На заем от друг форум или ужасно ли е в бг-мама?

  • 13 383
  • 260
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 677
Сори за офа..Kovacheva,ти гласува ли в анкетата за гълтането?

# 196
  • Мнения: 46 539
Една дума в Интернет се приема много по-различно, отколкото същата очи в очи. Случвало ми се е да отговоря най-съвестно и да ми кажат, че се заяждам, не си го слагам на сърцето- нито като Новак, нито като Ветеран, нито в реалния живот. Сигурно затова и не забелязвам лошото отношение към новаците, за което става дума непрекъснато.
Много рядко заглеждам ника и броя мнения на автора.

Скрита съм, защото не излизам от страницата на форума, но и не седя пред компютъра- минавам, чета, пиша и ставам. Не ми е приятно името ми да се мъдри непрекъснато вътре и всеки, който не може да намери аргумент по някоя тема, да се хваща за това колко време съм вътре и колко мнения имам (явно не само малкото мнения са проблем тук Mr. Green) или някой да ми пусне ЛС и да си каже, тая се прави на интересна, виждам я, а не ще да ми отговори  Twisted Evil "Скриването" е достъпно за всички, не е привилегия Sunglasses

Често давам линкове към теми, които са обсъждани скоро, не за друго, а защото тези които са дали отговор вчера, няма да си направят труда да пишат днес. Жалко, че някой го приема като обида, особено в тия времена, когато търсачката не винаги работи и се налага търсене на ръка ...

# 197
  • Мнения: 459
Сори за офа..Kovacheva,ти гласува ли в анкетата за гълтането?

Ми не съм я видяла, иначе почти няма анкета в която да не гласувам? Е, и?

# 198
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Съжалявам, не мога да ти оправя поста.

Прилича ми на лично отношение от страна на форумската система.

...та кажи кой те върза тук.


П.П. Успях да навия системата да ти оправи поста.
Виж, че можем и да сме добри.

  bouquet Heart Eyes

# 199
  • Мнения: 3 760
Сори за офа..Kovacheva,ти гласува ли в анкетата за гълтането?
Очевадно е, че тя не гълта, а плюе  Whistling

# 200
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Мъниии,  Hug

Добре, че се обади Никол и успокои топката.
Не знам какво отношение очакваш, Ковачева. Народът си има приказка - Каквото повикало, такова се обадило. Ти повика, при това - силно.

# 201
  • Мнения: 677
Сори за офа..Kovacheva,ти гласува ли в анкетата за гълтането?

Ми не съм я видяла, иначе почти няма анкета в която да не гласувам? Е, и?
Е как пък точно тази"не си видяла"..
Пфууу..Толкова ми е важно,а и не само на мен..Нищо де,имаш време да се поправиш..
И не ми казвай,че не правиш и метрампаж сега..

# 202
  • Мнения: 3 447
Ох, Ковачева... за да затвърдя впечатленията ти, ще си позволя нескромно да се самоцитирам  Blush
Това е като да отидеш на купон у непознати и още от вратата да извикаш "Ебаси, колко сте тъпи всичките!".  Пък после се чудиш защо никой не иска да те кани на блус.

# 203
  • Мнения: 459
Сори за офа..Kovacheva,ти гласува ли в анкетата за гълтането?
Очевадно е, че тя не гълта, а плюе  Whistling

Ха, добър ден! Много време те нямаше!

Тъй като нямам физическата възможност да се справя с всички ви, обещавам да вляза с друг ник във форума, да вляза в опозиция с някоя старша, без караници  Mr. Green, да видим какво ще става, та после ще пусна линк тука.

Та като обобщение, мога да кажа, че въобще не е етично да се подиграваш и да обиждаш други форуми.

# 204
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Според правилата, ако регистрираш два активни акаунта ще бъдеш санкционирана.
Решението е твое.

  bouquet Heart Eyes Peace

П.П. тренирай, Ковачева.
В този форум трябват мускули. Аз и анаболи пия, за да се поддържам във форма.

# 205
  • Мнения: 459
Ох, Ковачева... за да затвърдя впечатленията ти, ще си позволя нескромно да се самоцитирам  Blush
Това е като да отидеш на купон у непознати и още от вратата да извикаш "Ебаси, колко сте тъпи всичките!".  Пък после се чудиш защо никой не иска да те кани на блус.

Ами не си разбрала. Тук става дума за оплюван друг форум, иначе на мен не ми пука за 10-те мацки, които живеят тук.

# 206
  • Мнения: 3 447
Цитат на: Kovacheva link=topic=158585.msg3127276#msg3127276 Та като обобщение, мога да кажа, че въобще не е етично да се подиграваш и да обиждаш други форуми.
[/quote

Права си, не е  Whistling
"...нахъсани гъски, които чакат някой с 20 поста, за да го ракъсат на прачета, щото така или иначе няма какво да правят, то от седене по 24 часа във форума и всичко вече са обсъдили, а и не дават да се повтарят теми, друго не им остава. Тва скуката е голяма работа, винаги има изключения, но като цяло това е облика на два три подфорума и които са най посещавани."

# 207
  • Мнения: 459
Според правилата, ако регистрираш два активни акаунта ще бъдеш санкционирана.
Решението е твое.

  bouquet Heart Eyes Peace

П.П. тренирай, Ковачева.
В този форум трябват мускули. Аз и анаболи пия, за да се поддържам във форма.

Имам два компа вкъщи.

# 208
  • Sofia
  • Мнения: 4 226
Ох, Ковачева... за да затвърдя впечатленията ти, ще си позволя нескромно да се самоцитирам  Blush
Това е като да отидеш на купон у непознати и още от вратата да извикаш "Ебаси, колко сте тъпи всичките!".  Пък после се чудиш защо никой не иска да те кани на блус.

Ами не си разбрала. Тук става дума за оплюван друг форум, иначе на мен не ми пука за 10-те мацки, които живеят тук.

Темата не беше ли за това, че бг- мамма е оплюван на другото място?
Хм, обърках се вече newsm78

# 209
  • Мнения: 677
обещавам да вляза с друг ник във форума, да вляза в опозиция с някоя старша, без караници
Е няма нужда..И с този се справяш блестящо!

П.П.И Kovacheva,що ми избягваш въпроса за метрампажа?

Общи условия

Активация на акаунт