ника в темата "Кой ви е любимият съфорумец"
      2. Ще участваш във всички категории на форумските номинации
      3. Ще можеш да си чатиш без да ти правят забележка модовете, ще можеш да пускаш тъпи теми и просташки коментари и всички ще ти лижат задника
      4.Ще започнеш да си измисляш нов "имидж", за да си по-интересен /колкото по-просташки, толкова по-добре/
      5. Периодично ще уведомяваш форумското общество за нов ник, аватар или подпис
      6. Като напишеш нещо в някоя тема и 90% от следващите ще повторят твоето мнение
      7. По-старите и опозналите форумци няма да се заяждат с теб  Outta Joint
       Mr. Green Mr. Green Mr. Green Whistling

      е, и?
      няма
      1. Да ти увеличат заплатата
      2. Да ти направят безплатна карта за градския транспорт
      3. Поне интернета да ти направят безплатен
      4. Да хванат някого да поработи вместо теб, докато ти си чатиш
      5. Да те пратят на екзотична почивка в компанията на синеоки туареги
      6. Да ти дадат хонорар, задето еди-колко си хора са ти прочели темата
      7. Да те назначат за почетен дегустатор на всичко сготвено в Готварския
      8. Нито ще ти пращат мостри от всичко описвано в "Красива мама"

      Биби, ти би трябвало да знаеш. От сума време си тук!
      Аз да допълня АНДА - парното няма да ти  платят. Mr. Green
      Ако някой реши да ми плати януарското парно-одма почва да ми пука за неговото мнение. Mr. Green Twisted Evil

      # 160
      # 161
       Joy
      много важно-къде това време за чуства към нещо нереално. малко ли е труден живота че да се връзвам на бг-мамма

      # 162
      • по пътеката
      • Мнения: 3 149
      аз да ударя едно рамо!ами пробвала съм доста форуми, няма го движението, сухи4ко ми се отговаря, няма я емоцията, някой да ми размаха томахавката! няма го спешния слу4ай, искам извара след 10 мин  и хоп 5 мами помагат тутакси, да не ми се затрие имиджа ми пред семейството! форум, форум, ама си е като у дома тука! има от вси4ко за вси4ки!

      # 163
      • Мнения: 459
      В началото не разбрах, че оплювате моето местенце биберона. В началото на темата казах, че по принцип не се вълнувам, че някой не ми е обрънал внимание, важното е да извлека необходимото инфо. И точно това правя тук, но в биберона е нещо друго, там няма нахъсани гъски, които чакат някой с 20 поста, за да го ракъсат на прачета, щото така или иначе няма какво да правят, то от седене по 24 часа във форума и всичко вече са обсъдили, а и не дават да се повтарят теми, друго не им остава. Тва скуката е голяма работа, винаги има изключения, но като цяло това е облика на два три подфорума и които са най посещавани.

      Я да видим сега, дали някой шЪ мЪ прочете.

      # 164
      • Кори Селести
      • Мнения: 5 538
      там няма нахъсани гъски....

      Я да видим сега, дали някой шЪ мЪ прочете.

      Прочетохме те.
      А ти прочете ли Правила-та в частта за обидите?

      какво да првим сега...да се редактираме ли?

      # 165
      • Мнения: 495
      Я да видим сега, дали някой шЪ мЪ прочете.
      прочетох тЪ  Mr. Green
      честно да ти кажа, във всички форуми има дразнещи екземпляри, просто в един момент спира да ти пука и започваш да се наслаждаваш на собственото си форумско присъствие  Grinning

      # 166
      • Мнения: 459
      Я да видим сега, дали някой шЪ мЪ прочете.
      прочетох тЪ  Mr. Green
      честно да ти кажа, във всички форуми има дразнещи екземпляри, просто в един момент спира да ти пука и започваш да се наслаждаваш на собственото си форумско присъствие  Grinning

      Аз това и съм направила, въобще не им обръщам внимание, но не всички могат да бъдат като мен, и точно за това акцентирам, че това в биберона го няма. А обидите и подигравките за посетителите на биберона са много грозни.

      # 167
      • Мнения: 459
      там няма нахъсани гъски....

      Я да видим сега, дали някой шЪ мЪ прочете.

      Прочетохме те.
      А ти прочете ли Правила-та в частта за обидите?

      какво да првим сега...да се редактираме ли?

      Да, прочела съм ги колкото и "вие". Заменям гъска с голяма бяла птица.

      # 168
      • Мнения: 5 468
      Изчетох цялата тема и ми се допя любимата ми песен на легендарния Радо Шишарката и Хисарския поп - поздрав за всички фенове!: Оооо, тигре … ри???

      # 169
      • Мнения: 677
      Аз това и съм направила, въобще не им обръщам внимание, но не всички могат да бъдат като мен, и точно за това акцентирам, че това в биберона го няма. А обидите и подигравките за посетителите на биберона са много грозни.
      Ми не могат,да..
      И слава Богу!

      # 170
      • Мнения: 459
      Аз това и съм направила, въобще не им обръщам внимание, но не всички могат да бъдат като мен, и точно за това акцентирам, че това в биберона го няма. А обидите и подигравките за посетителите на биберона са много грозни.
      Ми не могат,да..
      И слава Богу!


      Хуморът ти от край време не ми е ясен. Така, че напразно се хабиш  Mr. Green

      # 171
      • Мнения: 459
      И още нещо, в новия подфорум Доктор Нивея Бейби бях пуснала тема за стафилококи в очите, тъй като се борим с това сега, но темата ми я няма? /Ако нещо не е била на място можеха поне да ми пуснат едно ЛС./ Въпреки това с по- късна дата са пуснати две подобни, ама си стоят. Знаете ли кога ще ми изтрият тема в Биберона, на куково лято.

      # 172
      • Мнения: 5 468
      И още нещо, в новия подфорум Доктор Нивея Бейби бях пуснала тема за стафилококи в очите, тъй като се борим с това сега, но темата ми я няма?
      Ковачева, ето ти темата бе http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=158884.msg3084671#msg3084671..., спокойно Mr. Green. Просто е отишла на 4-та страница.

      # 173
      • Мнения: 459
      И още нещо, в новия подфорум Доктор Нивея Бейби бях пуснала тема за стафилококи в очите, тъй като се борим с това сега, но темата ми я няма?
      Ковачева, ето ти темата бе http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=158884.msg3084671#msg3084671..., спокойно Mr. Green. Просто е отишла на 4-та страница.

      Е сори за това. Тогава се убих да я търся.

      # 174
      • Мнения: 352
      Аз пиша само в този форум и не съм посещавала други такива.
      Въпреки,че съм  нова мога да кажа ,много ми харесва и не съм срещала лошо отношение! newsm10

      # 175
      • Мнения: 459
      Аз пиша само в този форум и не съм посещавала други такива.
      Въпреки,че съм  нова мога да кажа ,много ми харесва и не съм срещала лошо отношение! newsm10

      Опитай се да влезеш в опозиция. На мен веднъж една от "старите" мацки така ми се скара, що съм влизала и излизала от темата, така не можела да разбере кога съм там, та да може да "лае" срещу ми.

      # 176
      • Мнения: 352
      Аз проблем със старите нямам.Никой не "лае"срещу мен и си влизам  и излизам където си искам!

      # 177
      • Мнения: 459
      Аз проблем със старите нямам.Никой не "лае"срещу мен и си влизам  и излизам където си искам!

      А бе то от край време е ясно, всеки поглежда в ляво да види колко поста има даден потребител и ако има повечко се започва едно мазнене.

      # 178
      • Sofia
      • Мнения: 4 222
      Аз пиша само в този форум и не съм посещавала други такива.
      Въпреки,че съм  нова мога да кажа ,много ми харесва и не съм срещала лошо отношение! newsm10

      Опитай се да влезеш в опозиция. На мен веднъж една от "старите" мацки така ми се скара, що съм влизала и излизала от темата, така не можела да разбере кога съм там, та да може да "лае" срещу ми.


      Ако начина по който пишеш в тази тема ти е перманентен маниер - изобщо не се учудвам на отношението което си срещнала.

      # 179
      • Мнения: 459
      Аз пиша само в този форум и не съм посещавала други такива.
      Въпреки,че съм  нова мога да кажа ,много ми харесва и не съм срещала лошо отношение! newsm10

      Опитай се да влезеш в опозиция. На мен веднъж една от "старите" мацки така ми се скара, що съм влизала и излизала от темата, така не можела да разбере кога съм там, та да може да "лае" срещу ми.


      Ако начина по който пишеш в тази тема ти е перманентен маниер - изобщо не се учудвам на отношението което си срещнала.


      Да съм се оплакала от отношение? Въбще не ми пука, ама да седнете да се подигравте с този и онзи форум само по себе си говори какво е вашето отношение.

      и когато прочетеш двете темички целите, ще видиш що за стока са твоите дружки.

      # 180
      • При хората, които обичам
      • Мнения: 3 192
      Ковачева, ама то всяко второ мнение в тази тема е твое. Хайде стига. Разбрахме те.

      # 181
      • Кацнала на едно дърво.
      • Мнения: 3 192
      Мда, излиза, че като хвалиш нещо, трябва да посереш друго.  Crossing Arms
      Имам най-светли чувства към Биберон, преместих се тук, защото има много повече теми и мнения. Как пък не можах да усетя за толкова време "скандалната атмосфера"? "Жилото на старите" и пр.? Що тъй все мен подминават форумските страсти?  Mr. Green
      Между другото, вдигала съм форумски скандал само веднъж - и то в Биберон.  Wink
      П.П. Изи, Ковачева, световният заговор не е против теб, душко.  Peace

      # 182
      • Мнения: 459
      Ковачева, ама то всяко второ мнение в тази тема е твое. Хайде стига. Разбрахме те.

      Сори за спама, тук той не е на почит.

      # 183
      • Sofia
      • Мнения: 4 222


      Да съм се оплакала от отношение? Въбще не ми пука, ама да седнете да се подигравте с този и онзи форум само по себе си говори какво е вашето отношение.

      и когато прочетеш двете темички целите, ще видиш що за стока са твоите дружки.


      Защо трябва да се оплакваш? Не трябва.
      Но и не бива да генерализираш какви са дружките ми. Каквото повикало - такова се обадило. Проста логика.
      А всъщност кои са те ?
      А двете теми кои са?

