дразните ли се от представителите на т.нар. естрада

  • 7 632
  • 154
  •   1
Отговори
# 60
владо77, добре дошъл, чувствам че ще останеш дълго  Grinning дори да си влязъл за малко.
добре заварил Laughing

# 61
  • Мнения: 5 299



Разбира се, че всеки има право на мнение, НО ..Едно е човек да си изкаже мнението, друго е да тръгнеш с рогата напред. При второто, трябва да си готов да си понесеш последствията. Wink

# 62
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
Ами това е рок, оттам насетне с малки изключения, като БТР, например, всички са смешници.
================================================
и що така категорично заключи, че всички са смешници? Аз не мисля, че Гравити Ко, например, ако си ги чувала, са смешни. всеки си има мнение, какви са тези крайности? трябва да призная, че в поста на Жоро има много истина..

# 63
  • Мнения: 677
повод да пусна темата е темата за Васил Найденов -изумих се, колко млади хора го харесват Shocked
Изумявай се,правилно!
За разлика от теб на него му обръщат внимание и има публика не само тук и то от началото на осемдесетте години..

за мен представителите на така наречената Естрада са отвратителни,като чучела на соца Mr. Green
освен че изглеждат ужасно Sick
Най-вероятно и ти изглеждаш така,за тях,но на тях не им пука и не ти го споделят..
музиката им сякаш неможе да си намери мястото сега и или залитат към фолка или правят някакви жалки опити да продължават старомодното си звучене Joy
Евала музикален критик,а разкажи ни за твоите гениални постижения в коя да е сфера,моля!
аз непознавам хора, които да ги слушат и винаги съм се чудела, кой им ходи по концертите newsm78
Е да де-тези,които не познаваш-те са публиката им..Нали не мислиш.че познаваш всички във БГ?!
само аз ли не ги харесвам(меко казано,направо ме отвращават и ми призлява като ги чуя точно толкова колкото ако чуя мазна чалга)
Не,не си само ти,споко..И други има,но те не ривът по форумите и не им казват хейтъри..
А сега се успокой,иди на фризьор и на мол и се опитай да осъзнаеш,че живота е прекрасен и без да плюеш жлъчно по някой..

# 64
  • София
  • Мнения: 1 941
Дразня се от малоумни и недомислени приказки на Прасенца  Rolling Eyes
Peace

# 65
  • Мнения: 2 784
Ами това е рок, оттам насетне с малки изключения, като БТР, например, всички са смешници.
================================================
и що така категорично заключи, че всички са смешници? Аз не мисля, че Гравити Ко, например, ако си ги чувала, са смешни. всеки си има мнение, какви са тези крайности? трябва да призная, че в поста на Жоро има много истина..
Че Гравити Ко какво общо имат с рока? Колкото Вики от Мастило, например, е рокаджийка, толкова са и те.

# 66
  • Мнения: 459
Дразня се от малоумни и недомислени приказки на Прасенца  Rolling Eyes

Внимавай.
Аз навремето си играх с нея и тя ми каза, че когато умра ще отида в Ада. Там ще се варя в казан с катран.


Ай стига бе  ooooh!

# 67
  • Мнения: 2 784
Владо, с радиото спорят само полицаите и блондинките... Twisted Evil

# 68
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Не мога да ги слушам. Не знам някой от тях да пее "на живо". Да живее плейбека. Равни са ми с чалгаджиите.

# 69
Не мога да ги слушам. Не знам някой от тях да пее "на живо". Да живее плейбека. Равни са ми с чалгаджиите.
браво-брависимо Peace

# 70
  • Мнения: 948
Харесвам ги!Вярно е, че някои от тях изглеждат смешно, но песните им се слушат. Hug

# 71
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 154
Дона , никой не съм нарекла чучело ,чети по-внимателно  Peace

Ей имаме нова звезда това да не е по-малкия брат на Жоро01?Въпреки че Жорето се изказа доста добре по тази тема.Браво,Жоре!!!  bouquet

# 72
  • Мнения: 803
Не ги харесвам, не ги слушам, но не мога да не ги уважавам.  Все пак това са хора, които са направили много за развитието на Бг музиката. Не можем с лека ръка да отхвърлим имена като Емил Димитров или Лили Иванова и да отречем техния принос.

# 73
  • Варна
  • Мнения: 917
повод да пусна темата е темата за Васил Найденов -изумих се, колко млади хора го харесват Shocked
за мен представителите на така наречената Естрада са отвратителни,като чучела на соца Mr. Green
освен че изглеждат ужасно Sick
музиката им сякаш неможе да си намери мястото сега и или залитат към фолка или правят някакви жалки опити да продължават старомодното си звучене Joy
аз непознавам хора, които да ги слушат и винаги съм се чудела, кой им ходи по концертите newsm78

само аз ли не ги харесвам(меко казано,направо ме отвращават и ми призлява като ги чуя точно толкова колкото ако чуя мазна чалга)

просто нямам думи за начина ти на изразяване.....тези хора създават изкуство, дали на теб ти харесва или не, си е твой проблем, те СЪЗДАВАТ нещо и не мисля че е удачно да се изразяваш по този начин.

# 74
  • Мнения: 208
повод да пусна темата е темата за Васил Найденов -изумих се, колко млади хора го харесват Shocked
за мен представителите на така наречената Естрада са отвратителни,като чучела на соца Mr. Green
освен че изглеждат ужасно Sick
музиката им сякаш неможе да си намери мястото сега и или залитат към фолка или правят някакви жалки опити да продължават старомодното си звучене Joy
аз непознавам хора, които да ги слушат и винаги съм се чудела, кой им ходи по концертите newsm78

само аз ли не ги харесвам(меко казано,направо ме отвращават и ми призлява като ги чуя точно толкова колкото ако чуя мазна чалга)

просто нямам думи за начина ти на изразяване.....тези хора създават изкуство, дали на теб ти харесва или не, си е твой проблем, те СЪЗДАВАТ нещо и не мисля че е удачно да се изразяваш по този начин.
Ти смяташ,че е изкуство. Аз смятам,че не смогват да си отварят устата в синхрон с плейбека.

Общи условия

Активация на акаунт