Връзка

  • 4 143
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
"Привет, имам затруднения със създаването на романтични връзки, въпреки че целите ми в живота, кариерата и бизнесът са на първо място. Следвам Информатика и компютърни науки, развивам свой бизнес и работя, но все пак изпитвам желание за романтична връзка с красиво момиче. Искам тази връзка да бъде основана на взаимност и щастие, а не просто поредната емоционална връзка.

Моят подход към връзките е сериозен, не търся бързи приключения и не съм заинтересован в повърхностни отношения. Възнамерявам да бъда предан и щастлив във връзката, като се стремя към взаимно доверие и уважение.

Въпреки че съм попадал в френд зоната, всяко момиче е било доволно от взаимстването с мен, тъй като не съм като другите и ценя истинските връзки. Също така, искам да добавя, че като студент не се чувствам готов да ставам баща и да се боря с по-сериозни отговорности като брак и деца. За момента, търся просто връзка, като всеки друг човек. Какви съвети имате за преодоляване на затрудненията и създаване на по-задълбочена връзка с момичета?"

# 1
  • Мнения: 3 841
Просто не си попаднал на правилното момиче!
Още си млад, ще срещнеш красиво момиче, ще хлътнеш!:)
Само не й говори от първа среща колко си сериозен във връзките и т.н.

Последна редакция: пн, 02 окт 2023, 20:07 от eleaa

# 2
  • Мнения: 35 967
като начало изхвърли клишетата, с които си натъпкал главата си

Цитат
но все пак изпитвам желание за романтична връзка с красиво момиче. Искам тази връзка да бъде основана на взаимност и щастие, а не просто поредната емоционална връзка.

със средно хубаво момиче може ли или непременно трябва да е красиво?
взаимност и щастие по принцип не се постигат лесно
какво разбираш под "взаимност и щастие"?
и какво значи "поредната емоционална връзка"?
ако момичето е влюбено в теб и те желае физически, които точно емоции са ти излишни?
надявам се разбираш, че от първа или втора среща между вас няма да се появят "взаимност и щастие", но интерес и секс са съвсем нелошо начало

бил ли си някога наистина влюбен? и това да е било споделено? имал ли си истинска връзка до сега? такава, в която си бил в по-близката зона от френдската?

съвет - ако с девойките се държиш като на интервю за работа (както си написал поста си), трудно ще ти се получи

# 3
  • Мнения: 6 764
Малко по-лекичко със сериозността. Хем сериозна, хем без намек за семейство, неемоционална... какво пък значи това, щастие, взаимност също са емоции. Всяка връзка почва като НЕсериозна, с потенциал да стане такава ако партньорите си допаднат. Затова с по-краткосрочни цели го давай. Да се запознаете, да покажеш на момичето че го харесваш, да излизате, да бъдете заедно, дали връзката ще прерасне в сериозна, ще покаже времето. Това не е код, да го напишеш предварително. Трябва внимание, грижа, време посветено на партньора, от двете страни, разбира се.

# 4
  • Мнения: 10 807
И на 20, и сега на 35, ако някой ми заговори за сериозна връзка, съвместно щастие на първата среща, ще си помисля, че е луд и ще избягам. Наистина писанието ти е пълно с клишета... Дай го по-несериозно малко, по-ведро, по-спокойно. Имам мъж и дете, за протокола, не съм някоя самотна леля, дето така си говори.
 
И защо трябва да е красива точно, най-важното ли е? Ти да не си харесесваш някакви топ красавици, дето са ти над нивото. Не те знам как изглеждаш, ама често мъжете не умеете да се преценявате.

# 5
  • Мнения: 11 913
Ако ти хареса някое момиче и излезете, опитай се да говориш непринудено в началото на общи теми. Опитай се да разбереш какво харесва, какви хобита има. Според това - ако харесва театър, намери билети за хубава постановка, ако обича природата-покани я да се разходите по някоя екопътека и тн. Недей да говориш колко си сериозен в началото и какво ти търсиш. Една връзка дали ще е сериозна или не, зависи от развитието и сходството в характерите и интересите.
Аз мисля, че на тази възраст всички момичета са красиви. Ако търсиш модел от списание, може да подминеш някое не толкова ефектно, но чаровно момиче, което да е твоята сродна душа. Не залагай на външната красота толкова.
Не споделяй това, което пишеш тук, че ти е най-важна кариера и тн. Това се предполага, особено при твоята специалност, но ако се изтъква е леко досадно
Подразбира се, че не само на среща, а във всяка ситуация човек трябва да е чист, спретнат, добре ухаещ(но не и да е като парфюмериен магазин). Специалността ти е такава, че предполагам, момичетата са рядкост(или греша?), но вероятно имаш контакти и в други среди. Не отказвай покани за излизания с приятели, не се знае къде кого ще срещнеш. Студентските години са най-благоприятни за създаване на връзки.

# 6
  • София
  • Мнения: 13 162
Озадачават ме кавичките и дали това не е цитат, който се очаква да коментираме.
Ако сега търсех връзка, заявката за сериозност преди запознанството би ме изплашила.

# 7
  • София
  • Мнения: 35 101
Никоя красива и умна жена, няма да се съгласи да е последна дупка на кавала, само и само да ти пълни нуждите от гадже.

# 8
  • Мнения: 12 780
"Привет, имам затруднения със създаването на романтични връзки
....

Въпреки че съм попадал в френд зоната, всяко момиче е било доволно от взаимстването с мен, тъй като не съм като другите и ценя истинските връзки. ... За момента, търся просто връзка, като всеки друг човек. Какви съвети имате за преодоляване на затрудненията и създаване на по-задълбочена връзка с момичета?"
Какви по-точно са затрудненията?
Какво е това взаимстване с теб, от което всяко момиче е било доволно?
И какви са тези кавички наистина, ти ли си авторът ба текста или питаш "за един приятел"?
В началото на една връзка не се знае дали ще излезе сериозна и удовлетворяваща и дали ще има продължение. Ти май очакваш някоя девойка просто да се наеме да е щастлива с теб в малкото ти свободно време, за да може в останалото време да работиш и учиш. Идеята ти може би е да не губиш време за проби и грешки.
Обясни човешки какво не ти се получава, за да знаем и ние какво да те посъветваме. Все те отхвърлят и не си минавал отвъд френдзоната, това ли казваш? Наистина не се изразяваш разбираемо.
Може би малко трябва да охлабиш напрежението и да опиташ да се забавляваш за разнообразие. 

# 9
  • Мнения: 10 012
Авторът е робот, и се чуди защо не му се получават връзките с хомо сапиенс.
Кауза пердута.

# 10
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 880
Кавичките, изразните средства... Прилича ми на преписано от някой чужд сайт с превод от Гугъл. Затова няма да се хабя.

# 11
  • Мнения: 3 190
Хихи, какъв е този превод? Голямо взаимстване е паднало.

# 12
  • Мнения: 1 504
На мен ми звучи като обява за работа-написано е какво търси и какво предлага. Никаква емоция в текста.... Бррр

# 13
  • Мнения: 12 780
На мен ми звучи като обява за работа-написано е какво търси и какво предлага. Никаква емоция в текста.... Бррр
Но пък има взаимстване, което е... добре или зле? Не знам. Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 14
  • Мнения: 17 616
не ни се получи взаимствеността. опитай в друг сайт

Общи условия

Активация на акаунт