Нямаме си вече бебе

  • 31 456
  • 265
  •   1
Отговори
# 210
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Съжалявам!
Каквото и да ти кажа няма смисъл

# 211
  • Мнения: 717
Ужасно съжалявам. Не знам какво да напиша.

# 212
  • Мнения: 1 800
Съжалявам много за това което си преживяла. Няма начин сигурно да бъдеш утешена, но се надявам да намериш сили да го преодолееш и да опитате скоро пак и дано всичко да е наред. За да ти е по-лесно приеми случилото се като едно ужасно изпитание, което съдбата ти е подготвила и което трябва да те направи по-силна. Незнам какво друго да ти кажа, нямам думи, дано по-скоро да се оправиш от шока.

# 213
  • Мнения: 1 428
Кураж,мила.....Ничии думи не могат да заменят наранената ти душа.Всеки от нас е губил нещо много скъпо в живота си.Не се предавай.Трябва да превъзмогнеш болката.Споделяй с някого,ако така се чувстваш по-добре.Обичайте се със съпруга си.Почини си,съвземи се и ще видиш,че съвсем скоро ще бъдеш отново майка.Едва ли ще те успокоя но докато бях във Втора градска болница за една седмица починаха две бебенца.Майката на едното , раждаше 10 часа и през цялото време знаеше,че бебчето е мъртво-ТРАГЕДИЯ.Сподели ми ,че е чакала 8 години,за да забременее,но го преживя геройски.Имаше подкрепата на всички и не се предаде.За съжаление много майки страдат за загубени рожби.Това е нечовешко,но не можем да се бъркаме в божията воля.Моята кума роди здраво бебе,но лекарите допуснаха фатална грешка и то почина на втория ден от раждането си.След 2 месеца отново беше бременна и сега вече си има две здрави дечица.МОЛЯ ТЕ НЕ СЕ ИЗМЪЧВАЙ,НЕ СЕ ОБВИНЯВАЙ-нищо няма да промениш.Знай че времето лекува и скоро отново ще държиш бебче в ръцете се.ПРЕГЪРНИ СЪПРУГА СИ ,ЦЕЛУНИ ГО,КАЖИ МУ КОЛКО ГО ОБИЧАШ,защото в този момент и неговото страдание е неописуемо.КУРАЖ И ГЛЕДАЙ ВСЕ НАПРЕД,ЗАБРАВИ МИНАЛОТО И ЖИВЕЙ ЗА НАСТОЯЩЕТО.ЧАКАТ ВИ МНОГО,МНОГО ЩАСТЛИВИ МИГОВЕ ЗАНАПРЕД.Ако имаж нужда да споделиш и да потърсиш съвет можеш да разчиташ на мен,защото освен че съм жена съм и психолог        helen.26@abv.bg

# 214
  • Мнения: 910
Боже, никой не заслужава това. Не знам какво да кажа. Дано да събереш сили да преживеете това и да имаш сили да опиташ пак. Не мога да си го обясня, да си го представя - да носиш малкото съкровище 9 месеца и след това да го няма просто. Много, много съжалявам, Котарче.

# 215
  • Мнения: 90
Дръж се,знам че е трудно ,защото и аз съм губила бебе и зная ,че никога няма да забравиш преживяното,но не се предавай.Очаква те още едно голямо изпитание- хорското любопитство и съчувствените погледи на близките,много е мъчително.Хубаво ще е ако успееш поне за малко да се махнеш да се откъснеш от всекидневното си обкръжение.Пожелавам ти всичко следващия път да е О.К. и да се радваш ,повярвай ще успееш.
Ако искаш да споделиш с някой на 4 очи аз съм насреща( понякога с непознати е по- лесно отколкото с близките ).Пиши на jubo@abv.bg

# 216
Нямам думи, с които да опиша, колко искренно съжалявам за това, което ти се е случило. От все сърце ти пожелавам съвсем скоро да гушнеш едно живо и здраво бебенце! Само не се предавай!
Приеми топлите ми пергръдки, които надали ще те стоплят, точно в този момент. Знай, че в мое лице имаш още една душа, която ще се моли на  щастието да дойде по-бързо при теб!

# 217
  • Мнения: 302
Ужасно съжалявам, не се отчайвай и опитайте пак! Просто нямам думи.

# 218
  • Мнения: 3 394
Миличка, просто нямам думи. Но ще запаля свещичка за малката душичка

# 219
  • Мнения: 590
Съжалявам за тази ужасна трагедия.  Незнам какво да кажа.. Никакви думи не биха могли да те утешат в този момент.

# 220
  • Мнения: 1 770
Присъединявам се към другите мами с огромното ми съчувствие. Думите не стигат. Болката е огромна.  Cry
Душичката му е сега на небето. Един ще го срещнеш и ще го прегърнеш и ще сте заедно завинаги. Дотогава пази сърцето си и го дари на всички любими същества около теб.
Много любов за цялото ви семейство.

# 221
  • Мнения: 8 163
Цитат на: kotarche
Много ви благодаря за подкрепата.Немога да го понеса,нямам сили да живея,по-добре да бях умряла,сега постоянно плача и си мисля как да умра.Немога да се справя с болката,не искам да живея.

Миличка, разбира се, че ТРЯБВА да живееш.
Дай шанс на бъдещите си деца!

# 222
  • Мнения: 1 283
О,мила!Незнам какво да напиша!...Потресена съм!Ще се моля за теб и за невинната малка душица!Моля те,не се предавай!

# 223
  • Мнения: 85
Sad
И аз се присъединявам към всички мнения  до сега!
Приеми и моите най искрени съболезнования за това което ти се е случило! Ако мога да поема поне част от болката и мъката , която се е натрупала втеб бих го направила на драго сърце.На мен също ми се случи да загубя бебе, но беше още в началото на бремеността.Знам колко е трудно да се преживее такова нещо.
Ти явно си човек с много силен дух щом след преживяното намираш сили да пожелаваш успех на останалите.
В момента ми е трудно да си събера мислите ....
Важното е по скоро да успееш да преодолееш това страшно нещо/ за забравяне въобще не става дума, защото от собствен опит знам че не може/ и да продължиш напред с високо вдигната глава.
Пожелавам най искрено бързо възстановяване и скоро да се похвалиш с нещо хубаво!Бъди жива и здрава и всичко ще се оправи!
Успех от тук нататък!

# 224
  • Мнения: 8 769
Kotarche,знам,че думите са безсилни пред мъката ти! Знай само, че не си сама-всички, които знаят за болката ти ти съчувстват и са духом с теб!
Известно време ще си на ръба и не ще намираш смисъл в нищо......Но времето лекува.Ще видиш! Ще дойде ден, когато ще си имате рожба, здрава и прекрасна!
На мой братовчед преди много време се случи същото. След това си родиха две дечица, които са вече големи, за радост на мама и тати!
Дръжте се!Всяко изпитание калява духа ни!

Общи условия

Активация на акаунт