Девственост на 30г….

  • 7 685
  • 151
  •   1
Отговори
# 15
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 855
Подозирам, че авторът не е на 30 и си пише "момиче" по навик 😁

# 16
  • Мнения: 10 941
Имам приятелка, която беше девствена до 26 години, а е хубава и общителна като цяло, ама беше голяма мъка с мъжете. Та където са 26, там са 30. Аз вярвам, че е възможно.

# 17
  • Мнения: 20 387
То не е въпроса дали е възможно. То и на 70 може да си девственица.
Особено, ако се наричаш и възприемаш като момиче и на тази възраст.

# 18
  • Мнения: X
Подозирам, че авторът не е на 30 и си пише "момиче" по навик 😁


Ако бях написала ЖЕНА щях да бъда нападната, че не съм жена а момиче…

# 19
  • Мнения: 13 996
Тук едва ли ще те разберат и ти сама го знаеш. За всичко си има причини, животът на всеки човек тече и минава по различен начин, някои намират различни мъже през живота си а други остават сами.
Хора като Исак Нютон, Никола Тесла са умрели без да се докоснат до жена.

Много стойностно мнение. И аз не разбирам защо ценността на човек трябва да се определя от сексуалния му опит, дали има семейство и деца. Ако човек е ок с това и има свои собствени  интереси, животът му е пълен от негова си гледна точка то какво значение има че няма сексуален живот, семейство деца. Даже има хора които не желаят да стават родители, от това не са по-малко хора.

Ако депресивните мисли са резултат от коментари на околните, просто ги премахнете от обкръжението, те са ви токсични. Ако е обаче това че сте сама наистина ви тежи, то тогава психоло г би ви помогнал да погледнете навътре към себе си в търсене на решение.

Последна редакция: ср, 06 сеп 2023, 21:18 от _re_ge

# 20
  • Мнения: 355
И аз вярвам, че е възможно. Също имам приятелка, която беше девствена до 26 години, при това сипматично, интелигентно и нормално момиче, от нормално семейство. Срамежливо също, но умее да общува с хората.
Не знам реално причините, но не е мъжемразка или подобни, просто съдбата не я срещаше с някой подходящ.
Това вече е зад гърба й.
При нея помогна комуникацията с хора в интернет. Вярно, че в чата/сайтовете за запознанства са 90% плява, но това е вариант да срещнеш твоя човек там.

# 21
  • Мнения: X
И аз вярвам, че е възможно. Също имам приятелка, която беше девствена до 26 години, при това сипматично, интелигентно и нормално момиче, от нормално семейство. Срамежливо също, но умее да общува с хората.
Не знам реално причините, но не е мъжемразка или подобни, просто съдбата не я срещаше с някой подходящ.
Това вече е зад гърба й.
При нея помогна комуникацията с хора в интернет. Вярно, че в чата/сайтовете за запознанства са 90% плява, но съм сигурна, че можеш да срещнеш твоя човек там.


Много Ви благодаря за подкрепата. Както и предположих, бях нападната на лични съобщения, че не е вярно, че не е възможно и т.н. Моля ви, кажете ми как да ви докажа, какво трябва да направя, че да ви докажа, че всичко което казвам е вярно….. Защо не вярвате….

# 22
  • София
  • Мнения: 35 332
Подозирам, че авторът не е на 30 и си пише "момиче" по навик 😁


Ако бях написала ЖЕНА щях да бъда нападната, че не съм жена а момиче…
Не, това не е вярно.
Но е достатъчно да прозрем нагласата ти.

Ами, ако го искаш, то трябва да разбереш, че като отбягваш хората и стоиш вкъщи - няма да стане.
Трябва ти контакт, трябва ти опит. Регистрирай се в някой от сайтовете и виж кой и какво иска, поне ще добиеш опит в комуникацията с мъжете. Не е казано, че трябва да се виждате, пък ако се видите, че трябва да си лягате. Едно питие и часов разговор ще ти даде много.

# 23
  • Мнения: 10 941
Ами нали условно жена се става като й се отнеме девствеността. Авторката сигурно за това е написала "момиче".

# 24
  • Мнения: X
Подозирам, че авторът не е на 30 и си пише "момиче" по навик 😁


Ако бях написала ЖЕНА щях да бъда нападната, че не съм жена а момиче…
Не, това не е вярно.
Но е достатъчно да прозрем нагласата ти.

Ами, ако го искаш, то трябва да разбереш, че като отбягваш хората и стоиш вкъщи - няма да стане.
Трябва ти контакт, трябва ти опит. Регистрирай се в някой от сайтовете и виж кой и какво иска, поне ще добиеш опит в комуникацията с мъжете. Не е казано, че трябва да се виждате, пък ако се видите, че трябва да си лягате. Едно питие и часов разговор ще ти даде много.


БЛАГОДАРЯ ВИ

# 25
  • София
  • Мнения: 35 332
Правилната дума е девица, има си ясна диференциация на възрастовите групи.

# 26
  • Мнения: X
Ами нали условно жена се става като й се отнеме девствеността. Авторката сигурно за това е написала "момиче".


Именно

# 27
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 234
Жена на 50 може да се нарече момиче?!
Е ти сама пишеш "жена", пък...
Не, на 30, 40, 50, не е момиче, жена е. Това че е девствена, не я прави момиче на 30 или 50, или на 70. Авторката има нужда да погледне на себе си като зрял човек. Сигурно в съзнанието си е малко сладко момиченце на 5. Ами ето ти проблем, не си на 5, не си на 15, не си на 20. На 30 човек би трябвало да е пораснал...

# 28
  • Мнения: 9 931
Скоор имаше подобна тема от друга потребителка. Авторката може да прочете, ако й е интересно. Освен двествеността има и други прилики. И двете влизат с бутоните, ако използваме футболен жаргон.

# 29
  • INFJ
  • Мнения: 9 644
Първият проблем ти е, че гледаш на себе си, като на момиче. Какво момиче си на 30 години? Отдавна си жена, и е време да се събудиш.
Тук няма кой да ти помогне, защото реално имаш нужда от истинска терапия, с психолог. Няма да успееш да създадеш връзка с когото и да е, ако не намериш начин да събориш хилядите стени, които явно си изградила между себе си и хората.

Общи условия

Активация на акаунт