химически пилинг

  • 28 516
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 947
А ти от къде си и къде си правила тези процедури?

# 31
# 32
  • Мнения: 17
за Green peel ...моля ви се...резултата при мен беше плачевен.хубава кожа точно два дни и половина и след това инфекция по цялото лице...300 лв. на вятъра... сега си правя билков пилинг на неодерма и съм много доволна.подобен е на green peel, но е в пъти по-евтин и ефикасен , поне при мен

# 33
  • Мнения: 126
Правих си на скоро химически пилинг. Имам проблемна кожа, акне, пигментация и какво ли още не. Белезите от акне не изчезнаха, но мисля че малко понамаляха, но пък нямам проблеми с пигментацията. Правих го в лекарски кабинет и при хора, чиито услуги ползвам от 3год. и им имам доверие. Процедурите са 4ри (на всеки 8 дни) по 60лв. + кремчетата (хидратант и защита) общо 300лв. Това с лющенето е абсолютно задължително. При по замърсени кожи излиза и по някоя и друга гнойна пъпка. Нещо, с което съм свикнала. Не очаквайте да станете фотомодели! А и при всяка кожа, ефекта е различен. Правете го само в лекарски кабинети, при специалисти. Все пак говорим за лицата си;)))

напълно ли ти изчезнаха пигментните петна?...от много време се опитвам да ги премахна, но неуспешно Sad

# 34
Правих си на скоро химически пилинг. Имам проблемна кожа, акне, пигментация и какво ли още не. Белезите от акне не изчезнаха, но мисля че малко понамаляха, но пък нямам проблеми с пигментацията. Правих го в лекарски кабинет и при хора, чиито услуги ползвам от 3год. и им имам доверие. Процедурите са 4ри (на всеки 8 дни) по 60лв. + кремчетата (хидратант и защита) общо 300лв. Това с лющенето е абсолютно задължително. При по замърсени кожи излиза и по някоя и друга гнойна пъпка. Нещо, с което съм свикнала. Не очаквайте да станете фотомодели! А и при всяка кожа, ефекта е различен. Правете го само в лекарски кабинети, при специалисти. Все пак говорим за лицата си;)))

напълно ли ти изчезнаха пигментните петна?...от много време се опитвам да ги премахна, но неуспешно Sad
има някакво фотоподмладяване ,аз ще си правя ,но не този сезон. тои е за капиляри и петна. но не знам какъв е ефекта струва около 200лв.

# 35
  • Мнения: 71
и аз започвам вече да проучвам нещата за химически пилинг. четох в една статия, предполагам се отнася за Щатите, че тези процедури се извършват от пластични хирурзи. там се говори за здравни застраховки и т.н. при нас няма проблеми тези процедури да се извършват от дерматолози- но като четох някои постове, явно има и доста проблеми след това. това е лошото че при нас ако нещо се обърка, никой после не носи отговорност.
аз имам много разширени пори. ако някой с такъв проблем е ходил на химически пилинг, може ли да сподели резултата

Общи условия

Активация на акаунт