      # 184
      • Мнения: 677
      Kovacheva,понеже темата си е моя,ще ти отговоря сега съвсем сериозно,а няма да се "хабя" с чуството си за хумор,което не разбираш от край време..
      Пуснах тази тема без да упоменавам от къде са копирани мненията..
      Дреме ми за биберон или мобифон..
      Та,интересна ми беше дискусията-трябва ли да плюеш цял форум,където си бил,в друг подобен..И не за да буня духовете,а за да стане ясно,че и там и тук потребителите са едни и същи хора-добри,лоши,умни,не много умни,ниски,високи,блондинки,брюнетки и т.н.
      Сравнението между двата форума са нелепи..
      Така че давай го малко по-леко,постой още някой друг месец и тогава обобщавай..
      Успех!И приятна вечер!

      # 185
      • Мнения: 459
      Kovacheva,понеже темата си е моя,ще ти отговоря сега съвсем сериозно,а няма да се "хабя" с чуството си за хумор,което не разбираш от край време..
      Пуснах тази тема без да упоменавам от къде са копирани мненията..
      Дреме ми за биберон или мобифон..
      Та,интересна ми беше дискусията-трябва ли да плюеш цял форум,където си бил,в друг подобен..И не за да буня духовете,а за да стане ясно,че и там и тук потребителите са едни и същи хора-добри,лоши,умни,не много умни,ниски,високи,блондинки,брюнетки и т.н.
      Сравнението между двата форума са нелепи..
      Така че давай го малко по-леко,постой още някой друг месец и тогава обобщавай..
      Успех!И приятна вечер!


      Авторът на темата не съм го споменавала и незнам какви са му били помислите или пък целите с въпросната тема, но сега като се замисля, май си е точно за разбунване на духовете, не че има нещо лошо, но коментарите за биберона ме ядосаха. Постой ти не месец ами седмица в биберона и ще усетиш разликата. Аз в бг мама съм от много отдавна, бях с друг ник но нещо не мога да вляза с него и се регистрирах отново. Но въпросните "дами" са си тука и не дават да дишаш.

      # 186
      • Кори Селести
      • Мнения: 5 538
      Ковачева, кажете ми кой Ви върза в този тук презрян форум да го санкционираме веднага!

      # 187
      • Мнения: 41
      за мен основната разлика между двата форума, е в количеството регистрирани потребители, съответно разнообразието на характери...

      не е лесно да изпъкнеш сред 30 000 и нагоре човека... но и вие не успявате да уцелите точния начин...

      бг мама рулира не само поради количеството хора, но и поради количеството характери...
      разнообразието на идеи, гледни точки и т.н....

      в биберона се поощрява единствено овчемислието и точенето на лиги безкрайно... предпочитам да има малко мисъл и провокация в поведението, а не безкрайно лигавене.... идва ми вповече, честно...

      ...окей създали са си идеален, макар и виртуален свят, какъв ви е зора да влизате и да ревете срещу бг мама, пък на всичкото отгоре да се вживявате, да създавате смешни интрижки и всякакви простотии...

      ...обаче ако това ви осмисля скучния живот - продължавайте да лаете, на никой не пречите... дерзайте...

      ...обаче да идвате така да се каже на гости, и да плюете срещу стопанина, е това е повече от смешно... hahaha


      GET A F*CKIN LIFE!!!
      or just get f****d....

      аааааЙ?

      # 188
      • При хората, които обичам
      • Мнения: 3 192
      Ковачева, кажете ми кой Ви върза в този тук презрян форум да го санкционираме веднага!

      Бой, бан и доживотен абонамент за Биберон Mr. Green

      # 189
      • Мнения: 459
      Ковачева, кажете ми кой Ви върза в този тук презрян форум да го санкционираме веднага!

      "презрян" форум??? Мисля, че споменах че става дума за няколко подфорума, които са най- посещавани. Има 10 мацки, които се чувстват като у дома си, окопирали са форума, и когато са на кеф /веднъж годишно/ ти сервират кафе, ама имай късмет да са станали с д-ъто нагоре  #2gunfire

      Впечатленията ми не са само от личен опит.

      # 190
      • Мнения: 6 167
      Ковачева, кажете ми кой Ви върза в този тук презрян форум да го санкционираме веднага!

      Бой, бан и доживотен абонамент за Биберон Mr. Green

      извинявайте, но може ли да ми обясни някой какво е това Биберон newsm78

      # 191
      • Кори Селести
      • Мнения: 5 538
      да създавате смешни интрижки и всякакви простотии...

      Ще ти споделя под секрет, че тези дни има турнир.
      Но Ковачева няма шанс да се класира...тук играят професионалисти.

      извинявайте, но може ли да ми обясни някой какво е това Биберон newsm78


       Peace

      "презрян" форум??? Мисля, че споменах че става дума за няколко подфорума, които са най- посещавани.

      Форумът е един.
      Има разни подфоруми.
      Но форумът е един и е www.bg-mamma.com .

      # 192
      • Мнения: 677
      Постой ти не месец ами седмица в биберона и ще усетиш разликата.
      Тва сериозно ли го мислиш?!Ходи ти,аз съм си ок тук..
      Аз в бг мама съм от много отдавна, бях с друг ник но нещо не мога да вляза с него и се регистрирах отново. Но въпросните "дами" са си тука и не дават да дишаш.
      Поименно колежке,поименно..
      И не за да се заяждам,но стилът ти е меко казано предизвикателен и имам чувство,че си го просиш тва отношение..Може и да греша де,но от няколкото ти поста в тая тема оставам с тва впечатление..
      И що не информираш модератор като те душат?

