Бъдещата ОКТОМВРИЙСКА мама тест с две черти видя и лицето и от радост засия! :)

  • 11 685
  • 303
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 566
  bouquet  Здравейте момичета!
Карина -  Честито мила и добре дошла   newsm51 

Ивон - всичко ще е наред , не се притеснявай  newsm17  smile3503

Veniti - чайчето е много хубаво ... Благодаря ти!
Аз по принцип необичам чайче , но нямам голям избор... вече не пийвам кафенце.   love001 Да ви кажа и аз нещо нямам апетит  newsm12 , защо така и аз незнам .И не ми се е случвало да ми се прияде нещо което преди не съм обичала.  smile3506
Днес обаче за малко ми се виеше свят.  smile3517 , но като се сетя , че е за хубаво .........  preggo    love001

# 46
  • Мнения: 565
Виждам много познати личности тукаааа  newsm03 Време е и аз да се присъединя към бъдещите октомврийски мами.  smile3501 Ами аз вече някъде се представих, но нямам нищо против пак да го направя. Казвам се Катя и съм на 6 г., а половинката ми се казва Милен и той е на 26. Женени сме от май месец миналата година и дойде времето да чакаме нашето детенце. Още не съм ходила при доки, но за сега мисля да изчакам 1-2 седмичка, че да видим нещо като отида. Термина по калкулатора на сайта излиза че е на 8.10. пък ще видим и доки какво ще каже.  Hug
Пожелавам на всички безпроблемна бременност и най сладките бебчета! smile3504 newsm32

# 47
  • Мнения: 4 555
katalina, добре дошла и тук Simple Smile
И нашата сватба беше през май миналата година  Wink


Аз не бързам с ходенето на доктор, нека да минат поне две седмици и тогава.

Според калкулаторите трябва да раждам на 4-ти октомври. Все ми се струва обаче, че с толкова ранна откромврийска дата, сигурно ще е през септември.
Иначе много исках да е зодия везни бебето и много се радвам, че каквото се искаше от мен го направих  Joy От тук нататък от него си зависи дали и то иска да е везни Simple Smile

# 48
  • Мнения: 565
Добре де Кари то си е Божа работа кога ще се появи бебешока, ама аз останах с впечатление че тебе сме си заедно. Аз си смятах по тоя калкулатор тука на сайта и ми излезе 8.10. Везнички. Ох дано всичко да е ок и да имаме всички здрави бебешоци!

# 49
  • София
  • Мнения: 1 524
Карина  Hug
И на мен ми излиза 04.10 на калкулаторите Grinning
Последният цикъл ми започна на 28.12, предполагам и твоят тогава.
Сватбата ми беше миналият декември, но сме заедно от 1994  Shocked
леле колко сме се мотали.

# 50
  • Мнения: 533
Как сте момичета  Hug
Добре дошли на новите мами   bouquet, ще станем голяма септемврийско-октомврийска дружина  Laughing
Аз съм на работа, а така ми се спи, умирам за сън, не знам как ще изкарам до 17,3ч, после щерката ме чака да играем, няма сън за мен  Mr. Green

# 51
  • Мнения: 490
Здравейте мили октомврийки!Много се радвам, че се появихте-аз сега се сетих да проверя Embarassed...И аз съм от октомври 2006г. и с радост си спомням за времето, в което чаках моето слънчице. От самото начало пиех фолиева киселина и но-шпа.

От сърце ви желая безпроблемна бременност и на есен здрави и красиви бебчета!    newsm51

# 52
  • Мнения: 4 555
Аз се извинявам малко за питането, но но-шпа за какво се пие?
Не е ли само когато имаш болки?
Всъщност повече ме интересува дали помага за нещо или е само болкоуспокоително.

# 53
  • София
  • Мнения: 1 555
Здравейте, аз сега си лежа в леглото и си почивам. Върнах се от работа най-сетне, а милото не ми дава да мръдна даже.  Hug

meggyv- историята за твоята приятелка много ме зарадва, защото ние сега си мечтаем за блзнаци и си говорим в множествено число за бебетата.  Laughing Докато не се види само едно не губим надежда  Joy Но колко и да са - само да са здравички Praynig Ще чакам и ти тук да се похвалиш след прегледа утре.  Hug

Аз утре сутринта съм на лекар, нямаше час и ще чакам да мина между някоя от пациентките. Но ще чакам колкото трябва Peace

Да поздравя и новите мами, които са се записали в тази темичка: Карина, katalina - много се радвам, че вече официално се записахте при нас.   bouquet Hug

# 54
  • София
  • Мнения: 1 524
Ивон, стискам палци за утре  Praynig
Ей ще бъде супер ако ви се сбъдне мечтата за близначета, ама уви те са рядкост и аз бих се радвала на две, но нито в моятя нито на съпруга ми в родата има близнаци Cry
Аз съм утре чак следобяд на док. от 1630, така че вечерта ще мога да пиша.
Мен днес цял ден ме боли кръста, направо не си намирам място, даже взех да чистя, поне малко да се раздвижа, но и това не помага, та въпроса на Карина го задавам и аз - За какво се пие но-шпа, ще питам утре док и ще водя записки за какви болежки, какво да пием и кои болежки да търпим.
Целувам ви
Р.S.
С таткото вече водим спор за пола на бебока- нищо че е много рано това ни е закачка от години, той твърди че прави само мъжки, а аз му обяснявам че майсторите правят женски, още повече че какво ми твърди какви правил, та той няма други деца освен това което сега е сътворил Laughing

# 55
  • Мнения: 4 555
още повече че какво ми твърди какви правил, та той няма други деца освен това което сега е сътворил Laughing
Joy Представям си картинката, големи сте скици Simple Smile

Цитат
С таткото вече водим спор за пола на бебока
А ние спорим за името  Confused
Аз съм си измислила едно мъжко и едно женско още преди две години и съм си ги нарочила, обаче той и двете ги отхвърли много категорично.
При това няма никакво предложение. Поне да имаше някакво, та да мога и аз да му го отхвърля категорично, ама ха!  Joy


Успех утре с прегледите! Hug

# 56
  • Мнения: 405
Здравейте и от мен на всички Simple Smile
И аз се записвам, термина ми е около 5 октомври, вчера видях  EFP и още ми се струва нереално  Simple Smile  Честито на всички  smile3525  и ... ЛеЛЛЕЕЕЕ  колко време има до октомври!!!!!!  Хахаххахаха ! Много се радвам че има с кого да споделям! Мъжо е в командировка и се връща утре, а аз ще се пръсна, едва издържам да не му звънна   newsm47

# 57
  • Мнения: 276
Привет и от мен! И аз да се запиша ми се ще! Казвам се Надя и съм на 33 Христови годинки.За мен това е втора бременност и много желана! Имам вече пораснало момиче на 13год. Малко се страхувам......всичко сякаш не ми се е случвало никога до сега!Абе все едно съм бременна за първи път така се чувствам.Радвам се за всички чакащи момичета тук и се надявам на безпроблемни дни занапред!    preggo        newsm10

# 58
  • София
  • Мнения: 1 524
ndin4eva честито   bouquet явно наистина всичко се забравя както казват бабите Laughing 
Nigella   голяма изненада си му приготвила честито и на теб   bouquet

Множим се, множим се, страшно се радвам   newsm44 newsm44 newsm44

Дано направим октомврииски БЕБЕБУМ Laughing

# 59
  • Мнения: 405
БЕБЕБУМ  Joy  Joy    Laughing  Laughing   само си представете какви срещички  може да си правим и да е супер fun  Grinning  Grinning  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт