Топ матрак

  • 1 376
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте, решили сме със съпругът ми да си вземаме топ матрак и се интересувам от мнения... доволни ли сте от него и да ми препоръчате марка от която се доволни.

# 1
  • Мнения: 4 572
Екотекс, мемори пяна. Страхотно се спи на него. Нищо общо с някакви нани и подобни, които бяхме пробвали.

# 2
  • Мнения: 3 292
Екотекс, мемори пяна. Страхотно се спи на него. Нищо общо с някакви нани и подобни, които бяхме пробвали.
Удобно ли е да конкретизираш кой точно, че много модели имат?
Аз съм с гръбначен проблем и съм с ортопедични матраци на всички легла и в двете къщи, но замислям и топ матрак да сложа. Каква е разликата в усещането с и без, в смисъл по-омекотено ли или друго?

# 3
  • Мнения: 4 572
Мисля, че е това моделът: https://www.ekotex.bg/top-matratsi/memori-pyana/top-matrak-ekote … -aloe-memory.html

Не е от най-дебелите, но е по-плътен и някак изглежда по-висок от уж същата височина на други марки. Имат и ортопедични топ матраци, не знам те как са. Буквално мога на пода да спя върху него, пробвах го. Иначе стои върху обикновен твърд диван Виденов, с него става много удобен. Имаме същата серия матрак на спалня и по-твърд матрак на детското креватче. И те са много удобни.

# 4
  • Мнения: 3 292
Мисля, че е това моделът: https://www.ekotex.bg/top-matratsi/memori-pyana/top-matrak-ekote … -aloe-memory.html

Не е от най-дебелите, но е по-плътен и някак изглежда по-висок от уж същата височина на други марки. Имат и ортопедични топ матраци, не знам те как са. Буквално мога на пода да спя върху него, пробвах го. Иначе стои върху обикновен твърд диван Виденов, с него става много удобен. Имаме същата серия матрак на спалня и по-твърд матрак на детското креватче. И те са много удобни.
Много ми беше полезно, благодаря!

# 5
  • Мнения: 10 386
Топ матраците са за замазване на положението. Мемори пяна за гръбначни проблеми не бих си причинила.
Щом имате ортопедични матраци, това 5-6 см каквото и да е отгоре няма да промени нищо особено, само ще дадете някакви пари, ще се чудите как да не ви се върти туй чудо и после къде да го сложите, че да не ви пречи...
Мега ми е негативно мнението за тази продуктова група като цяло.

# 6
  • Мнения: 3 292
Топ матраците са за замазване на положението. Мемори пяна за гръбначни проблеми не бих си причинила.
Щом имате ортопедични матраци, това 5-6 см каквото и да е отгоре няма да промени нищо особено, само ще дадете някакви пари, ще се чудите как да не ви се върти туй чудо и после къде да го сложите, че да не ви пречи...
Мега ми е негативно мнението за тази продуктова група като цяло.
Благодаря, Духи-Пухи, и аз не знам как ще е, затова разпитвам. При децата съм спала на матрак с топ матрак върху него и ми беше изключително удобно, но е относително - зависи както от матрака и добавката /визирам точно топ матрака/, така и от самата подматрачна рамка, поради което не мога да преценя от кое всъщност ми беше толкова удобно.
Иначе от ортопедичните нямам оплаквания и ми е много добре, но се чудех дали може да стане още по-добре Simple Smile

# 7
  • Мнения: 10 386
Не се вкарвай във филми допълнително, щом ти е удобно. Някъде другаде ги намести тия пари и мисли 😋

# 8
  • Мнения: 3 292
Не се вкарвай във филми допълнително, щом ти е удобно. Някъде другаде ги намести тия пари и мисли 😋
За наместване места бол, даже много повече от което ще се намества Simple Smile
Веднага изтрих мислите с голямата гумичка...
Благодаря отново!

# 9
  • София
  • Мнения: 3 706
Здравейте, а как се справяте с разместването? Всяка сутрин след събуждане установявам, че матракът се е преместил с около 10 сантиметра настрани.

# 10
  • Мнения: 10 386
И аз това писах горе... Това е един от досадните ефекти, аз не бих го изтърпяла.

# 11
  • Мнения: 3 292
И аз това писах горе... Това е един от досадните ефекти, аз не бих го изтърпяла.
Ти нали ме отказа Simple Smile, та няма да мога да споделя личен опит от мой топ матрак, но колкото пъти съм била при децата, не е мърдал нито един - в различни стаи са ме настанявали и всяко легло е с топ матрак.

# 12
  • Мнения: 10 386
Е супер, значи не се отказвай 🤣🤣

# 13
  • Мнения: 3 292
Е супер, значи не се отказвай 🤣🤣
А, не съм казала това, наистина се отказах. Поне засега.
Действително се чувствам добре с ортопедичен матрак, вероятно при това положение ми е излишен топ матрак. Просто не знаех дали при тях ми е удобно, защото има топ матрак или по друга причина - много фактори влияят, а и техните матраци не са ортопедични и не мога да сравня при равни условия само въздействието на топ матрака.   
Ако децата държат, ще взема за някои спални в селската къща, без моята, пък ако пробвам и ми е по-комфортно, ще взема и за нея.

# 14
  • Мнения: 4 572
И смотания ни топ матрак не се е местил. По-хубавият съвсем, то едва го помествам да наглася чаршафа. По-смотания се преместваше леко, ако се сяда на леглото в определена поза за гледане на тв (приятелят ми го правеше, ама той е близо 100 кг) и се отпуска надолу. Но така никой не спи.

Общи условия

Активация на акаунт