      # 193
      • Мнения: 1 427

      Авторът на темата не съм го споменавала и незнам какви са му били помислите или пък целите с въпросната тема, но сега като се замисля, май си е точно за разбунване на духовете, не че има нещо лошо, но коментарите за биберона ме ядосаха. Постой ти не месец ами седмица в биберона и ще усетиш разликата. Аз в бг мама съм от много отдавна, бях с друг ник но нещо не мога да вляза с него и се регистрирах отново. Но въпросните "дами" са си тука и не дават да дишаш.
      Бях малко повече от месец в Биберона.И сега много рядко влизам там.Просто там различното мнение не се толерира много.Ако припяваш на общия хор , всичко е супер.И изобщо малко ми е захаросано там.Иначе и аз съм била новак тук.Но не помня много да са ме "ръфали".Имали сме спорове, но нищо драматично.Даже сега повечето от тогавашните ми опоненти са ми много симпатични.

      # 194
      • Мнения: 459
      за мен основната разлика между двата форума, е в количеството регистрирани потребители, съответно разнообразието на характери...

      не е лесно да изпъкнеш сред 30 000 и нагоре човека... но и вие не успявате да уцелите точния начин...

      бг мама рулира не само поради количеството хора, но и поради количеството характери...
      разнообразието на идеи, гледни точки и т.н....

      в биберона се поощрява единствено овчемислието и точенето на лиги безкрайно... предпочитам да има малко мисъл и провокация в поведението, а не безкрайно лигавене.... идва ми вповече, честно...

      ...окей създали са си идеален, макар и виртуален свят, какъв ви е зора да влизате и да ревете срещу бг мама, пък на всичкото отгоре да се вживявате, да създавате смешни интрижки и всякакви простотии...

      ...обаче ако това ви осмисля скучния живот - продължавайте да лаете, на никой не пречите... дерзайте...

      ...обаче да идвате така да се каже на гости, и да плюете срещу стопанина, е това е повече от смешно... hahaha


      Не, цялата работа е че сами си го изпроситхе /тези, вкл и ти, които плюете останалите форуми, вкл и биберона/, на вас какво ви беше, та седнахте да оплювате другите. Щото ви е скучно. Защото се изчерпахте. За теб "лиги", за мен добро отношетие, подкрепа, помощ в нужда. След като ти нямаш нужда от тях, не означава че и другите нямат. Но може и на теб да ти се наложи и се моли да имаш на 1000 поста, че ........

      Последна редакция: вт, 30 яну 2007, 19:37 от Reza

      # 195
      • Мнения: 677
      Сори за офа..Kovacheva,ти гласува ли в анкетата за гълтането?

      # 196
      • Мнения: 46 515
      Една дума в Интернет се приема много по-различно, отколкото същата очи в очи. Случвало ми се е да отговоря най-съвестно и да ми кажат, че се заяждам, не си го слагам на сърцето- нито като Новак, нито като Ветеран, нито в реалния живот. Сигурно затова и не забелязвам лошото отношение към новаците, за което става дума непрекъснато.
      Много рядко заглеждам ника и броя мнения на автора.

      Скрита съм, защото не излизам от страницата на форума, но и не седя пред компютъра- минавам, чета, пиша и ставам. Не ми е приятно името ми да се мъдри непрекъснато вътре и всеки, който не може да намери аргумент по някоя тема, да се хваща за това колко време съм вътре и колко мнения имам (явно не само малкото мнения са проблем тук Mr. Green) или някой да ми пусне ЛС и да си каже, тая се прави на интересна, виждам я, а не ще да ми отговори  Twisted Evil "Скриването" е достъпно за всички, не е привилегия Sunglasses

      Често давам линкове към теми, които са обсъждани скоро, не за друго, а защото тези които са дали отговор вчера, няма да си направят труда да пишат днес. Жалко, че някой го приема като обида, особено в тия времена, когато търсачката не винаги работи и се налага търсене на ръка ...

      # 197
      • Мнения: 459
      Сори за офа..Kovacheva,ти гласува ли в анкетата за гълтането?

      Ми не съм я видяла, иначе почти няма анкета в която да не гласувам? Е, и?

      # 198
      • Кори Селести
      • Мнения: 5 538
      Съжалявам, не мога да ти оправя поста.

      Прилича ми на лично отношение от страна на форумската система.

      ...та кажи кой те върза тук.


      П.П. Успях да навия системата да ти оправи поста.
      Виж, че можем и да сме добри.

        bouquet Heart Eyes

      # 199
      • Мнения: 3 760
      Сори за офа..Kovacheva,ти гласува ли в анкетата за гълтането?
      Очевадно е, че тя не гълта, а плюе  Whistling

      # 200
      • При хората, които обичам
      • Мнения: 3 192
      Мъниии,  Hug

      Добре, че се обади Никол и успокои топката.
      Не знам какво отношение очакваш, Ковачева. Народът си има приказка - Каквото повикало, такова се обадило. Ти повика, при това - силно.

