АС и други романтични К-драми - тема 4

  • 17 016
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 6 320
Още един скок във времето ли ще има? До тук главната се срещна с Жътваря на 9 и 19г.

Бившата годеница на Ючон е богата наследница на известна фамилия с бизнес в млечната индустрия. Като такава вероятно пак ще се измъкне, защото никъде не прочетох и тя да е била осъдена когато е осъден Ючон за употреба на наркотици, а всъщност тя е свидетелствала, че заедно са взимали наркотици и го е обвинила, че той я е накарал с което е свидетелствала, че и тя е взимала. Тя май беше замесена и в скандала с жените, за които впоследствие се е доказало, че лъжат и обвиненията са фалшиви. Тя много ми напомня на жената на героя на Ючон в последния му филм от 2021г. - На ръба. Прочетох, че ролята в този филм си е била за Ючон и филмът е имал за цел да му помогне да се завърне в развлекателната индустрия в Корея. Продуцентът е от хората, които са го подкрепяли. Обаче съдът в Корея забранява филма да се излъчи и е излъчван само в чужбина в т. ч. е участвал в някакъв филмов конкурс в Лас Вегас. Филмът е спечелил награда. Ючон е награден като най-добър актьор.

Кои са другите, които ще изгорят заради богаташката, която уж била красавица, но я видях и изобщо не прилича на човек, камо ли да е красива.

Аз съм изгледала напълно филмографиите на Джун, Бо и Ючон и съм почнала филмографията на Джу Уон. Ако някой се заинтересува от нещо свързано с тези актьори да пита, но не на лични, защото от известно време не мога да вляза в тях.
Всъщност е добре да се сложи линк към каталозите с филми и сериали от сайта на спирита. Много е удобен за ползване.

Последна редакция: чт, 26 окт 2023, 22:31 от Рори72

# 706
  • Мнения: 531
ПП Момичета, Крис, 2в1 някоя да ми припомни заглавието на Звездювия сериал за нелепото попадане на героя му в затвора, не се сещам, направо бяло петно.
"One Ordinary Day" https://mydramalist.com/685203-that-night

# 707
  • Мнения: 6 320
Страхотна химия имат и 4та. В серия ном. 4 в началото има много комични моменти като и дядото е голям образ и допринася да е толкова приятно за гледане и да е смешно.  А на мен ми е много хубаво, че има с кой да си споделям.

# 708
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 541
Цаката на Плейтюб е да презаредиш страницата през връткавата стрелка (голямо обяснение дадох Joy) на браузъра. После да стартираш серията от плей бутона вляво долу под видеото и да натиснеш червения бутон Затвори на бялото прозорче в средата. Ако не изчезне веднага, първо тогава натискаш Хикса горе вдясно на въпросното бяло прозорче и после червения му бутон Затвори. Аз гледам всяка вечер каквото съм проспала предния ден от Лечителя в Плейтюб.
Проф, направо се замотах от това обяснение Joy Сега поразцъках тук там, става и по-бързо.

Давам пример с Кингленд че ми е в лентата, но и с другите видеа действате така
При отвярянето на който и да е сериал виждате прозореца затвори в центъра на видеото


Цъкате с мишката 2 пъти някъде встрани от прозореца, примерно на индиговата рокля на Юна и видеото тръгва, като отдолу се появява плеъра.


Цъкате на квадратчето долу в дясно на плеъра за да отворите голям екран, когато той се отвори, прозореца по средата на екрана с надпис затвори  изчезва.. Тази гимнастика е за всяка серия.



ПП Крис, мерси, хиляда пъти го писах това заглавие в Телегра, но просто ми изхвърча от ума Joy

# 709
  • Мнения: 6 910
Лежа в затвора близо 2 години бившата на Ючон, защото наруши пробацията, която имаше наложена след първия път, когато я осъдиха. Но, тази разглезена корейска кифла явно изобщо не си е взела поука. Беше се сдобила с прозвището "корейската Парис Хилтън" заради луксозния начин на живот, който демонстрира. Семейството ѝ май вдигна ръце от нея и я остави да си носи последствията.

# 710
  • Мнения: 3 330

Всъщност е добре да се сложи линк към каталозите с филми и сериали от сайта на спирита. Много е удобен за ползване.
Рори, може ли линк😘

По Лейдито май за пореден път ще повтарят Тайната градина.

Гледам Кингленд на Ок.ру и не ми излезе ни един прозорец за затваряне, продължавам там 🙃

# 711
# 712
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 541
Рори, добра идея! Това ли е каталога на Спирита?

# 713
  • Мнения: 6 320
Това са каталозите на спирита към филми и сериали, като всеки филм/сериал от каталозите си има страница. На страницата са дадени инфо за филма/сериала, актьорски състав, но няма снимки, линкове за гледане онлайн или с изтегляне освен с бг субт. със руски и английски. И има и мнения.

Последна редакция: пт, 27 окт 2023, 07:54 от Рори72

# 714
  • Мнения: 3 330
Още един скок във времето ли ще има? До тук главната се срещна с Жътваря на 9 и 19г.

Още няколко.😉
Каталозите ще ни свършат работа, благодаря Рори. Разгледах сайта, удобен и лесен за използване.

