В момента чета...87

  • 47 098
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 454
Завърших "Полубрат" и дълго ще я мисля. До последно очаквах конкретни отговори, които не получих, или може би просто не разбрах някои неща, не знам. Книгата е истинска и сурова, увлекателна и сантиментална. Част от чудовищните истини стават ясни в един момент, други остават леко мъгливи. Оставих книгата днес на място тип "предай нататък", аз самата я купих оказион и се надявам да я намери читател, който да я оцени и след това също да предаде нататък.

# 736
  • Мнения: 10 697
Завърших "Полубрат" и дълго ще я мисля. До последно очаквах конкретни отговори, които не получих, или може би просто не разбрах някои неща, не знам. Книгата е истинска и сурова, увлекателна и сантиментална. Част от чудовищните истини стават ясни в един момент, други остават леко мъгливи. Оставих книгата днес на място тип "предай нататък", аз самата я купих оказион и се надявам да я намери читател, който да я оцени и след това също да предаде нататък.

Вейда, това не е книга, която дава конкретни отговори, а и не е необходимо да разбирем всички неща в нея.
Доста психеделична е на моменти, просто трябва да се довериш на процеса на четене и да се оставиш на чувствата си.
Много се радвам, че така ти е повлияла и на теб Simple Smile

# 737
  • Мнения: 4 000
Много се говори за "Полубрат",жалко че съм далече от мястото "предай нататък" за да я взема за кратко.

Все още съм на "Богат, беден " надявам се до седмица да я приключа ,че ме чакат други..

# 738
  • Мнения: 1 466
И аз като прочетох, че "Полубрат" е някъде и чака някой да я намери, направо съжалих... Толкова време чакам тази книга да намери начин да стигне до мен, проглуших ушите на хората в темата... 😁

# 739
  • Бургас
  • Мнения: 1 986
Бях взела "Полубрат" от библиотеката по препоръка от тук. Много я чаках, но не ми допадна начинът на разказване - това сегашно-историческо време ......  Та, въпросът ми е: "Все така ли върви разказът?" Защо ли не разгърнах малко, за да проверя...?

# 740
  • Мнения: 454
Времето не ми направи никакво впечатление, но аз я четох на френски. Имам я в ел вариант на италиански, ако някой я иска...

# 741
  • Мнения: 11 361
Приятелка иска да чета любовна книга/и (по нейни думи да не са блудкави, лигави Grinning). Аз обаче чета само скандинавски криминалета и не мога да й помогна нито с автор, нито със заглавие. Моля за помощ по възможност книгата да я има в електронен вариант.

# 742
  • Мнения: 4 396
Приятелка иска да чета любовна книга/и (по нейни думи да не са блудкави, лигави Grinning). Аз обаче чета само скандинавски криминалета и не мога да й помогна нито с автор, нито със заглавие. Моля за помощ по възможност книгата да я има в електронен вариант.
Викторианската класика

# 743
  • Мнения: 10 697
Дами, някоя дали ще може да пусне нова тема? Simple Smile

# 744
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Заповядайте в  новата тема Simple Smile

https://www.bg-mamma.com/?topic=1627087.new#new

Последна редакция: вт, 06 фев 2024, 17:22 от Vesito

Общи условия

Активация на акаунт