Как ви викат на галено по време на бременост?

  • 3 428
  • 118
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 4 451
Ние си се наричаме с "пиленце" още като бяхме гаджета. 5 години по-късно нещата са си все същите (т.е. още не сме се превърнали в кокошке, патке и прочие) и като бременна пак си бях "пиленце", макар и малко понаедряло hahaha

# 106
  • Мнения: 151
Ний сме си зай4ета и преди и сега след като се роди беб4о.

# 107
  • Мнения: 1 264
прасчо, праси  Joy  Joy  Joy , а качих само 13 кг и определено не бях дебела. Как ли щеше да ми вика ако бях качила повече?  newsm78

# 108
  • Мнения: 1 910
По име се обръщаше към мен.

# 109
  • Мнения: 1 174
"Мама котка и малкото котенце" Simple Smile и сега така си ни нарича Heart Eyes

# 110
  • Мнения: 71
през бременноста ме наричаше хрътка .

# 111
  • Мнения: 1 104
В началото на бременността започна да ме нарича МАМА, а към края понякога ми казваше шишо или кюфте, че с тези 16 кг отгоре не бях много симпатична.

# 112
  • София
  • Мнения: 1 249
Моят съпруг явно няма голямо въображение- не ми е измислял никакви интересни обръщения.

# 113
  • България
  • Мнения: 105
Шишо,матрьошка и слончо Laughing

# 114
  • Мнения: 574
"Мама котка и малкото котенце" Simple Smile и сега така си ни нарича Heart Eyes
ти ме разби,и нас така! Peace

# 115
  • Мнения: 287
Какво ли не измисли моят съпруг, но най добрите му попадения са:
Викаше ми Флъфи: ако сте гледали Хари Потър: там имаше едно огромно триглаво куче, което се казваше Флъфи, в превод: Пухчо.
Също така в началото на бременността ми каза че сега съм едно цариградско кюфтенце, което ще се ъпгрейдне до татарско #Crazy Laughing
А иначе съм ГлуПу= глухо пухълче Joy

# 116
  • Мнения: 957
тлъст уомбат, трътлест уомбат, мазен уомбат, мързелив уомбат, нахален уомбат, дебел уомбат, уомбьо и тн. Уомбатът е култово животно в нашето семейство и на него се гледа с особена любов и почит  Grinning Ако на някой епитетите му се сторят грубички се заблуждава  Laughing

# 117
  • Мнения: 140
Ами първоначално мъжа ми не ми беше измислил нищо,но в последствие започна да ми казва - Бидончо,Бременоидчо,Бремелин,Пупък,Пупи...май са това. newsm78

# 118
  • Мнения: 72
Муци, Муцка, Муцинка ( и преди бременността ), Гуши, Слончо, Мечо, може да има и още  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт