Кога усетихте???

  • 3 404
  • 72
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 77
Здравейте, бъдеши и настоящи мами, реших да се включа в темичката за да споделя усещанията си - които са като леко пулсиране в областа на едреещото ми коремче, за съжаление все още не знам със сигурност дали това е новото човече което расте в мен, или желанието ми е по-силно от всичко и ме кара да си внушавам. Аз съм в5 ти масец началото, но все още нямам категорични индикации за движенията на бебо, освен тези на докторката когато го гледа. Успех на всички

# 46
  • Мнения: 625
В средата на 5-ти месец.Пътувахме с колата и изведнъж нещо като мехурчета сякаш в корема ми заиграха Laughing

# 47
  • Мнения: 5 178
В средата на 5-ти месец.Пътувахме с колата и изведнъж нещо като мехурчета сякаш в корема ми заиграха Laughing
Само че аз го усетих като пърхане на пеперуда

# 48
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Усетих беба към края на 4 месец,не се притеснявай може всеки момент да усетиш бебето.Гледай да си запомниш датата на която е промърдало за да ти изчислят термина с точност.Поне на мен така ми обясни гинеколожката.Незнам дали със сигурност е така.

# 49
  • Мнения: 329
Аз съм в 17 г.с и също се напрягам да усетя нещо..........От два дена чуствам нещо необичайно вътре ама незнам дали е бебо(първо ми е).Чакам с нетърпение прегледа за да попитам лекарката дали е възможно да съм усетила съкровището.Иначе като усещане-май нямам точни думи, какво чуствам- нещо като лек спазъм или по скоро все едно точно в момента нещо докосва мускул вътре......оххх незнам  newsm78

# 50
  • София
  • Мнения: 1 345
някъде 13-14 седмица усетих някакво неестествено гъделичкане.Мъжа ми каза че нещо не съм добре ама гинеколожката каза че било нормално рядко се усещало толко рано но е възможно

# 51
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Усетих го 19-20 седмица. Един ден се събудих. Трябваше да ходя на преглед при гинеколога ми. И изведнъж коремчето ми/тогава беше още малко/ подскочи и то няколко пъти. Усетих как бебчо шава вътре. Беше неописуема радост. Peace

# 52
  • Мнения: 683
Не се притеснявай. Първия път в 5м, а втория - още в 3м

# 53
  • Мнения: 1 233
В 18-та г.с. - съвсем леко мръдване беше.

# 54
  • Мнения: 59
във 14 г.с. въпреки, че ми е първо

# 55
  • Мнения: 1 267
 при първа бремнност се усеща по-късно. при мен бе някъде къ 24-25 г.с.

# 56
  • София
  • Мнения: 5 606
20-та седмица

# 57
  • Мнения: 311
Здравей,  Grinning

Аз го усетих едва в 21 г.с. При всеки е индивидуално, не се притеснявай. Ако ти е 1 - ва бременност можеш и да не разбереш че е то.  newsm78
Успех и леко бременеене.

# 58
  • Мнения: 881
Здравей,мила.Аз усетих моето слънчице в 20г.с.Както много момичета са ти писали при първа бременност се усеща малко по късно.Леко бременеене и най-сладкото бебче Simple Smile

# 59
  • Мнения: 227
В края на 4 месец.

Общи условия

Активация на акаунт