      # 201
      • Мнения: 677
      Сори за офа..Kovacheva,ти гласува ли в анкетата за гълтането?

      Ми не съм я видяла, иначе почти няма анкета в която да не гласувам? Е, и?
      Е как пък точно тази"не си видяла"..
      Пфууу..Толкова ми е важно,а и не само на мен..Нищо де,имаш време да се поправиш..
      И не ми казвай,че не правиш и метрампаж сега..

      # 202
      • Мнения: 3 447
      Ох, Ковачева... за да затвърдя впечатленията ти, ще си позволя нескромно да се самоцитирам  Blush
      Това е като да отидеш на купон у непознати и още от вратата да извикаш "Ебаси, колко сте тъпи всичките!".  Пък после се чудиш защо никой не иска да те кани на блус.

      # 203
      • Мнения: 459
      Сори за офа..Kovacheva,ти гласува ли в анкетата за гълтането?
      Очевадно е, че тя не гълта, а плюе  Whistling

      Ха, добър ден! Много време те нямаше!

      Тъй като нямам физическата възможност да се справя с всички ви, обещавам да вляза с друг ник във форума, да вляза в опозиция с някоя старша, без караници  Mr. Green, да видим какво ще става, та после ще пусна линк тука.

      Та като обобщение, мога да кажа, че въобще не е етично да се подиграваш и да обиждаш други форуми.

      # 204
      • Кори Селести
      • Мнения: 5 538
      Според правилата, ако регистрираш два активни акаунта ще бъдеш санкционирана.
      Решението е твое.

        bouquet Heart Eyes Peace

      П.П. тренирай, Ковачева.
      В този форум трябват мускули. Аз и анаболи пия, за да се поддържам във форма.

      # 205
      • Мнения: 459
      Ох, Ковачева... за да затвърдя впечатленията ти, ще си позволя нескромно да се самоцитирам  Blush
      Това е като да отидеш на купон у непознати и още от вратата да извикаш "Ебаси, колко сте тъпи всичките!".  Пък после се чудиш защо никой не иска да те кани на блус.

      Ами не си разбрала. Тук става дума за оплюван друг форум, иначе на мен не ми пука за 10-те мацки, които живеят тук.

      # 206
      • Мнения: 3 447
      Цитат на: Kovacheva link=topic=158585.msg3127276#msg3127276 Та като обобщение, мога да кажа, че въобще не е етично да се подиграваш и да обиждаш други форуми.
      [/quote

      Права си, не е  Whistling
      "...нахъсани гъски, които чакат някой с 20 поста, за да го ракъсат на прачета, щото така или иначе няма какво да правят, то от седене по 24 часа във форума и всичко вече са обсъдили, а и не дават да се повтарят теми, друго не им остава. Тва скуката е голяма работа, винаги има изключения, но като цяло това е облика на два три подфорума и които са най посещавани."

      # 207
      • Мнения: 459
      Според правилата, ако регистрираш два активни акаунта ще бъдеш санкционирана.
      Решението е твое.

        bouquet Heart Eyes Peace

      П.П. тренирай, Ковачева.
      В този форум трябват мускули. Аз и анаболи пия, за да се поддържам във форма.

      Имам два компа вкъщи.

      # 208
      • Sofia
      • Мнения: 4 222
      Ох, Ковачева... за да затвърдя впечатленията ти, ще си позволя нескромно да се самоцитирам  Blush
      Това е като да отидеш на купон у непознати и още от вратата да извикаш "Ебаси, колко сте тъпи всичките!".  Пък после се чудиш защо никой не иска да те кани на блус.

      Ами не си разбрала. Тук става дума за оплюван друг форум, иначе на мен не ми пука за 10-те мацки, които живеят тук.

      Темата не беше ли за това, че бг- мамма е оплюван на другото място?
      Хм, обърках се вече newsm78

      # 209
      • Мнения: 677
      обещавам да вляза с друг ник във форума, да вляза в опозиция с някоя старша, без караници
      Е няма нужда..И с този се справяш блестящо!

      П.П.И Kovacheva,що ми избягваш въпроса за метрампажа?

      # 210
      • Мнения: 459
      Как не се намери един от всички тук да каже, а бе хора не е хубаво така да се оплюват форуми, в крайна сметка никой не желае да бъде обект на подигравки и обиди. Ама то смее ли някой да се обади.

      # 211
      • Мнения: 41
      ....как ме затапи - хехехх безмълвна съм...
      да ти обясня, щото май нещо не си в час...

      ...регистрацията ми в сайта е повече от година, но не пиша активно, особено единствено и само да си чеша клавиатурката... пиша когато ми е интересно и забавно, не намирам удоволствие да задавам въпрос за 1000 път, ей така, само за да бъда забелязана...

      как ти звучи, Ъ?

      ...всичките неща които са ме интересували, съм намирала по един или друг начин, и без да пускам отделни теми, просто ползвам ТЪРСАЧКАТА и намирам...

      understooD?


      ...хайде сега беш  в биберона да се фалиш как си ни нАредила белите птици у БГМАМА-та...нали ти си дарчето, дето си е отворила специална тема за коментар и сеир, бахти ако не си толкова смешна, сигурно щях да плача от съжаление за това, че има и такива като теб, все още...

      ТИ СИ ЗВЕЗДА!!! в бибИрона! Честито!!!

