Питате ли мъжът ви за разни малки покупки ?

  • 2 591
  • 66
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 140
Първа опция.
Не питам аз преценявам дали ми трябва или не.

# 31
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Цитат
Първа опция.
Не питам аз преценявам дали ми трябва или не.

  Peace

# 32
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Чат-пат го питам. Но по-често не.
Последно турнах ДВД записвачка на компютъра домашния и той се обиди, че не съм го обсъдила, ама то какво има да се обсъжда тука, да ви питам аз?! Искам двд записвачка, ми слагам си я...чудо голямо... Crossing Arms

# 33
  • Мнения: 1 547
От куртоазия понякога питам.
Определено обаче си правя каквото искам. Често съм мъмрена, защото не мога да си стискам юмручето, но, слава богу, мъжът ми е такъв, че се чуди как да изкара повече, за да задоволи нарасналите потребности, отколкото да ми повтаря непрекъснато, че няма пари и че не мога да ги харча за каквото намеря за добре. Късмет. Луд  Mr. Green

# 34
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
не не питам. омръзнали са ми въпроси от рода на - защо ти е друга количка за детето, на тази какво и е; нямаш ли си ботуши, че ще си купуваш пак и т.н. и т.н. това е п редимството да си финансово независим  Peace

# 35
  • Мнения: 4 916
Питам когато имам съмнения, че може да се дублираме в покупката.

Иначе сме на уведомителен режим. напр.:
Аз: Смятам да си взема нов телефон, само трябва да проверя дали ще ми го продадат без договор.
Той: ОК.

# 36
  • Мнения: 2 609
За домакинството аз си преценявам от какво имам нужда. Mr. Green Само го уведомявам след покупката. Flutter Ако е нещо по-едро решаваме двамата. Peace

# 37
  • Мнения: 131
Щом съм преценила че трябва значи трябва. Той никога не ми е държал сметка за такива неща.

# 38
  • Мнения: 6 167
не, не го питам за нищо.
ние обсъждаме  Wink
за дребни неща - не. за по-големи - естествено, че да.

# 39
  • Мнения: 4 371
От куртоазия понякога питам.
Определено обаче си правя каквото искам. Често съм мъмрена, защото не мога да си стискам юмручето, но, слава богу, мъжът ми е такъв, че се чуди как да изкара повече, за да задоволи нарасналите потребности, отколкото да ми повтаря непрекъснато, че няма пари и че не мога да ги харча за каквото намеря за добре. Късмет. Луд  Mr. Green
А, баш!
На мен обаче ми се казва, не че не мога да стискам юмручето или че съм със широки пръсти, а че съм без пръсти  Laughing

# 40
  • Мнения: 220
Никога не питам-просто съобщавам какво мисля да купувам.А пък ако е за нещо по -едро направо си го изнудвам миличкия. smile3506И той като му писне всяка вечер една и съща песен да му пея -няма как съгласява се

# 41
  • Мнения: 1 120
Тц, не питам...
Само за по-едри питам...по-скоро му искам мнението, щото ако съм решила да взема нещо го взимам  Rolling Eyes

И аз така newsm10
и при мен е така Simple Smile

# 42
  • Мнения: 3 271
Зависи от типа на покупката (не само от паричният й еквивалент). За подправки, козметика и други "мои" си неща - естествено, че не. За домакински неща решаваме заедно, дори цвета на 1 леген да е Simple Smile Но то така или иначе пазаруваме заедно, така че заедно избираме. А за по-едри неща - също разбира се. Бензин зареждаме 1 път седмично, 40 лв горе-долу. Естествено, че се питаме понякога, ако имам 40-50 лв в мен (или той) и не знаеш колко има у другият, по-добре да питаш вместо да тичаш по нощите до банкомата, нали Wink
Но това всъщност е въпрос на организация във всяка "къща"  Peace

# 43
  • Мнения: 1 043
правим си един на друг изненади - е понякога недотам му е много весело а понякога се кефи на разни нещица
казвам му в повечето случай при свършен факт Simple Smile
иначе си имам доста запаси при мен и няма нужда да го тараша  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 766
Зависи от типа на покупката (не само от паричният й еквивалент). За подправки, козметика и други "мои" си неща - естествено, че не. За домакински неща решаваме заедно, дори цвета на 1 леген да е Simple Smile Но то така или иначе пазаруваме заедно, така че заедно избираме. А за по-едри неща - също разбира се....
Абсолютно подкрепям по-горе казаното. Ако е нещо лично за мен по-скоро го уведомявам отколкото да го питам  Wink, ако е нещо,което и двамата ще ползваме - разбира се че го обсъждаме  Peace

Общи условия

Активация на акаунт