Есенната фея орисва в коремче, едно момиченце или едно момченце. ~бебеправене 422~

  • 27 691
  • 813
  •   1
Отговори
# 780
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 849
Прекрасен резултат е за това закъснение и тестове от 7.10 насам.

# 781
  • Мнения: 607
Караджова, стискам палци всичко да е наред!
При мен резултата отново е отрицателен. 
Благодаря на всички за мислите и палците❤️
Нека новата тема се напълни с +

# 782
  • Мнения: 311
Караджова, тихичко честито и всичко да бъде наред от тук т до пухкавия финал!
С първата ми бременност гърдите една седмица ме боляха-една не, така че когато си бременна всичко е възможно да усещаш или не!

# 783
  • Мнения: 272
Караджова, ние май с теб сме в един и същи филм. 😁Днес не стига,че нямам никакви симптоми, освен главоболие, а се оказа,че съм с 37.3 температура. И аз нямам търпение да видя какво се случва с ЧХГ и прогестерона утре.

# 784
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 849
37.3 не е фебрилна, покачва се от прогестерона. До 37.5 е нормално (без други оплаквания разбира се).

# 785
  • Мнения: 242
Сони, аз откакто опитваме се надявам да имам, защото като бях бременна с детето имах до 37.5  и постоянно ми се спеше,засега имам 37.0, 37.1 това е нормално.

# 786
  • Мнения: 223
Karadzova и sonity тихичко честито, пожелавам ви лека бременност и пухкав финал!  🩷🩵

Mila съжалявам, дано следващия път имате успех! 🍀

# 787
  • Мнения: 879
Karadzova, sanity надявам се всичко да се развие в положителна насока и да гушкате здрави бебчета. 🥰
Аз имах кофти септември месец, извънменструлно кървене, последвано от цикъл с над 10 дена по-рано. Няколко спешни прегледа заради това.. мислехме,че всичко е от задържан фоликул от юли месец още, но в крайна сметка доктора предполага,че е ендометриозна киста. За радост е малка - 2 см. Та за сега не предприемаме нищо за нея. Но заради нея или какво не знам, вече седмица почти след мц продължава зацапване.
Вчера бях на фоликуметрия и повдигнатх въпроса,но почнахме и друга тема и не получих отговор. Както и да е.
Измери доминантен фоликул на десен яйчник 12мм, на ляв 15мм ,това е на 11 ден от Мц. Каза контакти на 16,17 и 18 ден. Тогава на момента не можех да пресметна,но днес се замислих 16 ден дали не е късно, да се почнат опитите. Какво мислите 🤔

# 788
  • Мнения: 3 262
Аз бих отишла пак да ги измери (може би след 2 дни) и да се преценят най-подходящите дни. Малки са още, а и след като са два  сигурно ще се спука само този, който сега е 15 мм. Не е ли рядко да има повече от един доминантен и да има яйцеклетки и от двата 🙄 И после разбира се, задължително пак преглед да се потвърди пукането

# 789
  • Мнения: 2 540
Алисън и аз съм имала по 2 доминантни фоликула без стимулация. Мисля, че 2-3 пъти са хващали такива месеци.

Днес бях на лекар и стимулация за сега върви добре. От днес съм с 2 инжекции и се надявам да е всичко наред. Стартирахме с 14 антрални .

# 790
  • Мнения: 879
Реално не съм започната, това е което каза и измери...но съм на стимулация с фемара, може би това има значение.
Иначе пак да ида няма как ,цащото е в вруг град ,часове няма и чакането и с час е по 1-2 часа. Вариант ми е да търся в моя град..Просто ми се стори,като чили ,че и петък е подходящ ден (15) ако растат с около 2мм на ден.
Аз бих отишла пак да ги измери (може би след 2 дни) и да се преценят най-подходящите дни. Малки са още, а и след като са два  сигурно ще се спука само този, който сега е 15 мм. Не е ли рядко да има повече от един доминантен и да има яйцеклетки и от двата 🙄 И после разбира се, задължително пак преглед да се потвърди пукането

# 791
  • Мнения: 258
Караджова, тихичко честито и до пухкав финал!

Сонито, тихичко честито и до пухкав финал!

# 792
  • Мнения: 405
Браво, Karadzova, супер изглежда ЧХГ-то! ❤️ стискам палци да продължи всичко да е наред!

Аз днес правих цветна снимка. Резултатът - почти непропускаща лява тръба. Предложиха ми да правим операция за (частично?) махане на ципата на яйчниците, за да подобрим овулацията. Явно честа препоръка при СПКЯ. Не запомних дългото име и сега не го намирам като търся, но ми казаха да запиша "дрилинг на яйчници". Някоя от вас правила ли е? Имало ли е резултат? Аз тепърва почвам да проучвам темата....
Иначе, ЯМР ми е в петък. Да видим ти какво ще покаже.
Не са кой знае колко добри новини засега, но чувствам такава огромна радост, че направихме още една крачка към идентифицирането на потенциалните причини да не ни се получава. И съответно - да действаме да ги разрешим. А и тая снимка си я чакам повече от година 🙂

# 793
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 849
Фенестрация. Кактус имаше, мисля и други момичета. Нож с две остриета е, ако помня правилно имаше 6м ефект ама имаше и потенциални странични ефекти в последствие.

Последна редакция: вт, 17 окт 2023, 17:24 от АА

# 794
  • Мнения: 2 657
Аз имам правена фенестрация преди почти 3 години. Резервът ми не е намалял, от тогава имам овулация по принцип.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт