АС и други романтични К-драми - тема 4

  • 17 071
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 557
Марги на третия линк на първа страница няма прозореци по средата, качеството е супер

King the Land (Кингленд)
https://ok.ru/video/c14367453

Един месец не ксъм пускала Плейтуба, какво са го направили пак🙄

Ии захапахме 47 страница, а обсъждаме ли сериал ей сега ще изядем и темата....

# 691
  • Мнения: 6 350
Ако се съди по това кои двама залепнаха за пръстена на кралицата, а и някак и преди си мислех, че шефката на девойката е нещо повече в тази история мисля, че знам коя е кралицата в съвременността. Девойката е много колоритен образ и е много интересна и с тримата от отбор мъже. Супер са и четиримата, заедно и поотделно. Но коя е бабата от моста, която се е направила млада, за да подарява спанак и да продава бижута на точните за целта хора? И защо измърмори, че двамата тепърва ще плащат. Нима и кралицата е правила лоши неща в миналото?

# 692
  • Мнения: 3 336
А дано я приключим темата преди неделя 😁

Благодаря ти, Бел. Значи довечера или когато пак ми се отдаде възможност за гледане се местя на този сайт.
Разтоварващ е сериала, има химия между главните 🔥 С две думи - харесва ми. Долавям нещо общо между главните герои в ТГ и Кингленд - не искат друг да има като техните дрехи, не могат да скрият интереса си и не приемат отказ. Сцената с вечерята в японския ресторант беше забавна 🤣 Горкия, настроен на романтична вълна, но му се наложи да преглътне и присъствието на персонала 🤣

# 693
  • Русе
  • Мнения: 2 318
Привет, Дами!
Имах честта тези дни и нощи да се "запозная" с Минчо. Simple Smile Дойде времето на "Кралят:вечният монарх" и отново сериал , който да ми харесва! Тандемът с девойката ми допадна повече от Гоблин-а, а четейки биографията на ГГ-я в Гугъл, направо не е за вярване как влиза в тази професия без съответното образование, само с аматьорски проекти. Има неща , които са за изясняване и ми предстои "поправителен изпит" , затова няма да коментирам.
Чета отзивите ви за Гоблина, тези въпроси и аз си ги задавах и отговорите, които намерих за себе си са същите като вашите. Някак си приех по-лесно различните лица в преражданията може би заради Хрониките. Най-бавно зацепих кой е кралят, но отговорът сам изплува.
Приятно гледане на всички, независимо кой сериал гледате!

# 694
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 557
Марги и на този линк има прозоррец, но изчезва щом цъкнеш най-долу в самия прозоррец на надписа закрыть който е точно под  G-то на Гугъл. При спиране на пауза пак може да се появи но пак цъкваш и изчезва моментално.


На този сайт има и други К- сериали но ми излизат без субтитри, не знам така ли са качени, или аз не правя нещо което трябва.

# 695
  • Мнения: 6 935
Рори, вече си разбрала кои са кралят и кралицата в настоящето, но наистина ли не можа да познаеш кралицата в миналото? Ким Со Хьон е.
Дядото и внукът са наследници на спасеното момче. Заради спасението си, то се закле, че ще служи на Гоблина, както и всеки негов бъдещ наследник. Но са си смъртни. В даден момент на всеки следващ наследник се разкрива истината за Гоблина и той продължава задължението на рода.
Внукът се играе от Сонгдже, който е идол от групата BTOB.
Бабата на моста е Богинята на съдбата.
Безсмъртието на Гоблина от една страна е награда, която Бог му дава за доброто, което е направил за страната си, но и наказание за всяка смърт, която е причинил.

# 696
  • Мнения: 3 336
Уинона, аз също започнах Кралят, но след като минах половин епизод реших, че не ми се ще един след друг сериали със същата актриса. Не съм се отказала, де, но не му е дошло времето.

И аз като Рори бях любопитна коя актриса е в ролята на кралицата в Гоблин. Не съм я гледала досега, но се сещам, че сте я споменавали неведнъж и името ѝ е почти като на Звездолин.🙃

Кралицата не е извършила непростим грях в предишния си живот, затова и не е надарена с безсмъртие. Така си го обяснявам...

