Сама на почивка

  • 14 384
  • 201
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 54 802
Есми, деца няма да води авторката. Иска да си почине от тях - детето ѝ и другото дете - мъжа ѝ. Grinning

# 136
  • Мнения: 494
В  моя случай става въпрос,че искам наистина за малко "да избягам ".Децата ми са на 8 и на 12,момчета.Откакто съм ги родила си ги гледаме сами, нямаме баби и дядовци.Но толкова не съм изтрещявала ,както  сега.В момента съм много зле психически и си го изкарвам на тях.Искам ей така за 1 ден никой да не ме пита къде ми е пижамата,къде ми са чорапите, къде е млякото,,къде ми е учебника ..-на ден отговарям на един и същ въпрос по 100 пъти и още 1000 глупости като забравянето да се пусне вода след тоалетна,, неприбирането на неща по местата им и т.н.Големия не иска да учи,дай му само компютъра.С малкото само се карат...Не  мога вече да спя изобщо от нерви и да си чуя мислите дори.Пробвах с вино,с мента ,глог и валериана ,започнах и валидол да пия,че ме стяга сърцето и ми прескача.Отделно  ,че се чувствам виновна,защото ги разлигавих и нищо не мога да ги накарам да направят и всичко пада на мен.Мъжа ми помага ,когато може,но той работи много. И Отделно ,че аз все се притеснявам за всичко и  като прочета някоя лоша новина ,го преживявам много лично. И от всичко това потънах. Върнаха ми се и паник атаките..Просто в последно време явно много ми дойде напрежението. Мозъкът ми го няма ,честно .Не мога вече и домакинските задължения да си върша като хората.Сега като си чета писането,май съм за психиатър Grinning Напоследък много мрънкам,а хич не обичам така,но вече не издържам.
 Само че,ако отида някъде и там ще ги мисля ,и ще имам угризения и незнам дали изобщо ще има ефект  😀 За днес имам резервация и още се чудя какво да правя.

Последна редакция: ср, 15 ное 2023, 06:27 от Памуче

# 137
  • Мнения: 54 802
О, извинявай! Аз мислех, че е едно детето.
Тръгвай, трябва да се съхраниш!
Купи си хубав Магнезий, поне 400 мг. Много добре действа за сърцето и за нервната система при преумора и недоспиване.

# 138
  • Мнения: 69 196
И аз ще дойда Joy
Няма да преча, спя от 14 до 16, тиха съм...изобщо, доволна ще останеш Satisfied

# 139
  • Мнения: 994
И аз ще дойда Joy
Няма да преча, спя от 14 до 16, тиха съм...изобщо, доволна ще останеш Satisfied
На млади години имахме идея да си направим "тихо парти" - всеки на слушалки и си слуша каквото му е кеф. Та може да си направим и "тиха почивка" - в един хотел само и никой с никого няма да се вижда и уговаря. Simple Smile

# 140
  • Sofia
  • Мнения: 1 207
Тръгвай Памучен, хич не се и чуди. Но наистина, много строго ги предупреди да не ти звънят. Надявам се, че поне 3-4;дни си си отделила? Къде реши да избягаш?

# 141
  • SF
  • Мнения: 21 519
Есми, деца няма да води авторката. Иска да си почине от тях - детето ѝ и другото дете - мъжа ѝ. Grinning

Добре, добре. Simple Smile И аз бях останала с такова впечатление. Предложила съм някъде за 3 дни в Италия, Хърватска. Може и Коледен базар в Будапеща. Ако мислех, че е с дете, щях да й предложа Дисниленд.
Но заради времето АЗ бих избрала южна Италия. И има много какво да се види. Ще й се прииска тези три дни да са поне 6 - толкова бързо ще минат. Като за сам човек е важно програмата да е наситена, за да няма моменти на скука.

# 142
  • here and now
  • Мнения: 4 334
Замислих се и аз за Бари..

# 143
  • Мнения: 54 802
И аз ще дойда Joy
Няма да преча, спя от 14 до 16, тиха съм...изобщо, доволна ще останеш Satisfied

Тете, ти си моят човек! Kissing Heart

# 144
  • Мнения: 1 934
И аз съм си мислила да отида за поне един уикенд сама на почивка, но като се сетя какъв хаос ще заваря в къщи и че после ще ми излезе през носа докато въдворя ред, ми се отщява.
Всъщност няколко пъти съм ходила на фирмени тиймбилдинги с отсъствие от дома за 2 дни и повечето пъти все някаква "драма" се случва в къщи и ми звънят по 99 пъти и никакво спокойствие не намирам.
Но точно сега чета книга за жена, която е сама на почивка и съпреживявам с нея удоволствието и си мечтая някой ден и на мен да ми се случи.

# 145
  • Мнения: 69 196
Скоро ходих служебно за две нощувки, перфектно ми се отрази смяната на обстановката и хората. Перфектно.
ММ не ми звъни, под нивото му е, горд е Stuck Out Tongue Winking Eye
Детето го намирам там където съм го оставила - пред компютъра Joy
Само да е здрав синко, друго не ме плаши...

# 146
  • Мнения: 494
Здравейте. Бях на Цигов чарк,в СПА хотел,но не бях сама, с малкия отидох ,за да не чувствам чак толкова  угризения Grinning   Като за начало е добре, впредвид,че не съм се отделяла от тях изобщо,но следващия път наистина смятам да отида сама и то на по-далеч ,предполагам,че вече ще имам повече кураж Grinning

# 147
  • Мнения: 54 802
Супер! Важното е, че се престраши!

# 148
  • Мнения: 494
Междудругото, правих си изследвания  и горе -долу всичко е наред,освен кръвната захар,но тя по принцип си ми е проблем.Може би наистина проблема е енергиен блокаж, психическо  и физическо изтощение . Иначе добре ми се отрази това "бягство" макар и само  за 3 дни.

# 149
  • Мнения: 54 802
И витамин Д ти е нисък, а той е много важен за настроението, енергията и имунитета. Ако си с ИР се наслагват.

Общи условия

Активация на акаунт