Отговори
# 870
  • Мнения: 1 173
jakito, дано се развият ембриончетата и да имате за трансфер, стискам палци! По принцип свеж трансфер ли мислите да правите?

пълнолуние, съгласна съм с geizer, аз лично изчаках до следващия цикъл преди да правим след секс пункцията, ама аз имах лека хиперстимулация и нито беше препоръчително да правим, нито ми се правеше с тези болки.

Аз кактусчето я разбирам. Сигурно след толкова борба като стигнат до бременност ще ограничат секса, та сега им се е паднало. И ние с ММ сме приели, че рядко правим секс и че при бременност пак няма да правим нищо, но приемането не прави по-приятна липсата му.

# 871
  • Мнения: 1 202
jakito, дано се развият ембриончетата и да имате за трансфер, стискам палци! По принцип свеж трансфер ли мислите да правите?

пълнолуние, съгласна съм с geizer, аз лично изчаках до следващия цикъл преди да правим след секс пункцията, ама аз имах лека хиперстимулация и нито беше препоръчително да правим, нито ми се правеше с тези болки.

Аз кактусчето я разбирам. Сигурно след толкова борба като стигнат до бременност ще ограничат секса, та сега им се е паднало. И ние с ММ сме приели, че рядко правим секс и че при бременност пак няма да правим нищо, но приемането не прави по-приятна липсата му.

Не. Днес им е пети ден и са ги замразили. Зет ще правим.

# 872
  • Мнения: 1 173
Щом са стигнали 5ти ден, значи не са толкова лоши.

# 873
  • гр. София
  • Мнения: 469
Jakito, 2 замразени 5-дневни ембриона си е добре. Пожелавам ти и двете да се захванат и да си поседят в коремчето ти 9 месеца. Innocent

На мен днес ми върнаха 2, но 3-дневни. Казаха, че са много хубави, но то като за 3 дни не знам доколко може да се прецени, те имат само няколко клетки все още. Поне лигавицата ми е много хубава в момента, пък и съм прясна след хистероскопия та дано поне едничкото се захване. Hands Pray

# 874
  • Мнения: 99
Jakito, 2 замразени 5-дневни ембриона си е добре. Пожелавам ти и двете да се захванат и да си поседят в коремчето ти 9 месеца. Innocent

На мен днес ми върнаха 2, но 3-дневни. Казаха, че са много хубави, но то като за 3 дни не знам доколко може да се прецени, те имат само няколко клетки все още. Поне лигавицата ми е много хубава в момента, пък и съм прясна след хистероскопия та дано поне едничкото се захване. Hands Pray
Успех 🍀 Стискам палци това да са твоите бебчета ❤️

# 875
  • Мнения: 2 515
При мен минаха 20 дни от пункцията, замразени са звездичките и чакат. Иначе след самата пункция хич не ми беше до секс. Аз и чорапите не можех да си обуя 😀 И аз си бях със симптоми на лека хиперстимулация и хич не ми беше до това. Дойде си ми цикъла и нещата се нормализираха, но имам не абсорбирани жълти тела ( ако правилно съм разбрала) и този месец няма да има трансфер. Просто се чудех дали и това не е пречка.

Последна редакция: вт, 14 ное 2023, 16:17 от Пълнолуние

# 876
  • София
  • Мнения: 3 050
Me, Myself & I и Жаки, успех и на двете!
Пълнолуние... ние не се пазим преди пункция ако има възможност за кекс е добре допъл... след пункция също, щото особенно сега на естествения то докато ти свърши микробиология пък фоликулите нарастнали пък пункция, ако трябва да се пазим до цикъл то следващите няколко ще е все така... Grinning

# 877
  • Мнения: 1 202
Jakito, 2 замразени 5-дневни ембриона си е добре. Пожелавам ти и двете да се захванат и да си поседят в коремчето ти 9 месеца. Innocent

На мен днес ми върнаха 2, но 3-дневни. Казаха, че са много хубави, но то като за 3 дни не знам доколко може да се прецени, те имат само няколко клетки все още. Поне лигавицата ми е много хубава в момента, пък и съм прясна след хистероскопия та дано поне едничкото се захване. Hands Pray
Предвид годините ни не очаквах, ама май инвитрото е божа работа. Хубавото е, че този път оплодихме повече. Ако се наложи друг опит ще работим и върху мъжа.

