Връзка

  • 4 179
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 206
...
Просто се отпускаш и се оставяш на течението, не си слагаш големи очаквания и се радваш на момента и на емоциите.
Винаги, когато някой каже "да се отпуснеш по течението" си представям някой набутан в тези пояси с формата на лебед как се носи леко на петдесет метра преди Ниагарския водопад.
Още в първия пост има някаква абсолютна каша. Във всяко изречение се почва с една теза и се заършва с нещо, което е абсолютно противоречие.
... имам затруднения със създаването на романтични връзки, въпреки че целите ми в живота, кариерата и бизнесът са на първо място....Искам тази връзка да бъде основана на взаимност и щастие, а не просто поредната емоционална връзка.
Възнамерявам да бъда предан и щастлив във връзката....
...тъй като не съм като другите и ценя истинските връзки. Също така, искам да добавя, че като студент не се чувствам готов да ставам баща и да се боря с по-сериозни отговорности като брак и деца.
Турлугювеч.

# 46
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 259
Тамън дава възможност комениращите да обхванат всички точки и той да си избере най-правилния път, спестява му мисленето, един вид сортираш му дейтабейса.

# 47
  • София
  • Мнения: 38 628
Не искам емоции, ама искам щастие. Искам истинска връзка, не искам семейство. 🙄
Не искам краставички, дайте ми само буркана.

# 48
  • Мнения: 1 829
Човека иска неангажиращ секс ,гарниран с малко чувства.
За известно време е добре,но отсрещната страна в един момент се усеща,че само и губят времето,той си развива бизнеса и кариерата,а връзката е междудругото.

# 49
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 259
Иска само, не ще да дава, най-добре да си вземе надуваема приятелка.

# 50
  • Мнения: 2 202
Той всъщност според мен търси сериозна връзка, но се страхува от прекалено обвързване в същото време.

Търси жена, която не е готова за деца и иска свобода, но пък да е само с него.
Напълно възможно в наше време, много жени не искат деца до към 30.

Стига да си снижи малко егото и да не се представя като мъж-феномен има шанс да си намери мома.

# 51
  • here and now
  • Мнения: 4 298
Според мен търси кекс и мусака.
Може и да намери.

# 52
  • Мнения: 10 902
Ще намери! В съседните теми млади и стари жени търпят пияници и побойници, че и бременни от тях. Че за този младеж ли няма да се намери жена за кекс и мусака? Ще се намери!

# 53
  • Мнения: 17 630
Той всъщност според мен търси сериозна връзка, но се страхува от прекалено обвързване в същото време.

иска да чукне нещо и вие сте доказателството че има жени които биха му повярвали на празните слова. /не казвам че ще го чукнете а че сте му повярвала. да се оправдая предварително

# 54
  • Мнения: 25 695
То това е главният проблем на жените – че сами се вкарват във филми – силно романтични, разбира се, написани изцяло по техен сценарий. И когато филмът се окаже твърде банален и скучен, а може би дори хорър, се почва с тръшкането и драмата: „Ама как така, ама той нали..., ама аз толкова много..., пък той защо така...“.
И като се замислиш, чия вина е по-голяма – на измамниците или на големите бели птици, които им се връзват на елементарните въдици?

# 55
  • here and now
  • Мнения: 4 298
Ми нормалните хора не мамят и не очакват да бъдат измамени.
Де да знам и аз. Вече патологиите станаха норма.
То постоянно да с нащрек дали няма някой да те метне, живот ли е?

# 56
  • София
  • Мнения: 38 628
Ами тъй като сериозните връзки продължават сериозно време от живота и то ежедневно, не е лошо човек много добре да се огледа , преди да се хвърли. Особено пък жените.

# 57
  • Мнения: 25 695
То постоянно да с нащрек дали няма някой да те метне, живот ли е?

Не става въпрос да си постоянно нащрек, а когато ти блести в очите червеният светофар, да не си казваш „Я, зелено, супер, тръгвам напред“.
А най-глупавото е да се изживяваш като спасителка в ръжта и да вярваш, че ще промениш мъжа или да се опитваш да го спасяваш от какво ли не, дори от самия него.

# 58
  • Мнения: 2 206
И как по време на бременността жените поумняват изключително много. А?

# 59
  • Мнения: 1 829
Не знам дали поумняват,но тогава ясно осъзнават,че поемат един двадесет годишен ангажимент и е много важно с кого ще го споделят.

Общи условия

Активация на акаунт