# 715
  • Мнения: 6 320
Останаха 5 серии. За кога тези скоци... Това дето я вижда на 29 в ресторант в Канада в очакване на мъж не го броя. Но все си мисля, че чака него.
Но в 11 серия на завършването го дадоха да си спомня чосонската епоха и една съвсем невзрачна жена, но така е показано сякаш в тази жена разпознава главната. Спомените от миналото не ги броя за скок във времето. Тях ли имаш предвид?

Сайта на спирита ми е основно четиво, но установих, че темите на личностите не се актуализират, както във филмографиите, които изгледах установих липси, които наваксвам при рускините.

# 716
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 541
Каталозите са огромни, направо се шокирах, че има толкова преведени заглавия. Много обичам такива прегледни подредби, а тук даже са по азбучен ред. Сигурно ще питам нещо безобразно тъпо, ама ми е любопитно - Спирит не са Вещиците нали? Те имат ли си каталог?

Не знам как от Лейдито очакват да хванат зрители с поредното повторение, аз нямам против де, с удоволствие бих гледала ТГ отново, любим сериал ми е, а ОСТ е един от най-хубавите които съм чувала - разнообразен като стилове и в изпълнение и от мъже и жени, а някои които преслушвам в търсене на красива музика са ми толкова еднакви  и равни, че едва ги различавам. Та отново бих гледала и слушала Heart
Някак имам чувството че от телевизията просто запълват късния час и не им пука с какво Flushed Уж бяха писали че предстои пускането на премиера, забравих споменатото заглавие, значи го имат, затова си мисля че проблема е че не поддържат екип от преводачи от корейски. Още се чудя какъв залп от премиери направиха миналата година и след НГ....

Марги проверих музиката, работят всички линкове, с изключение на един от Лечителя, но казваш че си го сменила, значи всичко е точно. Е има за пооправяне визуално, ама ме мързи, друг път... Страхотна музика сме събрали, преди време ми попадна някаква плейлиста в ЮТ, с няколко изключениея все едно я бяха "преписали" от нас Joy Хубавото си е хубаво и в този смисъл може би вкусовете съвпадат по-често.

Много харесвам тази песен от линка и днес се смлях пак да я въртя, нямам интерес да разцъквам сериала,  по картинките ми изглежда много древен и актьорите не ме привличат, но песента е много хубава, звук, ритъм, ефекти, всиччко! Естествено че и историята би ми повлияла по някакъв начин ако я загледам, но не ми е необходима за да оценя нещо което звучи добре.

Perhaps Love▪️  Princess Hours▪️ OST▪️
https://www.youtube.com/watch?v=cjaW3edHhHA

Последна редакция: пт, 27 окт 2023, 13:11 от Беллора

# 717
  • Мнения: 6 320
Не ти трябва сайта на вещиците. Каталозите на спирит включват и техните, и на мечтателите преводите. А и сайта на вещиците на мен ми е ужасно труден за ползване.

Ама в крайна сметка внука какъв е - главното божество, което ги направи гоблин и жътвар. Тогава къде е истинския внук или този дядо няма наследник.

# 718
  • Мнения: 3 330
Бел, аз пък въртя напоследък тази от Кингленд 🤪



И аз останах изумена какъв богат избор на филми и сериали има в каталозите, че и подредени по азбучен ред. Намерих място на линковете в заглавния пост. Допълних списъка на Профи с Гоблин. И съм готова с темата, остава да запълним само малко пространство тук.

Рори, спомените от миналото не ги броя. И правилно предполагаш, че в ресторанта в Канада очаква него.
С Уинона стигнахме до заключението, че божеството се превъплъщава в обикновен човек, т.е. внука, когато иска да каже нещо важно на Гоблина и Жътваря.

# 719
  • Мнения: 6 320
Аз съм на 12 серия, но малко преди края стана нещо върна се до половината и не ще да се позиционира там до където беше. И ща не ща ще трябва да повторя половин серия. Не разбрах и защо приятелят на генерала, който го уби е обявен за герой и награден в тпзи живот. Някак се подразбира че всички са се преродили след 900г., но пък Жътваря е такъв от 300г. При него се губят 600г. Стана ми мъчно за Жътваря, когато осъзна кой е. Само не разбрах като върна на любимата си спомените за брат й и й "нареди" да забрави за него тя забравя само Жътваря или и краля. Всъщност най-виновен е алчния настойник на принца и в настоящето пак дойде да им вреди. Не става ясно неговото наказание какво е. Предполагам скоро и гоблина ще разбере кой е Жътваря. Сигурно са тежки и тъжни тези моменти.

Преродената сестра е приятелката на Айю, нали? Даже на моменти ми се струва, че улавям физическа прилика между двете.

За внука и аз в крайна сметка така го разбрах. Създателят ползва тялото му отвреме навреме. До момента не става ясно каква точно е идеята му за Жътваря, гоблина, девойката и сестрата.

Общи условия

Активация на акаунт