       Mr. Green

      много мисионерски го раздаваш, но за какво се палиш още не мога да си изясня, медал ли ще ти дадат в БИБирона, орден за специални заслуги, Ъ?...  нещо от сорта за особен принос за развитието на бибИроните по света ли що ли...  newsm78

      # 212
      • Мнения: 3 760
      Хора не е хубаво така да се оплюват форуми, в крайна сметка никой не желае да бъде обект на подигравки и обиди!

      Ковачева, това и за теб се отнася!

      # 213
      • Кори Селести
      • Мнения: 5 538
      Имам два компа вкъщи.

      Само да уточня, че броя компютри няма никакво отношение към  броя акаунти  Peace

      Другото са тренировки.

      Ама то смее ли някой да се обади.

      Ковачева какво говорите?
      Погледнете какъв екип сме събрали за да Ви преборим..и пак не се справяме много добре.

      Ако това е Вашето несмеене, не смея да си помисля като се поотпуснете какво ще стане.
       Heart Eyes  bouquet Hug

      # 214
      • Мнения: 459
      ....как ме затапи - хехехх безмълвна съм...
      да ти обясня, щото май нещо не си в час...

      ...регистрацията ми в сайта е повече от година, но не пиша активно, особено единствено и само да си чеша клавиатурката... пиша когато ми е интересно и забавно, не намирам удоволствие да задавам въпрос за 1000 път, ей така, само за да бъда забелязана...

      как ти звучи, Ъ?

      ...всичките неща които са ме интересували, съм намирала по един или друг начин, и без да пускам отделни теми, просто ползвам ТЪРСАЧКАТА и намирам...

      understooD?


      ...хайде сега беш  в биберона да се фалиш как си ни нАредила белите птици у БГМАМА-та...нали ти си дарчето, дето си е отворила специална тема за коментар и сеир, бахти ако не си толкова смешна, сигурно щях да плача от съжаление за това, че има и такива като теб, все още...

      ТИ СИ ЗВЕЗДА!!! в бибИрона! Честито!!!

       Mr. Green

      много мисионерски го раздаваш, но за какво се палиш още не мога да си изясня, медал ли ще ти дадат в БИБирона, орден за специални заслуги, Ъ?...  нещо от сорта за особен принос за развитието на бибИроните по света ли що ли...  newsm78

       smile3501
      Още малко ще ме набиеш  Laughing
      Така като гледаш дали ме интересува твоето мнение, върви да спиш спокойно, че си начесала клавиатурата си.

      п.п ако ползваше търсачката, щеше да разбереш че не работи много отдавна.

      # 215
      • Мнения: 677
      Многоуважаема в много форуми и близка до сърцето ми госпожа Kovacheva,
      За трети път Ви питам..
      Вие правите ли метрампаж и какво е отношението Ви към него и хората,които го практикуват?

      # 216
      • Кори Селести
      • Мнения: 5 538
      Аз предлагам всички да млъкнем внезапно и да видим Ковачева колко ще издържи.

      # 217
      • При хората, които обичам
      • Мнения: 3 192
      Изтрих си целия пост и се махам. Лека нощ, Ковачева.

      # 218
      • Мнения: 46 515
      И аз до тук само плюене по бгмама видях  Tired

      Търсачката работи, не непрекъснато, но работи, нощем особено е винаги свободна.

      Млъквам Grinning

      # 219
      • Мнения: 6 155
      Ох ooooh!...имате късмет, че не съм модератор... Mr. Green

      # 220
      • Мнения: 677
      Ходете където искате..Аз си чакам отговорите на въпросите от дамата с двата компютъра в къщи..

      # 221
      • Мнения: 3 760
      До сега четох темата й в Биберона. Яко плюеше, милата.... Темата вече я няма и Слава Богу!

      # 222
      • Мнения: 41
       Confused

      ...прилагането на насилие в инет пространството не ми е познато, но започна да се измъкваш доста лаишки, нямаш повече аргументи, що ли?

      беден речник, маме?

      дадохме ти достатъчно възможност да изпъкнеш, давай, срази ни с интелекта си...  Mr. Green

      казах! смЕтам и аз темата за приключена, на опонентката й свършиха разумните доводи и започва  с призив към физическо насилие...  hahaha 

      ня'а та бия, споко...

      нЕма сми... тя природата си е свършила своето.... Mr. Green
         

      # 223
      • При хората, които обичам
      • Мнения: 3 192
      Видя ли, Тони, какво направи? Толкова си настоятелен, че изгони момичето. А то така искаше да се впише... Mr. Green

      # 224
      • Мнения: 459
      Имам лош навик, когато видя лошо отношение да отвръщам със същото, а трябва точно обратното с добра дума, тогава можеше да имам малко повече успех. Незнам дали сте видели но и в двата форума има банер с препратка към другия, което трябва да означава да спазваме малко уважение.

      Предлагам да спрем до тук и да прибираме чадърите.

      # 225
      • Мнения: 490
      Незнам кво ще прибирате и къде ще ходите , но тук вече не е просто скучно - многооооо е скучно !
      Като 20- годишен брак  Wink

      # 226
      • Мнения: 677
      Имам лош навик, когато видя лошо отношение да отвръщам със същото
      Лошо няма,ама за един за метрампаж не поиска да отговориш,а търсиш добро отношение..
      Незнам дали сте видели но и в двата форума има банер с препратка към другия, което трябва да означава да спазваме малко уважение.
      Е до сега се кьорих,банер не видях в бегемама на биберон и в биберон на бегемама също..

