Есенната фея орисва в коремче, едно момиченце или едно момченце. ~бебеправене 422~

  • 27 602
  • 813
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 396
АА, Инофолик HP го има и в двете форми, и на хапчета, и на прахчета. В интерес на истината, основно на прахчета го бях виждала и приятно се изненадах като намерих на хапчета.

2402, благодаря за заострянето на вниманието. Ще замеря фолиевата след месец примерно и ако е прекалено висока, ще спра отделните таблетки метилирана. Точно тези дни дълбах колко е препоръчителната доза фолиева и какви са страничните ефекти.

# 766
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 716
Ясно, значи ми се преплитат прахчета-хапчета.

# 767
  • Мнения: 1 175
Мерси, АА, научих нещо ново днес. Все съм мислила, че са тясно свързани двете неща.

Последно за инофолика - прахчета и хапчетата имат различна концентрация на активните съставки
Скрит текст:
Сашета:

Капсули:

Сашетата съдържат по-голямо количество мио-инозитол, а капсулите имат и д-хиро-инозитол. Това е разликата между двете форми.

# 768
  • Мнения: 2 627
Аз по време на стимулация имам голямо количество ЦС, когато естрогенът ми е в небесата...около 10хил. Иначе стандартно преди овулация си имам, но по време на стимулацията е много. Точно, когато естрогенът ми около 0 след блокаж, имам вагинална сухота, дразнене и сърбеж. Реално това е нормално състояние при менопауза, поради изчерпването на естроген. Аз лично бих пуснала един естрадиол за всеки случай, защото не всеки усвоява добре Естрофема.

Последна редакция: пн, 16 окт 2023, 22:07 от Kactus

# 769
  • Мнения: 242
Момичета, мисля, че при мен нещата ще приключат, гърдите ми бяха страхотно болезнени, а вече не са, и онзи ден тестовата линия на уринарен беше по-наситена от контролата, но днес вече е по-бледа, знам че не се прави така, но ме умирам от страх, но ще отида на кръвен, за да знам какво става, въпроса, че не съм сигурна въобще какъв резултат е нормално да видя, трябваше да ми дойде на 11.10, а имам положителни от 7ми октомври...

# 770
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 716
Иди на кръвен, за да провериш как стоят нещата. Симптомите не са постоянни по принцип, а уринарните тестове не са показател за развитие.

# 771
  • Мнения: 1 520
Караджова, може вторият уринарен да е с по-разредена урина. Миналата година се вкарах в страшен филм, мислех, че ЧХГ пада, защото чертата ми беше по-бледа от тази през миналия ден. Да, ама пуснах ЧХГ на кръвен и си беше супер. На твое място бих спряла с чуденето и бих пуснала кръвен.

# 772
  • София
  • Мнения: 3 050
караджова, след положителен кръвен уринарните не дават никаква информация, ама те момичетата са ти казали вече Simple Smile отивай на кръвен, ако имаш притестенеия, макар да имам спомен, че симптомите не са постоянни в начална бременност.

аз все пак се тествах за ковид тази сутрин - явно съм страшен карък на двете черти, щото и този тест излезе отрицателен...

Последна редакция: вт, 17 окт 2023, 08:32 от shan^tall

# 773
  • Мнения: 242
Чакам вече за кръвен, просто след аборта.... Толкова съм притеснена, изплашена, ужасена.. Преди да се случи, не бях изпитвала подобни чувства... Повечето за съжаление ме разбирате...

# 774
  • Мнения: 1 240
Стискам палци, Караджова! Знам как се чувстваш, кураж, знам, че е невъзможно да не си мислиш най-лошото след това, което си преживяла. Но реално нямаш основателна причина за този страх. Нямаш зацапване/кървене. В една книга четох, че в ~80% от случаите след спонтанен аборт, следващата бременност е успешна.

# 775
  • София
  • Мнения: 3 050
Абсолютно! Никакви лоши мисли! Това, че веднъж се е случило нещо гадно не трябва да ни кара, че ще се случи пак! Стискам палци!

# 776
  • Мнения: 306
Караджова, никакви черни мисли! И аз постоянно си го повтарям все още. Имай впредвид, че и аз бях паника като видях двете черти за първи път след аборта. На всяко ходене до wc  очаквах да видя кръв. Обаче това бебе се задържа въпреки хилядите километри, почивките, лятото, плажовете и доста други стресови ситуации. Чакаме да споделиш резултатите и стискам палци 🤞

# 777
  • Мнения: 3 218
Караджова стискаме палци всичко да си е наред ти след ден/два може да отидеш на преглед, щом от 07.10 имаш положителен тест
Случайно или не, въпреки че АГ каза, че О съм нямала и няма да имам, на мен си ми дойде точно 14 дни след моите си усещания за нея (имах ги на 02 срещу 03 през нощта)
Даже няма да коментирам колко кратък ми беше този МЦ (целия цикъл, не дните на кървене) 🤦🏻♀

# 778
  • Мнения: 610
Караджова, разбирам как се чувстваш. Прегръщам те и ти стискам палци. Пиеш ли no spa и тн?
Алисън , и аз точно като теб в момента съм сиг.,че овулирам въпреки това, което лекаря каза.

# 779
  • Мнения: 242
излезе момичета, нямам идея дали е добре за закъснението, надявам се, сега остава да повторя в четвъртък и да се надявам да се е удвоило. В събота съм на доктор и не пия нищо освен витамини и фолиева

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт