дразните ли се от представителите на т.нар. естрада

  • 7 622
  • 154
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 759
            Не си ги пускам преднамерено, но ако ги чуя или гледам техен клип определено изпитвам удоволствие... От определени песни дори тръпки ме побиват - толкова много ми допадат. Хубаво е също, че мога да различавам без усилие изпълнителите.
            Иначе и аз като всички се потресох от Коцето-Калки на Евровизия. Такива едни неща ме оставят без дъх. Фолк не слушам - притеснявам се да не спра да дишам завинаги.

Последна редакция: сб, 17 фев 2007, 14:43 от MechoPuh

# 46
  • Мнения: 2 784
Не ги гледам, но ги слушам. Имам един диск с балади на Васил Найденов, който ми пълни душата. Даже сестра ми, дето почти няма спомени от соц-време си го мъкне по състезания. Ваня Костова като я чуя да пее направо ми иде да ревна- такъв глас, такова чудо нема. За едновремешните рок групи като Щурците, ФСБ, Тангра, Сигнал(не знам дали прасенцето ги включва в понятието "естрада") какво да кажа. Ами това е рок, оттам насетне с малки изключения, като БТР, например, всички са смешници.

# 47
  • Мнения: 24 467
Дразня се от малоумни и недомислени приказки на Прасенца  Rolling Eyes

Внимавай.
Аз навремето си играх с нея и тя ми каза, че когато умра ще отида в Ада. Там ще се варя в казан с катран.

Ми Реза, то си има и хубави страни, виж например никога няма да се срещаш с Топлофикация и Енергото, пък за ВиК да не говорим...

# 48
  • Мнения: 24 467
Моля, кажете ми какво да харесвам. Не искам да тъна в невежество.  Embarassed
Искам да съм фиешън.  Praynig
Пък виж там, като разбереш ни вмъкни малко в час нас, останалите неграмотни да си посменим малко "плочите".

# 49
  • Мнения: 208
Не виждам защо се заяждате с някого, само защото не е на вашето мнение.
Едни и същи хора непрекъснато скачат срещу всеки,който не споделя възгледите им.
Не ме е срам да кажа,че не понасям българската естрада. Няма за какво да дължа уважение към труда на тези хора при положение,че не ми харесва. Те са били неадекватни и за времето си, неадекватни са и сега. Харесвайте си ги, но чак пък да ми кажете,че трябва да ги уважавам  Stop Не слушам и чалга защото прочетох,че пак сте намесили чалгата и в тази тема. Даже българска музика почти не слушам - ми нямаме добри изпълнители, какво да се прави. И смятам,че специално Васко Кеца наистина много прилича на чучело.

# 50
  • Мнения: 1 455
Харесвам ги да.Харесвам българска музика.Не ме интересува как се обличат,с тази музика съм израснала и ще си остане във времето още дълго...

# 51
  • София
  • Мнения: 2 623
Дали ги харесвам или не, няма значение. Смятам обаче, че преди да напише нещо гръмко, човек трябва да спре за секунда и да помисли. Защото точно толкова "отвратителни чучела на соца" са и нашите родители, цялото им поколение...
Мислиш ли, че им е било лесно на средна възраст да се пренастройват на изцяло нова вълна? Да пеят по кораби (в добрия случай) или да продават в квартален магазин (в не толкова добрия)? На по 40-50 години да се опитват да влязат в MTV-калъп? Дори и да са смешни в момента, мисля, че им дължим малко повече уважение. Заслужили са си го.

Подписвам се под това мнение !!!
Мен пък ме отврати мнението на
пусналата темата !!! Sick

# 52
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 145
И аз не ги харесвам,хич даже.И това ме прави невъзпитана,така ли?Ами предпочитам да съм такава отколкото да се прехласвам по тях по задължение,защото някога били звезди.Не съм израснала с техните песни,нямам романтични спомени от тях.Затова и са ми крайно безразлични,но има и някои от тях,които открито не мога да понасям Лили Иванова е една от тях.Но съм искрена и си го казвам.А и друг ми е въпроса за тези,които много ги харесват,колко от вас като се съберат с приятели или отидат на заведение някъде искат да слушат естрадна музика? newsm78

# 53
аз току що се регистрирах-темата ме провокира
на 30 години съм и мразя естрада и не чучела а динозаврите, които я представляват
смотли , които слушат естрада,Росица Кирилова,Васко Кеца и тем подобни помии ме отвръщават-задръстенячки са за мен,нямам такива познати
нито в клуб,нито в дискотека,нито на купон никъде не съм попадал на място където се слуша такава музика
ей на кой свят живеете
Прасенце-евалата,коте  bouquet

# 54
  • Мнения: 3 447
аз току що се регистрирах-темата ме провокира
на 30 години съм и мразя естрада и не чучела а динозаврите, които я представляват
смотли , които слушат естрада,Росица Кирилова,Васко Кеца и тем подобни помии ме отвръщават-задръстенячки са за мен,нямам такива познати
нито в клуб,нито в дискотека,нито на купон никъде не съм попадал на място където се слуша такава музика
ей на кой свят живеете
Прасенце-евалата,коте  bouquet
Алелуя  Joy

# 55
  • Мнения: 15 619
Има много хубави балади, слушам си ги в къщи.
Не може всички да са под общ знаменател.
И няма нужда от обиди. Наистина няма нужда!
  bouquet

# 56
  • Мнения: 1 352
Prase, за втори път ми се набиваш на очи (след темата за Васко Кеца) с простащината си. Не мога да разбера какъв е смисълът на темата ти - да "набиеш" акъл на всички ни кое е добре и кое не ли? Интересно ми е на колко години си, каква музика слушаш и защо не се включваш в собствената си тема?

# 57
  • Мнения: 3 447
И аз не ги харесвам,хич даже.И това ме прави невъзпитана,така ли?Ами предпочитам да съм такава отколкото да се прехласвам по тях по задължение,защото някога били звезди.
Невъзпитано е да наричаш някого чучело - независимо кого. Българска естрада и аз НЕ слушам. Нито се прехласвам пред някого по задължение.
Има 101 начина човек да изрази несъгласие и да покаже нехаресване. Аз лично предпочитам тези, които не съдържат думата "отвратителен".

# 58
Не виждам защо се заяждате с някого, само защото не е на вашето мнение.
Едни и същи хора непрекъснато скачат срещу всеки,който не споделя възгледите им.
Не ме е срам да кажа,че не понасям българската естрада. Няма за какво да дължа уважение към труда на тези хора при положение,че не ми харесва. Те са били неадекватни и за времето си, неадекватни са и сега. Харесвайте си ги, но чак пък да ми кажете,че трябва да ги уважавам  Stop Не слушам и чалга защото прочетох,че пак сте намесили чалгата и в тази тема. Даже българска музика почти не слушам - ми нямаме добри изпълнители, какво да се прави. И смятам,че специално Васко Кеца наистина много прилича на чучело.
е туй е добре казано -наистина нема за кво да ги уважавам
за кво да уважавам баба Лили-че си показа задника по Плейбой или Васко -педераса,дърт педераст мяза на бабичка изрусена
Дона благодаря за комплимента  bouquet

# 59
  • Мнения: 1 533
владо77, добре дошъл, чувствам че ще останеш дълго  Grinning дори да си влязъл за малко.

Общи условия

Активация на акаунт