# 878
  • София
  • Мнения: 3 050
Жаки, като цяло ММ е с добри показатели, но въпреки това откакво сме на инвитро пие добавки. Смята, че няма да му навредят, още повече, че макар да не пуши петък-събота се отпуска с алкохола понякога.Един вид подсигурява се да не му мрънкам ако се влошат показателите му заради алкохола

# 879
  • Мнения: 1 202
Жаки, като цяло ММ е с добри показатели, но въпреки това откакво сме на инвитро пие добавки. Смята, че няма да му навредят, още повече, че макар да не пуши петък-събота се отпуска с алкохола понякога.Един вид подсигурява се да не му мрънкам ако се влошат показателите му заради алкохола

Какви добавки пие? И при нас са добри показателите, но днес Дойчев ми каза че понякога не са достатъчни само изследванията да са наред, а самото инвитро показва истината и реално в спермограмата явно не са видяли фрапантни отклонения, но после след като са почнали да отпадат другите 5 са видяли, че и сперматозоидите не са много силни

# 880
  • София
  • Мнения: 3 050
Wellman + бабини зъби, не са ни казвали да има проблем при плувците досега. Даже категорично казаха, че след като вече знам, че качеството на Я значително се е подобрило няма да пускаме ИКСИ следващите пъти, ако плувците запазят качествата си. Та ММ си предписа и 3-4 тренировки седмично :Д

# 881
  • София
  • Мнения: 5 525
Момичета,оказах се с доста ниско желязо,въпреки че преди пет месеца беше 17 и пръсках Better you , направо не мога да повярвам,чакам отговор от хематоложката.
 Може ли в толкова начална бременност да се пие желязо? Закършила съм го ,направо ме очаквах ...

# 882
  • Мнения: 2 626
Гейзерче, донякъде си права, но малко остро влезе и предполагам е заради липсата на кекс/надявам се, че носиш на майтап, а ако не...извинявай 😁❤️ /. Сексът не е просто секс, за мен той е важна част от връзката между жената и мъжа, това е любов. Аз имам прекалено много процедури, операции и други интервенции(които също налагаха въздържание), че и сега да се ограничим над 40 дни. Да не говорим, че не знам как ще се отрази на материала. Ние не сме от най-редовните напоследък, а ако съвсем спрем контакт, не мисля, че това ще се отрази добре и на двама ни. Също така, ако нещо го правиш насила... то губи своя смисъл(в случая да е част от пост). Естествено при бременност също ще трябва да спрем контактите. Аз няколко пъти писах, че ще съм рискова, поради няколко проблема.
2402, колко добре ме познаваш ❤️
Me, Myself & I, стискам палци след 10 дни да се похвалиш с високо ЧХГ! ❤️🍀🍀🍀
Жакии, стискам палци и за твоите снежинки ☺️❤️🍀
*Bubble*, няма проблем да приемаш желязо в ранна бременност.
Пълнолуние, благодаря ти ❤️ Аз забелязах, че апетитът ми изчезна, когато освен НВ режим, включих и Алфа липоева киселина на Натрол. Може да пробваш ❤️
Иначе аз съм правила секс 2-3 след пункцията, както и 2 седмици след. Много зависи как се чувстваш. По принцип няма противопоказания, в общия случай 24 часа. Може да се отдадете спокойно на ласки, не пречат ЖТ.

Последна редакция: вт, 14 ное 2023, 18:02 от Kactus

# 883
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 709
Бъбъл, споко, може.
П.п. Направо вливка обсъдете.

Последна редакция: вт, 14 ное 2023, 17:42 от АА

# 884
  • Мнения: 610
Стискам палци на всички момичета в процедура за отлична реколта и добро развитие на нещата да финал.

Общи условия

Активация на акаунт