Пиете ли алкохол по време на бременност?

  • 23 548
  • 361
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 2 910
Позволявам си от време на време 1/2-1 чашка вино и то много рядко, само по повод.

# 346
  • Мнения: 85
От нищо друго не ми се гадеше в началото, освен от алкохола. А така ми се пиеше биричкаааа, но само като я отворя и  Sick

# 347
  • Мнения: 867
Пиех си биричка и червено винце също. Твърд алкохол не.

# 348
  • Мнения: 472
Докато бях бременна ми се е случвало да пийна по 1-2 глътки червено вино само за здраве - на Коледа, рожден ден и т.н. Докато кърмех обаче грам не съм близвала.

# 349
# 350
  • Мнения: 205
Пила съм само съвсем малко бира

# 351
  • Мнения: 338
Пила съм по половин чаша бира и то рядко

# 352
  • Мнения: 574
Още преди да забременея спрях какъвто и да е алкохол, не че преди съм пила много. Повече не съм пила, отвикнала съм от вкуса му и не ми пречи

# 353
  • Мнения: 70
 Случвало се е да пийна алкохол. Малко бира, вино по Коледа или друг празник. Разбира се не съм прекалявала ( макс. една чаша).
Това според мен няма да навредите на бебето, все пак не е системна употреба. Освен това ако ще се почуствате по-добре( щастливи Crazy Joy Joy Joy) то по-добре да си пийнете. Все пак бременната трябва да е щастлива.

Но никакви цигари!  newsm11

# 354
  • Мнения: 2 674
Не пия алкохол по принцип Peace

# 355
  • София
  • Мнения: 1 020
Не съм пила алкохол - аз и по принцип не пия. Единствено след като лекарката ми препоръча за хемоглобина - пиех по 1 чаша червено вино вечер, но това ми беше като лекарство.

# 356
  • Мнения: 2 498
Не, не съм пила...

# 357
# 358
  • Мнения: 2 070
С първата си бременност пиех отвреме на време бира.
Сега с тази повръщам много, в болница бях дори и лекарките ме посъветваха да пия до полвин чаша студена бира на ден или до 50 грама качествено уйски или водка, че подтискало повръщането. бирата наистина ми помага, но не се наливам. Според мен дори колата е по-вредна, нея също пия за подтискане на повръщането, а иначе не пия по прнцип през живота си много много. И не пуша.

# 359
  • Мнения: 146
Аз и преди това не съм пила, така че нямах проблем да не пия и по време на бременността.

Общи условия

Активация на акаунт