# 697
  • Мнения: 6 350
КимСо тук си изглежда жена, а като сестричката на героя на Ючон в сериала му с новото Танче се е снимала 1г. по-рано и си има още детско излъчване. По същия начин и КимЮ в Лунната светлина много ми беше позната, но не се сетих от първата среща с героинята й, че е тя въпреки, че я гледах в Разгневеното мамче снимано година по-рано. Двете са наборки и явно и при двете на възраст 16г. се е загубило детското излъчване и затова виждам че ги познавам, но не се сещам кои са.  Даже КимСо вече е била на 17+г., защото е родена на 04.06., а Гоблина очевидно е сниман в края на 2016 и началото на 2017г. И правилно се сетих, че скоро съм виждала това лице - преди 1-2 дни. Наистина много се дразнех, че не се сещам на кого е това толкова познато и красиво лице. Сега 2 в 1 като ми каза и веднага я познах, но в Гоблина си има излъчване на жена дори повече от КимЮ в Лунната светлина.

Но когато двамата се залепиха за пръстена бабата в огледалото измормори нещо от сорта, че и двамата тепърва ще се разплащат за нещо, което предполага че и кралицата има някакъв дълг към миналото.
Но остава въпроса главната коя е била в миналото. Някак докато се хапеха словесно безсмъртните става ясно, че за гоблина момичето е първата любов т. е. в миналото му няма жена, която евентуално се е преродила, а и самата девойка се явява нещо като неродена мома, защото без намесата на гоблина нямаше да се роди, но пък от друга страна е неговата съдба. Точно като в приказките. След Хрониките Гоблинът е вторият сериал, който ми прилича на приказка и се надявам финалът да е сполучлив. Но помня, че Марги, а сякаш и Уинона нещо не го харесаха. Така или иначе до ден два ще го видя, но ми е по-хубаво да гледам с разясненията на 2 в 1. От момента в който Марги и гоблина разясниха, че в този сериал преродените не са с едни и същи лица става много лесно да се разпознаят краля и кралицата.

Марги, тя е едното от двете момиченца в Слънцето и Луната, в който участва и Звездолин и едното от двете момиченца в един клип от някакви награди, в който показват Звездолин как се радва на трите деца на сцената. Гледала съм я в много роли, но все като младшата героиня т. е. като дете. А тук си е направо жена. По-нататък в сериала ще я видя ли пак?

Последна редакция: чт, 26 окт 2023, 19:37 от Рори72

# 698
  • Мнения: 533
  Тъй, тъй Joy
  Профи толкова ми хареса китката ти с мъничките цветчета /вече и забравих името/ че си поръчах май 4 цвята, каквото се хване.  
"Something In The Rain" https://youtu.be/GzsmpczWXR4?si=wEscsJvsyJrnZa1O  след 6ти еп Сончето се раздвижи. За мен нямаше културни различия, основно майката Joy  супер дразнещ образ много добре изигран, дудненето на глупости и когато уж "от загриженост" ги редеше едни и главната  оплескваха отношенията. Главният какво ли не направи за да вървят нещата, ако ми бяха дали сценарият него щях да го оженя щастливо, а главната да я пратя да си стои сама на мини-острова със скъпият хотел от "Кингланд" до живот.
 "Lovestruck In The City" https://youtu.be/oHXkVGQYDys?si=Des0TDuZYsP5uE_c  Джи отиде на почивка, Ера "злоупотреби" с него за една нощ, после го съжали, поживя с него 2 месеца и му изчезна Joy Проследяват се отношенията на 3 двойки, свежо направен и 6мата са такива сладури. Много се забавлявах с тях , а Джи си е тъкмо за такава роля. Не в разни фризери да го навират.
Привет, Дами!
Имах честта тези дни и нощи да се "запозная" с Минчо. Simple Smile Дойде времето на "Кралят:вечният монарх" и отново сериал , който да ми харесва!
  Много е ОК с костюми и униформа нали /това стана като вицът за заека, тортата с моркови и репликата "много е гадна нали"/ Grinning А музиката е ..........

# 699
  • Мнения: 3 336
Ами аз съм го изгледала уж неотдавна, но също имам нужда от разясненията на 2в1 да си призная 😀 Дядото, внука и връзката им с Гоблина не бях я разбрала преди.

Рори, ще видиш кралицата и в следващите епизоди. А ГГероиня не мисля, че е била част от миналото. Просто Гоблина има способността да вижда в бъдещето. С намигване към съвременността преди векове описа даже и смартфоните.

