Препоръчано и изпробвано от магазини dm - тема 19

  • 59 167
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 612
Не съм видяла да са само за 1 продукт. Купих доста неща и всичките ги намали, включително намалените на 50%. Но пък взех само 1 серум, ако за тях талонът е бил различен.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 16 323
Ако всичките им талони са само за един продукт,няма смисъл....
Особенно ако са душ гелове Балея,дето са 1,99

# 17
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 367
Е как ще е за един продукт талона, пише на него - добавете продукти:
Скрит текст:

Нямам спомен да е имало намаление за един продукт при ДМ, винаги за група продукти са важали талоните.

# 18
  • Мнения: 528
Момичета и аз имам излишни, 3 ваучера на Профисимо, 1 за спирали, 1 за кремове и лосиони и 1бр.за серуми.
Споделям ги, ако някой има нужда.

# 19
  • София
  • Мнения: 22 870
Вече няма значение. Талонът е използван, а щях да купя повече серуми за лице.

# 20
  • Мнения: 4 051
Yasmin, какво споделяш? Тези скрийнове няма да свършат работа на никого.
Трябва да се сподели клиентският ти баркод, където са активирани. По добре това да става на лични или в скрит текст. Така не правиш нищо.

# 21
  • Мнения: 1 164
Май имаше някакъв бъг, някой сподели, че азиатски серуми не ги хваща кода. Аз също пробвах в приложението да добавя такъв и не стана, обаче на следващия ден вече работеше талона и за тях.
Ще пуснат още талони,  15% не е кой знае какво намаление.
В немската версия има 27 купона в момента Sweat Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 22 870
Katniss Everdeen, кога ще пускат още талони с 15% отстъпка!!
Yasmin17, ако предоставящ на някой талони с отстъпка, независимо от коя търговска верига са, само на личи предоставяй скрийншот на картата си. Препоръпвам ти да премахнеш / заличиш името си от картата преди това.

# 23
  • Мнения: 1 436
Обясни, моля, как я махаш. Четох, че се разкисва с вода и лесно пада, но не разбрах истинска вода ли имаш предвид или мицеларна. Relaxed Имам още от предишната и няма да я отварям, но да знам.
Точно както Мария ти е обяснила, наплисквам повечко пъти с топла вода и като минеш с пръсти по миглите падат парченца, а не ставаш на панда от размазване.
Когато съм нямала достъп до топла вода, съм наплисквала/напоявала със студена, но тогава изчаквам повечко време, през което поддържам миглите мокри/обилно накиснати и чак след някоя и друга минута измивам с вода.
Никога не използвам мицеларна вода. Безсмислено е! Ако ползваш такава, понеже е студена, трябва да процедираш както със студената вода-с обилно накисване и чакане да се размекне спиралата. През това време мицеларната вода ще ти се стича в очите и въобще не ми се мисли.

# 24
  • Мнения: 528
Lale_Lili, Amiamo, благодаря ви мамс🤗
Не знаех, че мога да премахна името си😀, но току що ги обещах на моя приятелка, за да си ги използва.
Аз чаках на bebylove,  но ме заринаха с Профисимо😁, може би защото си купувам техни артикули.
И някой по- нагоре попита, за техните масла за дифузване, аз лично не ги препоръчвам.
Имат остра, натрапчива миризма,  на мен не ми допадат.
Предпочитам маслата на Алтея, по мек и естествен аромат имат.

# 25
  • София
  • Мнения: 22 870
Yasmin17, мога да изпратя талони за Бейбилов. Пиши ми на лични, ако ги искаш. Имам 2 или три талона за продукти на марката.

П. П. Сега видях, че на клиентката карта на ДМ не излизат имената. И в ДМ е клиентски номер. Но на други търговски вериги е изписано името на потребителя и се водят карти.

# 26
  • Мнения: 1 164
Предполагам следващата седмица ще измислят нещо ново, все пак е търговия, имат интерес постоянно да пускат нещо в приложението.
Преди това колело аз се възползвах от 15% за новорегистрирали плюс 15% за всичко онлайн и ми станаха едни 30% отстъпка.

# 27
  • Мнения: 1 466
Мокрите кърпи за под на  Swiffer дали са по-влажни от тези на ДМ за ламинат?
Онзи ден си купих от тяхната марка, но чистенето с тях ми е мъка. Сега обмислям от тези на Swiffer да си взема.

# 28
  • Мнения: 1 400
Аз бях писала, че не хваща един серум. Подадох оплакване, нямам отговор,но се оправи.
Като цяло пробвах много серуми и на голяма част от тях не ми хващаше отстъпката. Според проблема е в приложението, не в талона, определено не е за един продукт само, но само в този за серуми видях че има разминаване.

Последна редакция: сб, 14 окт 2023, 16:48 от deska90

# 29
  • София
  • Мнения: 22 870
И аз писах на ДМ днес, но отговор ще имам в понеделник, 16.10

Общи условия

Активация на акаунт