На заем от друг форум или ужасно ли е в бг-мама?

  • 13 384
  • 260
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 459
Как не се намери един от всички тук да каже, а бе хора не е хубаво така да се оплюват форуми, в крайна сметка никой не желае да бъде обект на подигравки и обиди. Ама то смее ли някой да се обади.

# 211
  • Мнения: 41
....как ме затапи - хехехх безмълвна съм...
да ти обясня, щото май нещо не си в час...

...регистрацията ми в сайта е повече от година, но не пиша активно, особено единствено и само да си чеша клавиатурката... пиша когато ми е интересно и забавно, не намирам удоволствие да задавам въпрос за 1000 път, ей така, само за да бъда забелязана...

как ти звучи, Ъ?

...всичките неща които са ме интересували, съм намирала по един или друг начин, и без да пускам отделни теми, просто ползвам ТЪРСАЧКАТА и намирам...

understooD?


...хайде сега беш  в биберона да се фалиш как си ни нАредила белите птици у БГМАМА-та...нали ти си дарчето, дето си е отворила специална тема за коментар и сеир, бахти ако не си толкова смешна, сигурно щях да плача от съжаление за това, че има и такива като теб, все още...

ТИ СИ ЗВЕЗДА!!! в бибИрона! Честито!!!

 Mr. Green

много мисионерски го раздаваш, но за какво се палиш още не мога да си изясня, медал ли ще ти дадат в БИБирона, орден за специални заслуги, Ъ?...  нещо от сорта за особен принос за развитието на бибИроните по света ли що ли...  newsm78

# 212
  • Мнения: 3 760
Хора не е хубаво така да се оплюват форуми, в крайна сметка никой не желае да бъде обект на подигравки и обиди!

Ковачева, това и за теб се отнася!

# 213
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Имам два компа вкъщи.

Само да уточня, че броя компютри няма никакво отношение към  броя акаунти  Peace

Другото са тренировки.

Ама то смее ли някой да се обади.

Ковачева какво говорите?
Погледнете какъв екип сме събрали за да Ви преборим..и пак не се справяме много добре.

Ако това е Вашето несмеене, не смея да си помисля като се поотпуснете какво ще стане.
 Heart Eyes  bouquet Hug

# 214
  • Мнения: 459
....как ме затапи - хехехх безмълвна съм...
да ти обясня, щото май нещо не си в час...

...регистрацията ми в сайта е повече от година, но не пиша активно, особено единствено и само да си чеша клавиатурката... пиша когато ми е интересно и забавно, не намирам удоволствие да задавам въпрос за 1000 път, ей така, само за да бъда забелязана...

как ти звучи, Ъ?

...всичките неща които са ме интересували, съм намирала по един или друг начин, и без да пускам отделни теми, просто ползвам ТЪРСАЧКАТА и намирам...

understooD?


...хайде сега беш  в биберона да се фалиш как си ни нАредила белите птици у БГМАМА-та...нали ти си дарчето, дето си е отворила специална тема за коментар и сеир, бахти ако не си толкова смешна, сигурно щях да плача от съжаление за това, че има и такива като теб, все още...

ТИ СИ ЗВЕЗДА!!! в бибИрона! Честито!!!

 Mr. Green

много мисионерски го раздаваш, но за какво се палиш още не мога да си изясня, медал ли ще ти дадат в БИБирона, орден за специални заслуги, Ъ?...  нещо от сорта за особен принос за развитието на бибИроните по света ли що ли...  newsm78

 smile3501
Още малко ще ме набиеш  Laughing
Така като гледаш дали ме интересува твоето мнение, върви да спиш спокойно, че си начесала клавиатурата си.

п.п ако ползваше търсачката, щеше да разбереш че не работи много отдавна.

# 215
  • Мнения: 677
Многоуважаема в много форуми и близка до сърцето ми госпожа Kovacheva,
За трети път Ви питам..
Вие правите ли метрампаж и какво е отношението Ви към него и хората,които го практикуват?

# 216
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Аз предлагам всички да млъкнем внезапно и да видим Ковачева колко ще издържи.

# 217
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Изтрих си целия пост и се махам. Лека нощ, Ковачева.

# 218
  • Мнения: 46 543
И аз до тук само плюене по бгмама видях  Tired

Търсачката работи, не непрекъснато, но работи, нощем особено е винаги свободна.

Млъквам Grinning

# 219
  • Мнения: 6 155
Ох ooooh!...имате късмет, че не съм модератор... Mr. Green

# 220
  • Мнения: 677
Ходете където искате..Аз си чакам отговорите на въпросите от дамата с двата компютъра в къщи..

# 221
  • Мнения: 3 760
До сега четох темата й в Биберона. Яко плюеше, милата.... Темата вече я няма и Слава Богу!

# 222
  • Мнения: 41
 Confused

...прилагането на насилие в инет пространството не ми е познато, но започна да се измъкваш доста лаишки, нямаш повече аргументи, що ли?

беден речник, маме?

дадохме ти достатъчно възможност да изпъкнеш, давай, срази ни с интелекта си...  Mr. Green

казах! смЕтам и аз темата за приключена, на опонентката й свършиха разумните доводи и започва  с призив към физическо насилие...  hahaha 

ня'а та бия, споко...

нЕма сми... тя природата си е свършила своето.... Mr. Green
   

# 223
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Видя ли, Тони, какво направи? Толкова си настоятелен, че изгони момичето. А то така искаше да се впише... Mr. Green

# 224
  • Мнения: 459
Имам лош навик, когато видя лошо отношение да отвръщам със същото, а трябва точно обратното с добра дума, тогава можеше да имам малко повече успех. Незнам дали сте видели но и в двата форума има банер с препратка към другия, което трябва да означава да спазваме малко уважение.

Предлагам да спрем до тук и да прибираме чадърите.

Общи условия

Активация на акаунт