# 700
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 115
Цаката на Плейтюб е да презаредиш страницата през връткавата стрелка (голямо обяснение дадох Joy) на браузъра. После да стартираш серията от плей бутона вляво долу под видеото и да натиснеш червения бутон Затвори на бялото прозорче в средата. Ако не изчезне веднага, първо тогава натискаш Хикса горе вдясно на въпросното бяло прозорче и после червения му бутон Затвори. Аз гледам всяка вечер каквото съм проспала предния ден от Лечителя в Плейтюб.

Крисс, не разбрах дали за аубриетата говориш или за лобелията. Лобелията съм я имала и синя, а продават и бяла. Синята е даже във варианти светло или тъмно. Друг цвят аубриета, тъмно пембяна, съм виждала на една снимка от ТГ на Марги. Даже тогава щях да я питам откъде има тази разцветка. Разбира се може и да не съм разпознала правилно цветето.

Само да кажа, че нямам никаква готовност за допълване на списъка на първа страница. Освен това утре и вдруги ден съм плътно заета целите дни и до много късно вечерта. На работа съм. Няма да мога да помогна с нищо за новата тема.

# 701
  • Мнения: 6 350
Знаеш ли като спомена, че гоблина е описал смартфоните се сетих, че когато бях тийн, значи ти не си била родена и моя татко говореше за компютри в джоба, които ще ползваме и да си говорим като по телефона, ще се виждаме докато си говорим и ще могат да правят филм като с камера. Бях забравила за това и сега ми изникна този спомен за него.

За дядото и внука се чувствах объркана заради онова гробище в Канада и разминаването във вековете. Спасеното момче е от 11в., а тогава не е имало Канада. Гоблина би се харесал на тийна. През някоя ваканция ще го гледам отново с него.

# 702
  • Мнения: 6 935
Главната в Гоблин няма връзка с миналото като останалите герои. Просто съдбата ѝ е да е булката на Гоблина. Тази, която, както вижда духове, така вижда и меча в гърдите му и може да го извади. Връзката ѝ с Гоблина и Жътваря е от времето, когато майка ѝ беше бременна с нея и умираше, но Гоблина се намеси в божиите работи като помагайки на майката де факто спаси нероденото дете от смърт. А Жътварят, понеже тогава я изтърва да я прибере, продължава в годините да я "гони", за да изпълни задължението си.

В ЮК се вихри голям скандал на замесени с наркотици знаменитости. Един от тях е партньорът на АйЮ от My Mister, И Сон Гюн. За пореден път е намесено и името на бившата годеница на Ючон, която беше замесена и в неговия скандал. Изскачат и други имена, та не се знае до къде ще стигне всичко това. Опитаха се и BTS да въвлекат, но компанията им веднага излезе със съобщение, че информацията е фалшива и ще съдят всеки, който я разпространява, та пресякоха бъдещи спекулации.

# 703
  • Мнения: 3 336
Проф, точно аубриетата си мисля, че има предвид Криси. Правилно си запомнила. Имах и аз, но не оцеля в горещините.
Споко, не е проблем темата да я пуснем и в същия вид, ще допълваме следващите. И аз не съм правила промени по моята част - само няколко снимки добавих в лентата горе и подмених неактивния линк към песента от Лечителя, който сложи Бел по-рано.

...
А Жътварят, понеже тогава я изтърва да я прибере, продължава в годините да я "гони", за да изпълни задължението си.


И ако не се лъжа се срещнаха като ГГероиня беше на 9, 19 и 29.

# 704
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 557
Аз утре ще прегледам дали има и други блокирани видеа и ако да ще ги оправя, че много мразя когато има неработещи линкове. Нова музика за първа страница нямам, но миналия път сложих наведнъж цели  14 песни...
Линкове за сериали не съм събирала, но и тези които гледа Рори ги имаше на първа страница, вече тръгването след актьорите си е лично решение... Може би трябва да сложим Гоблин като емблематично заглавие. Забравих коя от момичетата сложи линк към Пепеляшка и 4-те рицари, 2в1 или Роца, ако остане време ще го потърся. Ако можем ще попълним, ако не, здраве да е, темата и така си е хубава. От нас се иска да изпишем оставащите 2 страници до събота, всъщност Марги ще каже докога, за да и е удобно времето за пускане на новата.

ПП Момичета, Крис, 2в1 някоя да ми припомни заглавието на Звездювия сериал за нелепото попадане на героя му в затвора, не се сещам, направо бяло петно.

Общи условия

Активация на акаунт