Пиете ли алкохол по време на бременност?

  • 23 540
  • 361
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 3 929
Спомням си, че съм пила, разбира се - в умерени количества. Мисля, че съм си позволявала бира, а на сватбата ни пих чаша шампанско, малко ракия и вино.

# 331
  • Мнения: 138
С първата малко и с втората така.Казват,че е полезно по 20гр.  Simple Smile

# 332
  • Мнения: 176
Пия, пия и още как. и то по много. Simple Smile Ама само вода, защото по принцип не пия нищо друго. Simple Smile Алкохол приемам само когато изгнива някой любим плод и не ми се хвърля...

# 333
  • Варна
  • Мнения: 1 180
За цялата бременност да съм изпила около 3 бири общо.

# 334
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Биричка понякога.

# 335
  • София
  • Мнения: 44 284
За цялата си бременност изпих една чаша вино на сватбата си и един коктейл - слаб и сладък...даже не цял, на по-късен етап...за това пък преди да разбера, че съм бременна точно ходих на дискотека и доста се почерпих....

# 336
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
по чаша бяло вино може,от време на време може  Peace

# 337
# 338
  • Мнения: 4 406
не пия и нямам желание да пия. преди да забременея, с удоволствие пиех по едно малко вечер.

# 339
  • Мнения: 728
преди да забременея всяка вечер след работа пиех по 1 вермут с колеги или мъжа ми.. беше ми традиция. Когато разбрах, че съм бременна спрях, даже изобщо не ми се пиеше, същото стана и с цигарите.
Е през горещите дни на лятото съм пила от време на време по чаша бира, на свадбата си позволих 1 чаша шампанско и 1 чаша бяло вино, но нищо повече. И не че се ограничавам, просто не ми се пие, явно съм отвикнала.

# 340
  • София
  • Мнения: 44 284
Да, точно се отвиква....аз след 2 години не пиене вече не ща да погледна алкохол....да не говорим, че от 1 чаша вино ми се замайва главата.... Crazy

# 341
  • Мнения: 423
Аз късно разбрах че съм бременна и си пиех по една две бирички вечер като разбрах че ще имам бебе спрях да пия но то не ми се и пиеше честно казано. -вече към края на бременноста някъде към 7- 8 месец ми се допи винце и то си беше зимно време и си позволявах вечер по една малка чашка. Имам живо и здраво бебе вече детенце но само ако знаеш сега колко обича биричка......... Embarassed Laughing  bouquet

# 342
  • Мнения: 514
категорично НЕ

# 343
  • Мнения: 40
НЕ! Разбира се!

# 344
  • София
  • Мнения: 308
Аз спрях всякакъв алкохол още преди да забременея, няколко месеца преди да започнем бебеправенето. От тогава съм си позволявала най-много няколко глътки вино.
А най-интересното е, че аз по принцип не обичам бира, а това лято на няколко пъти така жадно налитах на чашата на мъжа ми, че чак и аз се учудих на промяната във вкуса си.    beer              Никога така не ми се е услаждала бирата. Но явно на бебка и се е пийвало биричка, та с нея си се оправдавах.   Embarassed

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт