Познаха ли пола?

  • 11 760
  • 364
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 63
dnes biah na pregled.Lekarkata mi kaza ...ami mai devoika ama shte vidim sledvashtia pat.Nie s tatkoto mnooooogo se nadiavame na maj  :DAma nai vajnoto e da e jivo i zdravo.16 g.s. sedmica sam .Tuk kato cheta gledam che dosta greshki stavat....

# 346
  • вкъщи
  • Мнения: 2 459
да!
първия път казаха моми4е,имам си щерка,сега казват мом4е,ами то се вижда,и аз днес му видях съвсем ясно пишока,тестисите.....нямам и грам съмнение,4е чакаме мъж!

# 347
  • Мнения: 342
Да,още в края на четвърти месец от 3ма различни лекари!!!

# 348
  • Мнения: 344
При мен познаха от първия път но чак към 6 месец.Бебето се беше обърнало и не се виждаше какъв е пола му.

# 349
  • Мнения: 3 069
Познаха го Simple Smile

# 350
  • Мнения: 512
Да, в петия месец, дотогава беше срамежлив и ни показваше само дупе...

# 351
  • Мнения: 363
До шестия месец неможеше да се види, но след това на всички прегледи в консултацията на Шейново ми казваха че е момче.

# 352
  • Сливен
  • Мнения: 197
От първия път позна че ще е момче.Но много пъти не познават.На моя приятелка до последния момент щеше да е Емилия и накрая се роди Мирослав.Зависи как е разположено детето в отробата.

# 353
# 354
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 715
Да.

# 355
  • Мнения: 3 418
Мене ме гледаха на 3D-казаха момиче и вярвам,защото не видях атрибути,пък и 3D-то не греши!

# 356
  • Мнения: 95
Аз мнооооого исках да имам момиченце. Когато в 5-ти месец доктора ми каза, че ще е момче ми стана малко неприятно (така си беше). После на 2 пъти беше застанало седалищно и не можеше да се види. За мое огромно щастие в 7-ми месец разбрах, че ще бъде момиче. Вярвах, че тогава е по-сигурно, бебето е по-голямо и е трудно да се сбърка. Много съм щастлива.

# 357
  • Мнения: 2 271
Да,още в 4м.И всеки месец до края на бременността  се потвърждаваше!

# 358
  • Мнения: 7 420
  Още в 4 месец го видяха,че е момче.След това, всеки следващ лекар ,на всеки следващ преглед го подтвърждаваше.

# 359
  • Мнения: 3 418
И аз си признавам,че малко се разочаровах като ми казаха момие и сега се опитвам да свиквам с мисълта..

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт