Зелени изпражнения

  • 478
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 48
Здравейте искам да ви питам днес както си седях и взеха да ми къркорят червата и ми се доходи до тоалетна и като видях изааках зелени изпражнения нещо като диария но в зелено на какво се дължи .. да подчертая че не сам яла нищо в зелено

# 1
  • София
  • Мнения: 224
Пиеш ли желязо или желязо-съдържащ препарат? Витамини, хранителни добавки?

# 2
  • Мнения: 48
Пиеш ли желязо или желязо-съдържащ препарат? Витамини, хранителни добавки?
 
Пия С-фем и Пикозитол може би от 4 месеца вече до колко знам те са някакви добавки но за първи път ми се получава така в зелено

# 3
  • София
  • Мнения: 224
Утре отиваш да се консултираш с доктор - може да е нещо безобидно и тривиално, а може и да е нещо, което да изисква внимание.

# 4
  • Мнения: 48
Утре отиваш да се консултираш с доктор - може да е нещо безобидно и тривиално, а може и да е нещо, което да изисква внимание.

Сега чета в нета че ако приемаш хранителна добавка може да си получи диария с зелени изпражнения и разстроен стомах точно като на мен, а аз приемам Пикозитол и С-фем до колко знам те са хранителна добавка

# 5
  • Мнения: 2 478
Не е от хранителните добавки, ако беше от тях досега 100 пъти да си получила такива ефекти.
Зелените цветове могат да се получат от всякакви неща, най-тривиалното е от стомашно-чревен вирус, чух, че и такъв има в момента, освен сополите, гърлото и кашлиците.
Следи се и ако това продължава и утре - на лекар.

# 6
  • Мнения: 48
Не е от хранителните добавки, ако беше от тях досега 100 пъти да си получила такива ефекти.
Зелените цветове могат да се получат от всякакви неща, най-тривиалното е от стомашно-чревен вирус, чух, че и такъв има в момента, освен сополите, гърлото и кашлиците.
Следи се и ако това продължава и утре - на лекар.

Здравей, ами нямам вече само 1 път ми беше днеска така на обяд и от тогава насам нямам аз веднагя писах във форума защото ми беше за първи път и се изплаших малко но както казах от обяд днес вече не съм имала само 1 път

# 7
  • Мнения: 2 478
Ако е инцидентно - случва се, не го мисли толкова.
Ако се повтори - на лекар.

# 8
  • Мнения: 48
Ако е инцидентно - случва се, не го мисли толкова.
Ако се повтори - на лекар.
 

Здравей лекарката ми изписа да пия сутрин и вечер по 1 Пробиотик Синкванон и каза да се следя ако не мине тогава ще види пак ..

Общи условия

Активация на акаунт