      # 227
      • някъде там
      • Мнения: 1 466
      Тони,най-отдолу на страниците е банера Wink

      # 228
      • Кацнала на едно дърво.
      • Мнения: 3 192
      Няма да се махна, защото съм ужасно притеснена. Sad
      Разбирам, че Додо Додо се е събрала с лоши хора. Ох, ох, ами сега? Моля Додо веднага да тури един списък, за да знам да ги избягвам. Naughty
      Също така искам списък на:
      - редовно гласувалите във всички теми;
      - тези, които правят метрампаж;
      - тези, които не правят такива неща;
      - кой колко точно има:
      а) компютри;
      б) хладилници;
      в) персийски килимчета с иранска шарка.
      И за да не се притеснявам, моля Агентът Провокатор да ми прати колетче с бельо от същата марка. За утеха. Пък и моят мъж душа носи.
      П.П. Иначе не се махам, а ще седя тук цяла нощ и ще се чудя.
      Защо, защо Ковачева е популярна в Биберон, а тук не е?

      # 229
      • Мнения: 5 468
      Има 10 мацки, които се чувстват като у дома си, окопирали са форума, и когато са на кеф /веднъж годишно/ ти сервират кафе, ама имай късмет да са станали с д-ъто нагоре  #2gunfire
      Абе, кои са тези страховити личности? Изброй ги поименно, за да се съобразявам и аз, ако ги "срещна"... да си трая, че да не си изпатя newsm43.

      # 230
      • Мнения: 6 167
      Василиса   Wink
      Може ли да не знаеш, че тема, в която влезе Ковачева моментално се
      превръща в темата vs. ковачева.
      дещовиди в чудосевидя, как не си е сменила заглавията на еко темите тая  жена не знам.

      Да благодаря за пояснението какво е Биберон на ДеВаня и Реза.  Peace
      Наистина , нямах представа за съществуването им в тази галактика.

      Аз тук си вися. Като Умницата. Laughing

      Последна редакция: вт, 30 яну 2007, 21:39 от Lennie

      # 231
      • Кацнала на едно дърво.
      • Мнения: 3 192
      И за Лени едно колетче с бельо, молим!  Grinning

      # 232
      • Мнения: 677
      Тони,най-отдолу на страниците е банера Wink
      И да и не,банера си се сменя и чак като рефрешнах се появи..На 3 пъти веднъж,Илонита -импресийки..  Wink А в беберона е линк,а не е банер  Wink

      Плаха Kovacheva..Ше пусна анкета за метрампажа,няма начин там да не отговори..

      # 233
      • При хората, които обичам
      • Мнения: 3 192
      Добре де, ние сме тук. А къде е Ковачева?

      # 234
      • Мнения: 677
      Е как къде?!
      От единия компютър на другия и в промеждутъка метрампажира..

      # 235
      • Кацнала на едно дърво.
      • Мнения: 3 192
      http://www.agentprovocateur.com/
      Обаче за Ковачева няма гащи, да знаете.
      П.П. Сопрано, ти не зяпай така...

      # 236
      • Мнения: 677
      От кога съм я посъветвал,Агента Провокатор,да си сложи подходящ аватар към ника..
      Ама не слуша..
      Аз пък да зяпам,да зяпам,колко да зяпам..
      Бельото за вас-другото за мен..

      # 237
      • Мнения: 3 447
      За Василиса - таквоз

      # 238
      • София
      • Мнения: 2 381
      Не са ме посрещнали с лошо във форума, а напротив. Много момичета/жени са ми помагали. Някои ги чувствам и като приятелки пишем си в ISQ, разменили сме си снимки и т.н. Досега никой за нищо не ми се е присмивал, но е вярно, че ако някой пусне тема, която е била пускана, някой му казва, че вече е имало такава или подобна и добавя линка. Просто повечето хора откриват този форум, когато имат проблем и пуснат някоя дума в гугъл и така... Понякога човек е толкова уплашен, че не се изразява ясно или задава тъпи въпроси и всички трябва да проявяват разбиране.  Аз самата не мисля, че някого с нещо съм обидила. Във форума, освен че намирам полезна информация, се и забавлявам.  Laughing

      # 239
      • Мнения: 5 877
      Записвам се, да не ме пропуснете с гащите. И килимче, молим.
      Царица съм на метрампажа.

      # 240
      • Мнения: 822
      Как не се намери един от всички тук да каже, а бе хора не е хубаво така да се оплюват форуми, в крайна сметка никой не желае да бъде обект на подигравки и обиди. Ама то смее ли някой да се обади.
      И аз се обаждам,щото не съм страхливка...
      А бе хора не е хубаво така да се оплюват форуми, в крайна сметка никой не желае да бъде обект на подигравки и обиди.

      П.П.1 Мамо Кенга,моля те,излез от роля!Всички знаем,че не си в Бургас...
      Зная също,че си върла фенка на един друг форум,който не искам да обиждам...И там си много по-мила отколкото тук...Обичам те! Hug  bouquet Heart Eyes
      П.П.2 Моля ви,не прекратявайте този така весел дебат!Make Love!

