Доволни ли сте от съдовете на Zepter?

  • 8 530
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Майка ми беше дилър на Цептер и така се беше самохипнотизирала, че напълни къщата с всякаква посуда.
100% съм съгласна с казаното за хипнозата. Не знам как им промиват мозъците на сбирките, които провеждат, но са толкова вманиачени, че ако може те-консултантите ще изкупят Цептер. Знам, че не всеки може да готви в тези съдове, трябва да те обучат.

# 16
  • France
  • Мнения: 726
Отиди в Технополис,там наистина са добри съдовете.Мойте са на Нивелла,купени в Германия,ползвам ги 5г и не са мръднали.Дори най-голямата тенджера я направих фритюрник-е по-добър от "този" не съм имала,а изхвърлих идин скъп

# 17
  • Мнения: 235
Аз съм много доволна от Цептера.Преди 10 годими са ми купувани , и си ги ползвам усилено , нищо не ми е потъмняло , изглеждат си супер.

# 18
  • Мнения: 112
Майка ми е голям фен на Zepter, и освен че си напълни къщата с всевъзможни техни продукти, ами сега успешно пълни и нашата. Откакто си е купила тендерите им, в други не готви, аз в нашата съм готвила само 2 пъти и то защото наистина незнам как се готви в нея. Нейните манжди стават супер вкусни и наистина бързо готви, а моята едната загоря  Blush
Иначе сешоар имаме, доволна съм от него, прахосмукачка имаме, също върши добра работа.
А майка ми има приборите им, които наистина са готини, ама то едни грижи падат по тях... няма да ви обяснявам. Чиниите и комплекта им от чаши за кафе също са ефектни. Ооо, има и една лампа, с която се нагряват болни части от тялото и отидем ли й на гости болни, гледай кво става.

Но да се върна на темата, аз не бих дала толкова много пари за едни тенжери. Незнам нищо за другите фирми, които са ти казали момичетата, но сигурно са по-евтини от Цептер и ако не останеш доволна, поне няма да те е яд, че си похарчила доста пари.

# 19
  • Мнения: 3 835
Аз съм с Привилег, и съм страшно доволна. Моята приятелка е с Цептер, и не намираме никаква разлика м/у тях. Всъщност, тя ме накара да си ги купя, защото каза, че нямало разлика и били много хубави. Оказа се права. Даже моят комплект, се оказа по-удобен от нейния, та после ходи да си докупува от Привилег. Аз ги купих от Черни връх, един мебелен магазин, точно с/у Детския хипермаркет, (май така се казваше този магазин).

# 20
  • Русе
  • Мнения: 511
Аз имам един тиган с капак и според мен не е нищо особено! А имайки предвид цената му  #Crazy направо не си заслужава!

# 21
  • На село
  • Мнения: 873
Свеки има Zepter от 15 години. Живяхме при нея 3 години и все в него си готвех - опита ми с готвенето в такива тенджери беше много добър. Все се каня да си купя и все се разубеждавам, а сега от тази тема още повече...
Колко е все пак цената на комплекта (голямата тенджера, съда за готвене на пара и съда за супи)- представям си нещо като 700-900?

# 22
  • Мнения: 3 835
представям си нещо като 700-900?

Там някъде, а на Привилег комплекта, ок. 360лв., поне тия моите са толкова.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Склонна съм да дам доста пари за тенджера, но да е с дистанционно, отложен старт и да готви сама.  Grinning

Последния път като посетих Техномаркет си харесах страхотни тенджерета, материала наподобява инокс, но не прочетох подробностите, нямах време. Аз и по такива съдове си падам де. Бройката според големината, около 70лв. даже ако не се лъжа пишеше " индукцион" на тях(вероятно заради плотовете). Марката е Тефал(много мразена от мен, заради тефлоновата им посуда), но тези ми влязоха в очите.

# 24
  • Мнения: 303
Моята майка има такива съдове и докато се оженя, с миенето им се занимавах почти само аз/тъй като тя нямаше време/.Даде цяло съсътояние на времето за тия тенджери,които аз никога не бих си купила.Ужасни са!Поддръжката им е страшно трудна-трябва веднага след като се измият да се подсушават с кърпа/не знам как е със съдомиялна,трябва да взема някой път една тенджера да я изпробвам в машината/.
Ако не се избършат и полират веднага/има спец.паста за тази цел,остават на грозни петна./Да не говорим колко са тежки,а като загори нещо на тигана/уж можело да се пържи и без олио/,ела да видиш какво става!Да не говорим,че изобщо не могат да се търкат с никаква тел-издраскват се.
Аз лично предпочитам да си взема имитация на стомана,които не са толкова тежки и поддръжката ми не е токлова трудна.

# 25
  • София
  • Мнения: 7 800
Имам един техен грил- тиган, но така и не се научих да го ползвам, а и много тежи.  Confused

# 26
  • Мнения: 742
имам тяхна система , т.нар. стандартен комплект.

Уж да те улесняват, обаче такова обикаляне е окол тях , че вместо улеснение ми е сериозен ангажимент.

Изобщо не ги ползвам, откакто търча след две деца- цептера ли да обгрижвам, тях ли.

Единствено купата с капака ми е в обръщение, но мисля, че същата работа върши и обикновена купа с капак. Grinning

Не отхвърлям вариант, в който аз съм нещо в грешка и всъщност проблема да не е в съдовете, а в мен  Hug

# 27
  • Мнения: 6 958
Имаме купи за салати и съм доволна, иначе не си заслужава цената според мен  Peace

# 28
  • Мнения: 1 485
Аз съм доволна,не са ми потъмняли изобщо! Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 983
Определено не съм доволна!
Тенджерите са много тежки, загарят и нямат отвор за парата /а аз така и не свикнах да готвя на 50 градуса  Mr. Green/ Искат грижи почти колкото човек.
Грил тигана е безвъзвратно захабен след първото ползване. Кафеварката издържа 2 години всекидневна употреба и се разпадна. Купичките за сладолед започнаха една по една да се разлепват от столчетата си. Освен това са отвратително и неоправдано скъпи. /Единствената ми утеха е, че са ми подарък  Laughing/

Общи условия

Активация на акаунт