Хайде да спрем да ядем след 18 часа

  • 24 723
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 511
Аз пробвах, но не мога, защото си лягам към 2-3 часа и ми е невъзможно да издържа  Tired
Ям към 20 ч. Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 517
И аз се присъединявам към идеята!  Hug  Ама незнам като съм на диета как ще се види резултата само от неядене след 18 часа?!?  newsm78

спри диетата..изпробвай този вариант..

# 17
  • Мнения: 2 220
Прекрасна идея! Сигурна съм, че това е перфектния начин за отслабване. Е, не през деня да се тъпчем и да спираме в 18, а да хапваме както обикновено (не малко, защото ще сме умрели от глад в 21). Лошото е, че вечер много обичам да си похапвам - вечеряме рано и после ...ядки, бисквитки, знаете как е.  Embarassed Но твърдо се присъединявам към този режим от утре. Обещавам! Дано да сме твърди всички, които го предприемем. Ще споделяме какво е станало, нали?   bouquet

# 18
  • Мнения: 597
И аз се присъединявам...и аз съм чувала,че се отслабва доста ,даже имам позната,която свали 6 кила за месец,а ми казваше,че хляб яде много,защото това не може да го откаже..просто много си обича хляба..а и е жена на възраст,от което става ясно,4е метаболизма и не е от най активните,но ето,4е отслабна.От днес ще ве4ерям и аз към 17,30...

# 19
  • Мнения: 1 424
Това е добър начин за сваляне на кг  Peace Но в момента просто ми е невъзможно,защото принципно се прибирам към  към 7ч

# 20
  • Мнения: 118
Това наистина би имало само положителен ефект, лошото е че и за мен е трудно приложимо.

Само успех и упоритост мога да пожелая на всички захванали се.  Hug

# 21
  • Мнения: 2 161
Здравейте, момичета..хайде да спрем да ядем след 18 часа и да видим какви ще са резултатите..До колкото разбрах може да се яде само кисело мляко ако огладнеем..през деня си ядеш закуска и обяд..и вечеря до 18 часа..Какви по-леки храни препоръчвате?!  реших да си препичам филийката .. препечения хляб имал по-малко калории..и е по-лесен за смилане в стомаха..Дайте горещи изпитани съвети..Много мацки са отслабнали така..И аз преди време отслабнах по този начин..не ядях след 15 часа..и бях отслабнала драстично..но сега след раждането..имам кила в излишък.
Ами аз това го правя от години Simple Smile.Дори не след 18,ами след 16-17 часа.

# 22
  • Мнения: 1 157
 :badscale това е добра идеика ще пробвам,че ще видим какво ще се получи дано да има резултат,ще пиша badscale goodscale

# 23
  • Мнения: 3 360
Сигурно има ефект ,ама не е за мен!Може би има значение и кога ще си легнеш след последното хранене/мисля поне 2 часа са нужни newsm78

# 24
  • Бургаски вечери...
  • Мнения: 52
Браво на Chanel!   bouquet   Включвам се в групата на ранно-приключващите с вечерята! 

# 25
  • София
  • Мнения: 701
И аз се присъединявам към идеята!  Hug  Ама незнам като съм на диета как ще се види резултата само от неядене след 18 часа?!?  newsm78

спри диетата..изпробвай този вариант..

Благодаря за идеята! Сега ми е последното хапване. Успех на всички!   bouquet

# 26
  • Мнения: 41
Здравейте  Simple Smileидеята ви е супер а и мога да гарантирам че диетата деиства аз лично свалих 20кг за 3 месеца и се чувствам страхотно newsm44сега само ги поддържам.Желая успех на всички отслабващи Peace

# 27
  • Мнения: 2 220
От вчера започнах този режим. Но реших да не ям след 19 часа, защото си лягам към полунощ и 18 ми е прекалено рано. Снощи устисках, хапнах 2 ябълки и ми беше много добре, макар че навика да похапвам да ме изтормози малко.  Embarassed Но това е нещо, което трябвада мога да контролирам, нали така, още повече, че не е истински глад.
g_genova, моля те сподели дали само с това ограничаване от вечерно ядене свали 20 килограма за 3 месеца? Това звучи зашеметяващо... Макар че съм убедена, че от вечерните хранения се напълнява най-много, отрязвайки ги до дупка възможно ли е да се свали толкова много? Или се прави и още нещо? Аз нямам са сваляне толкова много, а 4-5 килограма, но м ие интересно.   bouquet

# 28
  • Мнения: 2 220
Споделям - за два дни без храна след 19 часа съм свалила 1 килограм!!!  Sunglasses Е, освен това и тренировка - по 30 минути на степера и 15 минути обръч на ден, но само с това не се отслабва, истината е в храната. Много съм щастлива и продължавам още по-уверено! През деня не се ограничавам изобщо, но не се тъпча. Това е по-добро от всяка диета!

# 29
  • Бургаски вечери...
  • Мнения: 52
Не знам дали се отразява чак толкова благоприятно на кг, но определено за няколко дни забелязвам разлика по отношение на съня ми. Спя като бебе - мн. ми е лекичко на стомахчето! Благодаря на   авторката на темата, че ме подсети за "вечерното ограничение"!

Общи условия

Активация на акаунт