      # 241
      • Мнения: 25 610
      Метр аН паж, молим!  Whistling
      Учете езиците, не ги чешете!  Mr. Green
      Сега заслужих ли си гащите и аз?  Praynig

      # 242
      • София
      • Мнения: 2 271
      Ковачева, предлагам ти нова тема за размисъл - Кое е по-лошо: Старите форумки да посрещат зле новаците, или новаците да посрещат зле старите форумки?

      Иначе по повод въпроса ти как не се е намерил някой да каже, че не  е хубаво да се плюе...., мисля, че замисълът на темата беше точно такъв, нали?

      # 243
      • Мнения: 5 468
      П.П.1 Мамо Кенга,моля те,излез от роля!
      И аз искам мама Кенга да се върне Crossing Arms.

      # 244
      • София
      • Мнения: 2 271
      П.П.1 Мамо Кенга,моля те,излез от роля!
      И аз искам мама Кенга да се върне Crossing Arms.
      Аз също харесвам стила и, но специално в тази тема не се усеща липсата на Мама Кенга  Whistling

      # 245
      • Мнения: 822
      И аз искам мама Кенга да се върне Crossing Arms.
      Ох,Ню,нямах точно това предвид,но карай да върви...То и без друго е достатъчно весело тук...

      # 246
      • Мнения: 6 167
      Метр аН паж, молим!  Whistling
      Учете езиците, не ги чешете!  Mr. Green
      Сега заслужих ли си гащите и аз?  Praynig

      Сийке, ти каква чашка си?
      Разгледа ли внимателно сайта?  Wink

      # 247
      • Мнения: 9 903
      П.П.1 Мамо Кенга,моля те,излез от роля!
      И аз искам мама Кенга да се върне Crossing Arms.
      и Ковачева ли е мама кенга?

      # 248
      • Кори Селести
      • Мнения: 5 538
      Че тя Мама ви Кенга си е тук...но не в тази тема.
      Така ви е мъчно, пък сте я пропуснали.

      Тя дори се самокандидатира за модератор на един подфорум.

      Хайде стига жокери:)
      Намерете си я:)

      # 249
      • Мнения: 822
      и Ковачева ли е мама кенга?
      Ти не знаеш ли,че каквото и да се случва тук,все тя е виновна...  Laughing

      П.П.Сега очаквам,Ковачева да се обиди,че я сравнявам с МК,или МК да се обиди,че я сравнявам с Ковачева...
      Реза,знаем,че е тук...Това беше закачка към Ковачева...Без да я обиждам...

      # 250
      • Мнения: 6 167
      как Ковачева може да бъде Мама Кенга. Crazy объркахте се. Mr. Green

      # 251
      • Мнения: 677
      И аз искам мама Кенга да се върне Crossing Arms.
      Ох,Ню,нямах точно това предвид,но карай да върви...То и без друго е достатъчно весело тук...
      А нищо..Тя Ню да си каже  Mr. Green

      И аз съм Мама Ви Кенга..И Ню е..

      # 252
      • Мнения: 9 903
      всички искат да са мама кенга...очевидно  Mr. Green

      # 253
      • Sf
      • Мнения: 808
      Вергилийка ли ще дойде Кенга, бе  Mr. Green Че нали тя се беше кандидатирала за мод Simple Smile

      Върдж, шегувам се, да не се засегнеш  Peace

      # 254
      • При хората, които обичам
      • Мнения: 3 192
      Тони, а МК дали прави метр ан паж. И по кой точно начин Whistling

      Последна редакция: вт, 30 яну 2007, 23:08 от ДЕ ВАня

      # 255
      • Мнения: 677
      Подкрепете МК за модератор!

      ДеВане,ще и пиша ЛС и ще ти ансуърна..
      Горещо се надявам да прави..Ше видим де..

      # 256
      • Кацнала на едно дърво.
      • Мнения: 3 192
      Всички, които не знаят как се пише - метранпаж или метрампаж (но го правят, нали?  Mr. Green) ги глобявям с по едни гащи.
      За Ковачева все още няма гащи...

      # 257
      • Мнения: 25 610
      Сийке, ти каква чашка си?
      Разгледа ли внимателно сайта?  Wink

      Отзад напред - не можах да го разгледам, че голям проблем със зареждането на сайта.   Crossing Arms
      За чашка не питай - нЕма толкоз голяма палатка (или бъчва? newsm78)...  Naughty

      # 258
      • София
      • Мнения: 2 271
      Сийке, ти каква чашка си?
      Разгледа ли внимателно сайта?  Wink

      Отзад напред - не можах да го разгледам, че голям проблем със зареждането на сайта.   Crossing Arms
      За чашка не питай - нЕма толкоз голяма палатка (или бъчва? newsm78)...  Naughty
      Как'Сийке, рекламата е забранена в този форум! Mr. Green

      # 259
      # 260
      • Мнения: 6 323
      Смятам, че темата отдавна е изчерпана - изродила се е и вече репликите са off-topic, а и доста от тях са открита конфронтация между потребители.

      Както повечето са видяли, тук има банер на Биберон и там - наш, което говори за това, че собствениците на двата сайта и форума са в добри отношения.

      Не считам за редно потребители, които харесват повече единия форум, да говорят против другия, независимо каква е посоката.
      Мисля, че това, че съществуват различни сайтове и форуми, е в полза на потребителите и дава на всеки възможността да намери място, където да се чувства добре.

      Заключвам темата.

      Общи условия

      Активация на акаунт